Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Byla tak cholernie seksowną, patrzył na jej boskie ciało, i posuwał ją mocno, sam sięgał do jej wielkich cyrków.. uwielbiał jej balony i teraz też je ściskał..
-Yhm, tak, mała.. - mruknął, palcami wjechał na jej lechtaczke i ja masował.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Poczułam kiedy zaczął masować moją łechtaczkę. Głośno jęknęłam i czułam jak coraz mocniej na nim pulsuję
-bosko, tylko Ty tak potrafisz-powiedziałam złapałam się mocniej tego biurka czułam , że za chwilę dojdę i to mega mocno. Mój orgazm był coraz bliżej
-nie przestawaj Teller -powiedziałam napalona na szefa
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Nie przestawał, patrzył na jej śliczna twarz, nie mogąc się doczekać aż dojdzie.. a gdy zawyła to zatkał jej usta dłonią, by nie była tak głośno..
-Ciszej...- zaśmiał się. Puścił ją i posuwał ją mocno aż sam w niej nie doszedł z głośnym jękiem. Wyszedł z niej, wytarł chuja i schował go do gaci, zapiął spodnie..
-ubieraj się...- zaśmiał się.
Awatar użytkownika
23 lat
162 cm
Sons Of Anarchy
Barmanka/Hakerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-tak jest szefie -powiedziałam ogarnęłam się i też zaczęłam się ubierać.
-widzimy się mam nadzieję niedługo -powiedziałam pocałowałam jego usta no i wyszłam z tacą z jego biura poszłam za bar
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

-Ja też mam nadzieję...- zaśmiał się..
-Jutro czekaj na mnie rano w klubie.. - puscil jej oczko i jak wyszła to skończył pracę, a potem motorem pojechal do domu.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

Przyjechał do klubu i od razu skierował się do swojego biura. Siadł sobie przy stole, zapalił fajkę i napisał do Mell.
Awatar użytkownika
32 lat
185 cm
Sons of anarchy
Właściciel
w związku
Michelle Newman
Charming

Post

A że się nie pojawiła to pojechał do domu po robocie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB SOA”