Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

NIe przestawal sie w niej poruszać. Nie kontrolował się.Wchodził w nią mocno, szybko.Czuł, że jest juz lisko.Spojrzał na nia z usmiechem i błyskiem w oku.
-jestes najlepsza Małą - pocałował ją mocno, zachłannie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przygryzłam jego wargę , kiedy zaczęłam szczytować. Doprowadził mnie do totalnej ekstazy, zacisnęłam dłonie na jego skórze.
-nie przestawaj Kochanie -czułam jak potęguje swoimi ruchami moje doznania. Całowałam z języczkiem jego usta
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Czuł, że doszła..ale nie przestawał sie w niej poruszac.Cały czas mocno i syzbko.Chcial dac jej jak najwiecej rozkoszy.No i sam tez jeszcze potrzebował z chwili lib dw och xd
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-Kocham Cię !-krzyknęłam i wpiłam się w jego szyję. Czułam jak mnie doprowadza do jeszcze większej rozkoszy. Zacisnęłam dłonie na jego seksownych pośladkach.
-jesteś wszystkim czego pragnę Nate Scott
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Uwielbiam gdy to mówisz - powiedzial i po kilku chwilach doszedł zalewając jej szparkę.Wtulił sie w nia mocno głosno dyszac.
-Jezuuu...trzeba dac ten stół do dezynfekcji - rozesmial sie a potem ja pocałował.Wyszedł z niej i wciagnął gacie na tyłek xd
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Tuliłam go do siebie przez chwilę głośno oddychałam.
-wiesz myślę , że szkoda dawać ten stół do dezynfekcji , bo za chwilę znowu mnie tu przelecisz -powiedziałam i spojrzałam na niego. Przyciągnęłam go do siebie za spodnie i pocałowałam jego usteczka.
-chyba powinnam się zbierać Skarbie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm...chyba ploze na niego jakis obrus czy cos - zasmial się i ocałował ja.
-Raczkami gładził jej ciałko.
-No wiem, wiem..ja musze ejszcze ten burdel na chacie ogarnac troche zanim Pey wpadnie - zasmial sie.Bo pewnie za wielkiego porzadku to nie mial..nie, ze jakis chew no ale..to facet..i pedantem ne był wiec jakis ciuchy porozrzucane czy cos pewne byly.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-Kocham Cię -powiedziałam i wpiłam się ustami w jego usta. Pod dłuższej chwili oderwałam się od jego usteczek.
-a ja powinnam spadać -powiedziałam. Zeszłam ze stołu
-dzięki za cudowne śniadanko i poranek -uśmiechnęłam się do Nathana i po chwili zniknęłam na gorze , żeby się ubrać.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-E tam..to ja dziekuję Mała..z toba to zawsze i chetne spedze czas - dodał.
-Ok - no ona tam poszła a on tu poogarniał eszcze troche i zajrzał do lodowki i szafek bo musial sie wybrac pewnie po akupy jakies skoro mial miec gosci
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wróciłam do kuchni , kiedy byłam już ubrana.
-zbieram się Kochanie -powiedziałam i podeszłam do Nathana. Pocałowałam jego usteczka wspinając się na paluszkach.
-bądź grzeczny -uśmiechnęłam się do niego
-do jutra -pożegnałam się i wyszłam z jego domu poszłam do siebie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj zawsze jestem.. - powiedział wesoło Nathan.Odpocałował ja i tyle.Jak Amber poszła to zajął sie ogarnianiem mieszkania by potem pojechac na zakupy
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

nathan przyszedł do kuchni, wylał kawy a potem zrobił im na syzbko jakies fajne kanapeczki kolorowe.Do tego jakąs dobra herbatke no i poszedł to zaniesc do slaou
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszliśmy z Nathanem do kuchni , nastawiłam wodę na kawę
-wiesz Kochanie, wolę Ci napisać albo zadzwonić jak by ktoś u Ciebie był , albo Hales by przyszła po Jamiego -powiedziałam do chłopaka
-tak dla bezpieczeństwa
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jasne..jesli tak wolisz to nie ma sprawy - powiedzial i cmoknął ja w policzek kiedy podchodził do lodówki.
-Kanapki? -zapytał.nie chciało mu sie kombinowac za wiele. Wyjął wiec produkty na blat.

/spadam :*
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jasne , mogą być kanapki -powiedziałam do Nathana , a kiedy woda się zagotowała zalałam nam kawkę.
-wiesz tak będzie bezpieczniej -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Scottów”