Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Strzelił jej jeszcze jednego klapsa mocno w pośladek i zanurzył się w jej cipe, ostro w nią wchodząc..
-Oo kurwa.. ale jesteś mokra...- Mruknął zadowolony i zaczął ostro ja posuwać.. złapał ją za włosy i pociągnął za kitkę w tyl.
-Moja mała kurwa...- warknął..
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Zawyłam z rozkoszy kiedy we mnie wszedł. Poczułam jak się mocno rozpycha w mojej cipce.
-och tak!-jęczałam
-tylko Twoja Royce -powiedziałam napalona, moje ciało płonęło z pożądania. Uwielbiałam kiedy tak mnie brał.
-złap mnie za cycki -jęknęłam czułam jak doprowadza mnie do totalnej rozkoszy, której tak pragnęłam kiedy jedliśmy, jęczałam coraz głośniej w dupie miałam czy sąsiedzi nas słyszą. Byliśmy tylko my i nasze pożądanie.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Zdarł więc z niej górę od tej kiecki i zablokował ją w pasie, chwycił w dłonie jej cycki i mocno je ściskał, strzelał jej klapsy, a sam ostro i mocno ja posuwał. Wchodził w nią do samego końca swoim chujem, obijając się o jej wnętrze.. pociągnął za jej sutki, strzelił klapsa znowu.. Warczał do jej ucha przy każdym mocnym pchnięciu..
-Moja kurwa.. moja mała kurewka.. skończę w twoich ustach...-.przygryzła jej szyję.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Jęczałam coraz głośniej było mi tak dobrze, czułam go idealnie. Uwielbiałam go takiego ostrego bez zahamowań. Oj tak uwielbiałam tego faceta wiedział jak dać mi to czego potrzebowałam. Byłam napalona i spragniona orgazmów.
-właśnie tak , tylko Twoja -powiedziałam dyszałam i czułam jak mocniej się na nim zaciska, a on jeszcze bardziej się rozpychał w mojej pulsującej cipce.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Wbijał się w nią ostro, bez zahamowań, dyszał pod nosem, maltretował jej boskie piersi, był na prawdę niewyzyty przy niej. Z Andie nigdy nie miał takiego seksu, nawet na początku..
-Ahh, jesteś kurwa niesamowita...- warknął jej do ucha...
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Ona też nigdy wcześniej nie miała takiego seksu. Uwielbiała to jak była napalona przy nim, rozpalał ją samą obecnością. Czuła jak jej zmysły wariują kiedy tak ją posuwała, a ona była coraz głośniejsza uwielbiała to uczucie kiedy ją posiadał.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Posuwał ją ostro, chcąc jej dać jak najwięcej przyjemności.. poczekał aż ona dojdzie po czym kazał jej klęknąć przed sobą i do końca zwalił sobie, zalewając jej twarz salwami nasienia..
Warknął zadowolony i spojrzał na nią z góry..
-I- de- ał...- westchnął.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Oblizałam swoje usta, wytarłam swoją twarz i wyczyściłam jego kutasa
-bosko -powiedziałam zachwycając się smakiem jego spermy.
-uwielbiam Cię takiego -podeszłam do niego i pocałowałam jego usta, moje ciało drżało jeszcze od boskiego orgazmu.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Patrzył na nią jak to wszystko oblizuje z siebie i z niego.
-A ja Ciebie taka uwielbiam...- powiedział do niego z uśmiechem. Przyciągnął ja do siebie i pocałował ostro.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek
-doprowadzasz mnie do obłędu Royce -powiedziałam przejechałam ręką po jego seksownej klacie.
-uwielbiam nasze bzykanie -uśmiechnęłam się do niego.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

-A ja uwielbiam Ciebie...- wyszczerzył się do niej i lizbal jej słodkie usta.
-Sprawiasz ze moje ciało wariuje...- uśmiechnął się do niej.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

-i dobrze, bo lubię z Tobą wariować Kochanie -powiedział i pocałowałam jego usta
-może jakaś drzemka ?-zaproponowałam spora dawka seksu do tego słońce czułam się zmęczona
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

-Pewnie skarbie.. odpoczynek nam się przyda... - powiedział wesoło. Ogarnęli tutaj rzeczy i weszli do domu, włączyli klimę i poszli się położyć do sypialni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Any de Armas”