Awatar użytkownika
30 lat
164 cm
Bake shop/ właścicelka
Cukiernik
singiel
brak
NY

Post

Obrazek
mów mi:
Kendra
Awatar użytkownika
30 lat
164 cm
Bake shop/ właścicelka
Cukiernik
singiel
brak
NY

Post

Przyszli do sypialni , poszli do łazienki wzięli bardzo intensywny prysznic , po czym przyszli nadzy do łóżka i położyli się spać.
-dobranoc-powiedziałam i zasypiałam. Byłam mega zadowolona z tego wieczoru.
mów mi:
Kendra
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

On tez był zadowloy.W koncu wyrwał fjana laske i był zspokjony.wiec sen przyszełd bardzo syzbko
Awatar użytkownika
30 lat
164 cm
Bake shop/ właścicelka
Cukiernik
singiel
brak
NY

Post

Kiedy Kendra się obudziła uśmiechnęła się na widok Jasona. Poszła do łazienki odświeżyła się i wróciła. Odkryła pościel , zobaczyła jego wzwód i dobrała się do jego penisa. Zaczęła mu obciągać.
mów mi:
Kendra
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

Spał sobie w najlepsze kiedy pczul jak laska dobrala sie do jego fiuta.ZAmrucał przebudzony i spojrzla an ni.
-Oo dzien dobry.... - usmiehcnal sie i wplótł dłon w jej wlosy.
-Ach...idalna pobudka Mala...
Awatar użytkownika
30 lat
164 cm
Bake shop/ właścicelka
Cukiernik
singiel
brak
NY

Post

On nie zwalniała , wsuwała go głęboko w gardło, masowała ręką jego jajka była coraz bardziej nakręcona. Miała ochotę na poranny sex do tego nie miała tego za często więc korzystała.
mów mi:
Kendra
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

Oj tak..byla w tmy dobra..jego kutas juz byl twardy i gotowy do konkretnych akcji.
-jak nie chcesz połykać Skarbie to lepiej siadaj - powiedzial w koncu.By potem nie byla zawiedziona ze on dojdzie i zero z niego pzytku i co najwzyej ebdzie mogl jej minete cy palcówke zafundowac haha
Awatar użytkownika
30 lat
164 cm
Bake shop/ właścicelka
Cukiernik
singiel
brak
NY

Post

Uniosłam się spojrzałam na niego figlarnie.
-pewnie , że chcę skorzystać z Twojego kutasa -powiedziałam i napiłam się na niego zaczęłam go ostro ujeżdżać, oparłam dłonie na jego torsie. Nabijałam się na niego energicznie i do samego końca. Jęczałam coraz głośniej.
mów mi:
Kendra
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

-No to zajebiscie - mruknal a otem westchnal jak sie na niego nabila.Uwielbial poranny sex...moze nie trwal on nigdy dlugo ale..potem caly dzien był zajebsty xDZazwyczaj haha
Chwycil dlonmi jej spore cycki i mietosil sobie, palcami podszypywal jej twarde sutki
Awatar użytkownika
30 lat
164 cm
Bake shop/ właścicelka
Cukiernik
singiel
brak
NY

Post

Jęczałam coraz głośniej , nabijałam się na jego członka. Czułam jak rozpycha się w mojej mokrej cipce.
-bosko -jęczałam i nie zwalniałam swoich ruchów wiedziałam, że niedługo będę szczytować
mów mi:
Kendra
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

Czujac ze i on i ona sa blisko przerwocil sie z nia na lozku i tera zon byl gowa.Wpil sie w jej usta mocno a potem juz ostro ja posuwal az oboje nie doszli, wcale nie bedac przy tmy ciho.
-Acchhh....wow.. - wydyszal i padl na pelcy na lozko obok niej.Jeszcze mocno oddychal
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Kendry Willson”