Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

***
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Przyjechali taksówką do domu Lizy.
-wiesz ja lubię jak mnie rżniesz -powiedział z cwanym uśmieszkiem wysiedli z samochodu zapłacił za kurs i weszli do jej domu. Przypadł ją do ściany i zerwał z niej jej kieckę
-kupić Ci nową -powiedział i wpił się ustami w jej piersi. Ręką masował jej guziczek.
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Zaśmiała się jak zerwał z niej kiecke..
-ahhh będziesz musiał.. ale nie wiem czy dostaniesz ja w zwykłym sklepie. - zaśmiała się. Pocałowała go. Rozpiela jego marynarkę i koszule i zsunęła z.jego ramion, potem rozpiela jego spodnie.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-dam radę -powiedział i spojrzał na nią z pożądaniem
-boska jak zawsze, a ta bielizna -powiedział postawił ją na ziemi okręcił ją i przyciągnął do siebie
-ale ja mam na Ciebie ochotę Liz -powiedział jego spodnie sterczały jak namiot
-on też ma na Ciebie ochotę -powiedział i uwolnił swojego sztywnego kutasa.
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

-Ta bielizna jest specjalnie dla Ciebie.. - powiedziała z figlarnym uśmiechem i liznęła jego usta. A potem odwróciła się tyłem i wypięła tyleczek w jego stronę.. zaśmiała się i spojrzała na jego namiot.. odwróciła się z powrotem, zsunęła z niego spodnie i bokserki i chwyciła w dłoń jego fiuta..
-Moj ulubieniec...- Mruknęła zadowolona. Po chwili już przed nim kleczala, obciążając mu zawodowo.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-a on zdecydowanie uwielbia Twoją szparkę -powiedział i patrzył na nią jak mu obciąga
-zaraz chcę poczuć Twoją mokrą cipkę, i to jak jest spragniona mojego chuja -powiedział oj tak przy niej był zdecydowanie sobą . Napalony i zawsze chętny na ostry sex
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

-Zaraz skarbie . Daj mi go zasmakować...- powiedziała do niego z uśmiechem, wróciła do obciągania. Była w tym na prawdę dobra, reagował szybko i sprawnie stanął do pionu.. wypuściła go x ust z głośnym mlasnieciem.. uśmiechnęła się, zassała jego jaja i chwilę się nimi bawiła językiem. Potem wróciła do jego brzucha, przejechała po nim językiem..
Wróciła do jego klaty, szyi, ust..
-Boski jesteś, doktorku..
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-a Ty wiesz jak z tej boskości korzystać -powiedział napalony na nią. Jego kutas stał na baczność. Nakierował swojego kutasa na jej szparkę i nabił ją na siebie
-o kurwa właśnie tak Liz -powiedział
-zerżnij mnie jak tylko Ty potrafisz -powiedział i ścisnął jej boskie piersi. był na nią napalony , spragniony seksu właśnie z nią
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko i westchnęła jak się w niej zagłębił.. zaczęła się poruszać na nim góra i dół, kręcąc bioderkami, i zmieniając tempo. Oboje byli cholernie na siebie napaleni..
-Ooo tak, Will, idealnie...- wydyszała.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

On był spragniony tego seksu, cieszył się , że mógł z nią zniknąć z tego klubu i zabawić się z nią sam na sam. Całował jej usta , szyję dekolt i delektował się ich zbliżeniem.
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

A ona poruszała się na nim, zmieniając kat, tempo, chciała by było im bardzo dobrze.. a zwykle tak było, więc dawała z siebie, co najlepsze. Całowała jego usta. Podobał się jej ten facet cholernie.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Głośno wzdychał było mu bardzo przyjemnie. Złapał ją za bioderka i dociskał ją do końca. Odwzajemniał jej pocałunki.
-jesteś najlepsza -wydyszał i spojrzał w jej oczy z pożądaniem
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa i nie przestawała sie na nim poruszać, coraz głośniej oddychała, było jej bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

A on poddał się jej całkowicie było idealnie.
-uwielbiam kiedy bierzesz to czego chcesz, jesteś wtedy taka seksowna -powiedział i wpił się ustami w jej boskie piersi , ssał jej sutki podgryzał je
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Uśmiechnęła się do niego, wplotła dłoń w jego włosy jak dobrał się do jej piersi. Uwielbiała seks z nim, sprawiał jej wiele przyjemności i dobrze jej było, zawsze dochodziła.
-Ooo tak, skarbie, ssij... - mruknęła nakręcona, czuła że jest blisko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Lizy Herrery”