Awatar użytkownika
36 lat
177 cm
Prywatna praktyka
Psychiatra
rozwiedziony
Kalifornia

Post

-zdecydowanie rucham -powiedział wpił się w jej cipkę ustami zlizał z niej soczki. Obrocił ją do siebie tyłem i wziął ją na pieska. Złapał za jej cycki i wszedł w nią po same jajka
-och tak idealna cipka -powiedział napierał na nią swoim sztywnym kutasem. Był ostry chciał by znowu szczytowała. Przy niej był jak maszyna do seksu zawsze zastanawiało go co ona ma w sobie takiego , że tak go nakręca. Przy niej był napalony jak nastolatek.
mów mi:
Jon
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Zaśmiała się, ale owszem, zaraz ostro ja już ruchał od tyłu. Wupychala biodra w jego stronę i mocno zapierała się o lozko, by jej w nie nie wgniotl..
-ooo matko... Jon! - zawyła. Był bezwzględny, cholernie ja kręcił. Jej ciało płonęło.
Awatar użytkownika
36 lat
177 cm
Prywatna praktyka
Psychiatra
rozwiedziony
Kalifornia

Post

On nie zwalniał energicznie posuwał jaj mokrą cipkę, którą tak uwielbiał. Złapał ją mocniej za włosy przyciągnął do siebie. Pocałował jej szyję , usta i mocno miętosił jej piersi. Raz po raz zanurzał się w jej cipce.
mów mi:
Jon
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

-ahhh, zwierzaku! Bierz mnie! - krzyczała do niego, mocno się trzymała lmramy łóżka i wypinała w jego stronę. Jej ciało płonęło, czuła jak już jest blisko.
Awatar użytkownika
36 lat
177 cm
Prywatna praktyka
Psychiatra
rozwiedziony
Kalifornia

Post

Kiedy doszła wyszedł z niej przyciągnął ją do siebie. Pocałował jej usta. Posadził ją na komodzie i wszedł w nią znowu. Był napalony brał ją ostro , komoda obijała się o ścianę. On się w tym zatracał już nie wiele mu brakowało by w niej szczytować. Złapał ją za szyję , dość mocno pocałował jej usta, strzelił klapsa w jej piersi.
mów mi:
Jon
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Dzisiaj wszystkie meble w tym domu obijały się o ściany, siedziała na komodzie z rozłożonymi nogami i oddawała się temu, jak ostro ją rżnie. Objęła go w pasie nóżkami. Patrzyła na niego z zachwytem. Czuła, że zaraz dojdzie.. Uwielbiała to.
Awatar użytkownika
36 lat
177 cm
Prywatna praktyka
Psychiatra
rozwiedziony
Kalifornia

Post

On był mega napalony, uwielbiał jej ciało jej jęki oraz jej orgazmu na swoim sztywnym kutasie. Pocałował jej usta z językiem zażarcie. Złapał mocniej za jej biodra i raz po raz się w niej rozpychał. Czuł jak coraz mocniej na nim pulsuje. Kiedy dochodziła on też skończył w niej , spojrzał na nią.
-ale uwielbiam Twoją cipkę -wsunął w jej usta język i całował się z nią dłuższą chwilę.
mów mi:
Jon
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

-A ja twojego chuja.. - wydyszała i spojrzała w jego oczy z uśmiechem, odwzajemniła jego pocałunek równie żarliwie i uśmiechnęła się do niego.. Liznęła jego usta i pogładziła jego policzek..
-Masz już dość? - zapytała wesoło.
Awatar użytkownika
36 lat
177 cm
Prywatna praktyka
Psychiatra
rozwiedziony
Kalifornia

Post

-ani trochę -powiedział i wskazał na swojego kutasa, ktory sterczał
-mam nadzieję , że masz jeszcze ochotę -powiedział złapał za jej cycki i ssał jej sutki.
-chcę Cię rżnąć przez następne godziny, aż nie zasnę ze zmęczenia -powiedział
mów mi:
Jon
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Zaśmiała się na jego słowa i spojrzała na jego fiuta..
-Musimy się przestać spotykać, wykończysz mnie tym ruchaniem.. - powiedziała śmiejąc się, pocałowała z języczkiem jego usta. Złapała swoje cycki razem z nim..
-Zerżnę Cię nimi, co ty na to? - zapytała wesoło i zmienili pozycję, by mogła go pieprzyć cyckami.
Awatar użytkownika
36 lat
177 cm
Prywatna praktyka
Psychiatra
rozwiedziony
Kalifornia

Post

-lubisz to ruchanie -powiedział i pocałował jej usta , a po chwili władował się swoim sztywnym kutasem między jej boskie piersi.
-ściśnij je mocniej -powiedział i posuwał jej biust był cholernie napalony.
mów mi:
Jon
Awatar użytkownika
28 lat
160 cm
THH
nauczycielka
singiel
wolna
Sydney

Post

Mocno scisnela swoje spór piersi i poruszała się na nim w jego rytmie..
-Oo9 tak, brutalu.. zerżnij je mocno...- wydyszała, wystawiła języczek by muskać jego fiuta nim.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Jonathana Williams`a”