Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post


pozytywne
Santiago del Toro
przyjaźń/romans - zawsze go zabierała ze sobą na jakieś imprezy, ale nigdy nie spali ze sobą, skoro się przyjaźnili. Liza dużo o nim wie i mają bliskie relacje. Przez długi czas łączyła ich tylko przyjaźń, potem się bzyknęli, ale nie zaszkodziło to ich relacjom.
Claire Peterson
przyjaciółka - poznały się na jednym z pokazów marki Claire, a odkąd mieszka ona w TH, to ich znajomość rozkwitła.
Marcos Quesada
szofer, mechanik, kochanek - naprawia jej samochody, wozi ją, gdy potrzebuje kierowcy i kilka razy go przeleciała.
William Levy
Romans - poznali się na sex party, gdzie się bzykali w trójkącie, ale się sobie spodobali i przenieśli tą znajomość do strefy prywatnej. Zdradza z nią żonę, a ona się doskonale z nim bawi, podoba się jej ten sexy doktorek.
Mirande de Oliviera
romans/współpraca -
Cameron Woodrow
się w jakimś klubie kiedyś poznali, szybki numerek i trochę poromansowali, ale nic z tego nie wyszło, mają normalne relacje
Evelyn White
romans - poznały się przez Claire, sporo razem romansowały
Jason Gosling
jest jej nadwornym projektantem, w sensie robił jej remont firmy, domu, ogólnie zawsze mu zleca jakieś takie zadania budowlane. kumplują sie prywatnie.. ale jakoś nigdy ze sobą nie spali..ne wiedzieć czemu..
Jasmin Miller
friend. Plus wszystkie imprezy firmowe Liza zawsze organizuje u niej w knajpie.
Andie Rodriquez
Poznały się w KC. Liza często wpada tam po kawę i jakieś słodkości. Zaprzyjaźniły się, Andie uczyła ją tańczyć tych latynoskich tańców i pry tej okazji miały mały romansik, Liza zabrała ją do Red Hawk na imprezkę, gdzie Andie sporo eksperymentuje.
negatywne
Christian Lockwood
nielubiane - Christian przyjaźnił się z mężem jej siostry. Na początku nawet się tam gdzieś spotykali sporadycznie na imprezkach u jej siostry i jej męża.. A gdy on zabił ją w wypadku samochodowym, jak jechał pijany, to Liza nie może wybaczyć Christianowi, że pomógł jej szwagrowi wynająć dobrego adwokata.
Awatar użytkownika
24 lat
180 cm
Red Hawk Club
Żigolo
to skomplikowane
tylko na jedną noc
Hiszpanii

Post

Santiago-mogą się znać z imprez , później mogła go wynajmować na jakieś wyjazdy służbowe by się pokazać w towarzystwie. Ogólnie mogą się przyjaźnić
Awatar użytkownika
47 lat
164 cm
victoria's secret
bizneswoman
wdowa
w grobie
Meksyk

Post

Claire- przyjaciółka poznały się na jednym pokazie marki Claire i od tamtej pory się przyjaźnią. Teraz mają jeszcze lepszy kontakt bo Claire zamieszkała w Tree Hill.
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
wyjechała
Hiszpania

Post

Marcos- może być szoferem Lizy na specjalne okazje , oraz naprawiać jej samochody. Pomaga jej przy jej furach, mogą mieć też romans.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Mogą dopiero poznać się na sex imprezie w red hawk i można pociągnąć ich relację dalej :)
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

Może jakaś relacja z Christianem ?
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Może BFF ?
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

@Santiago del Toro pasuje mi, ale tutaj bym zaznaczyła, że zawsze go zabierała ze sobą na jakieś imprezy, ale nigdy nie spali ze sobą, skoro mają się przyjaźnić. Liza dużo o nim wie i mają bliskie relacje.
@Claire Peterson chętnie jako przyjaciółka.
@Marcos Quesada może zajmować się jej samochodami i chętnie z nim sobie poromansuje, ale może niech będzie tak, że jeszcze ze sobą nie spali, to sobie pogramy coś dopiero, hmm?
@William Levy chętnie pozna sexy doktorka!
@Christian Lockwood A jaką byś chciał relacje? Może jakiś negatyw?
@Miranda De oliveira bym im dała może jakiś romans? Skoro Miranda również sypia z łaskami, to Liza mogłaby się dać jej wyrwać..
Awatar użytkownika
24 lat
180 cm
Red Hawk Club
Żigolo
to skomplikowane
tylko na jedną noc
Hiszpanii

Post

Nie ma sprawy on żigolak więc może go wynajmować tylko na imprezy :)
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

To czekam na tą imprezkę <3
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
wyjechała
Hiszpania

Post

Jasne więc romans dopiero będzie rozegrany :)
Awatar użytkownika
29 lat
174 cm
Dom
zabezpieczenia/pisarka
wdowa
w grobie
Brazylii

Post

Jasne pasuje mi romans <3 mogą też razem jakoś współpracować tzn ich firmy
mów mi:
Miranda
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

Może być negatyw, masz jakiś pomysł?
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

@Santiago del Toro to szykuj go na wyjazd z Lizą na wesele Cilli ;)
@Miranda De oliveira spoko, ich firmy też mogą współpracować.
@Christian Lockwood może Christian przyjaźnił się z mężem jej siostry? Na początku nawet się tam gdzieś spotykali sporadycznie na imprezkach u jej siostry i jej meza.. A gdy on zabił ją w wypadku samochodowym, jak jechał pijany, to może Liza nie może wybaczyć Christianowi, że pomógł jej szwagrowi wynająć dobrego adwokata itp?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

to ode mnie zbiorowo ktoś? barziej chyba mam na mysli: (wiekowo)
-@Evelyn White
-@Cameron Woodrow
-@Jason Gosling
-@Jasmin Miller

ale inni jak cos to tez wchdza w gre :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „relacje”