Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wiem...i ciesze sie -no tak..on wytrzymał dłuzej aletez w koncu zasnął.A tv sam sie wyłączył tak jak byl ustawiony.I spali sobie smacznie do rana.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Obudziłam się rano , wstałam tak by nie budzić Nathana i poszłam do łazienki wziąc szybki prysznic. Po 15 minutach wróciłam w ręczniku i położyłam się naga do łóżka obok mojego faceta. Lezałam i patrzyłam się na niego wyglądał niesamowicie seksownie kiedy spał.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przebudizl sie jak wróciła do łozka bo no poczuł jak sie łozko ugina itp.
-Cześc Piękna - spojrzał na nią i przeciagnął się.
-Chodź do mnie - daj buziaka - powiedział rozkładając ramiona
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-cześć Boski -powiedziałam i pocałowałam jego usteczka na dzień dobry
-wyspałeś się Kochanie ?-spytałam i przytuliłam się do mojego faceta
-zasnęłam przed końcem filmu -zaśmiałam się i spojrzałam w jego oczka
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nooo teraz mozna zacząc nowy dzien - powiedział po buzaku.
-Wyspałem w sumie..i wiesz..sam tez koncówki nie doczekałam.Tv sam sie pewnie wyłączył -zasmial sie.-To co? Wstajemy na sniadanko? - zapytał
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-tak wstajemy -powiedziałam i uśmiechnęłam się do chłopaka.
-jakie masz plany na dzisiaj ?-spytałam i wstałam z łóżka. Zaczęłam się ubierać. Ja już nie wiem jaki oni mają dzień tygodnia :P
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

uznajmy, że ten co na forum niech będzie bo ja tez nie wiem xD
-Mam trening z chłopakami , potem troche papierkowych spraw no i w sumie wolne.Wczesniej dzis koncze wiec jamie ma wpasc do mnie na troche..a potem nie wiem..nic nie planowałem - powiedział nathan wstając.Podszedł do szafy by sie ubrać
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ja dzisiaj może spotkam się z Zoey -powiedziałam i po chwili byłam ubrana
-nie wiem czy dzisiaj dam radę wieczorem wpaść , ale jeszcze Ci napiszę , ok ?-spojrzałam na swojego chłopak
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..babskie ploty itp..jasneKochanie - powiedział Nathan.
-Okey..daj mi znać..albo po prostu bedziesz mogła to wpadnij jaknie dasz rady to trudn..zobacyzmy sie jutro - powiedzial.
-Ok.idziemy do kuchni - i tam poslzi
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Nate nic nie wkladał, poszedł do sypialni nagusieńki bo dopiero tam założył bokserki na tyłek.
-Zdecydowanie masz mnie tylko dla siebie - pokiwał głową.
-Nooo - zerknął na zegarek - za jakieś ok 10 min powinno być.. - powiedział c d jedzenia i walnął sie na łóżku, tak se padł na brzuch ;p
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Kiedy on położył się na brzuchu , ja walnęłam się w ręczniku na jego plecki i zaczęłam całować jego kark.
-uwielbiam Cię -wyszeptałam mu do uszka i zsunęłam się z niego kładąc się obok niego na łóżku
-o czym myślisz ?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ejjj co to za ciężar mnie dopadł? - zażartował sobie.Przeszedł go lekki dreszczyk od jej pocałunków wiec lekko zadrżał i sie zasmiał.
Obrócił głowe w jej strone.
-O niczym konkretnym..o tym, że kurcze..teraz to jestem w pwłni szczesliwy.w końcu..wiesz..nie musząc sie polnowac na kazdym kroku.. - bo no jednak dla niego to takie ukrywanie itp to nie fajne.Nie mógł jej nigdzie pocałowac publicznie czy przytulić czy cos a teraz już mogł!!!
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jesteś mój i teraz wszyscy już mogą o tym wiedzieć -powiedziałam wesoło. Wtuliłam się w poduszkę i przymknęłam oczy
-mi też jest cudownie z Tobą , zwłaszcza teraz kiedy możemy spędzać dnie jak normalna para -powiedziałam
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No jasne, że tak... - pokiwał głowa.
-I juz sie nie moge doczekac wakacji - no i zadzonwil drzownek.
-Ooo jedzonko..zaraz wracam - no i poszedł odebrac chinszczyznę i wróił po 5 minutach.
-Alem głosny...przez cebie..wymeczyłas mnie - zasmial sie i tam wyjął wszytkie te pudełeczka.A co1 Zjedza sie w łozku..-Smacznego
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-lubię Cię męczyć Kochanie -powiedziałam i założyłam na siebie jego koszulę.Wzięłam swoje pudełeczko
-smacznego -zabrałam się za jedzenie
-wiesz muszę dbać o Twój kaloryfer więc muszę Cię męczyć -przejechałam rączką po jego idealnym brzuchu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Scottów”