Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Aż mnie przeszedł dreszcz kiedy położył moje rozgrzane ciało na zimnym stole. Objęłam go nóżkami w pasie, żeby go przybliżyć jeszcze bardziej do siebie.
-jesteś najlepszy -wyjęczałam kiedy ostro mnie posuwał. Czułam jak coraz mocniej zaciskam się na jego członku.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Bo dla ciebie - odparł i wpił sie w jej usta na dłuzej.
-COh tak...Boskooo.......taka mokraa.... - mruczał, jęczał..srce mu szybko wlaiło.Cul jej coraz czestsze skurcze co na niego super wpływało i zblizało go do upragnionego finiszu
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Błądziłam rączkami po jego rozpalonej skórze , głośno jęczałam z rozkoszy jak mi dawał. Brakowało mi tego przez ostatnie dni. Poddałam się temu boskiemu uczuciu i po chwili doszłam z głośnym jękiem , wbiłam paznokcie w jego skórę , a moim ciałem wstrząsnął cudowny orgazm , który zalał moje ciałko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Dyszał chropowato czując rozkosz.Kiedy doszła mocno odczuł jak sie zaciskała na jego członku.Jeknął i po kilku ruchach sam tez doszedł,szczytując w niej.Westchnął głeboko i stopniowo zwalniał.W końcu po wszystkim pochylił sie nad nia i pocałował jej usta długo i czule.
-Moja Bogini - usmiechnął się a potem z niej wyszedł i pociagnął ją ze soba razem siadając na kanapę
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i spojrzałam w jego oczka
-też cię uwielbiam Kochanie -powiedziałem i pogładziłam jego policzek. Jęknęłam kiedy ze mnie wyszedł , a po chwili siedziałam na kanapie. Oparłam głowę o jego ramię.
-tego było mi trzeba , zawsze wiesz jak mi dogodzić Nate
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No bo to jest obowiązkiem faceta by dogodzić swojej kobiecie - powiedział Nate.Obejmował ja reka i mizial paluszkami po ramieniu lekko.
-Dychniemy chwilę i posprzątam tu i mozmey iść spać..albo sie ppolozyc i w lozku cos sobie eszcze obejrzec.....bo zostajesz na noc, prawda?

/bastek ma sms
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-podobają mi się twoje obowiązki Nate -powiedziałam wesoło i przytuliłam się do niego
-spokojnie nigdzie mi się nie spieszy , tak zostaję na noc , muszę Cię jeszcze trochę powykorzystywać -zasmiałam się
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wiedziałam, ze to powiesz - zaśmial się Nathan.
-To fajnie..lubię spac z tobą..nie lubie sam - powiedział szczerze.
-To co teraz robimy?W zasadzie...to gdzie sie wakacjiujemy w tym roku, hm? - zapytał
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie wiem gdzie na wakacje , Ty masz jakieś miejsce gdzie byś chciał pojechać?-spytałam i jeździłam rączką po jego brzuchu.
-wiesz ja z Tobą mogę pojechać wszędzie -pocałowałam jego usta.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm...nie wiem...moze jakas Erupa?paryż?Miasto zakochanych? - zaproponował od tak na szybko.
-Oj wiem ale to wiesz..wyjazd ma sie podoba nam obojgu a nie bede cie ciagnął gdzie np ci sie nie podoba i nie chcessz - dodał
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-może być miasto zakochany -uśmiechnęłam się do Nathana
-Kochanie tam gdzie będę z Tobą będę szczęśliwa , jesteś dla mnie wszystkim -pocałowałam jego usteczka
-masz miejsce gdzie byś chciał pojechać?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie mam żadnego jakiegoś szczególniego miejsca..ale wiesz..w sumie Europa...tam majaa sporo fajnych miejsc do zwiedzania..a nie tlyko plaża..co mamy tutaj u siebie.Więc..moze zrobimy sobie wakacje co sie bdzie zwiedzało sporo?Wiec..Paryż..a potem nie wiem..pomyslimy czy jeszcze gdzieś czy tlyko tam, hm? - zaproponowal
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to może poczytajmy gdzie jest więcej do zwiedzania -powiedzałam i pocałowałam jego usta
-bo w sumie w Paryżu to wieża i co jakieś muzea -zaśmiałam się
-a może Rzym ?-zaproponowałam
-tam jest sporo do zwiedzania i blisko Wenecja -uśmiechnęłam się do chłopaka
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..no i prosze..tak to nie wie gdzie co i jak a teraz znawczyni sie znalała..nic tlyko dupe ci sprac - zasmial się nathan.
-Ale dobrze..w sumie zanim podejmeimy decyje mozna cos poczytac co bedzie ciekawsze..Paryż, Rzym, Barcelona..czy co oni tam maja jeszcze - usmiechnął sie.
-No tka..mozna w sumie cos pomysle cby mozna bylo wynac sobie potem auto i pjechac jeszcze w inne pobliskie miejsca - pokiwal głowa.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-oj wakacje dopiero przed nami Kochanie -zaśmiałam się i wtuliłam w jego ciałko.
-a teraz to ja się cieszę Tobą -miziałam go rączką po klacie.
-można też po prostu przejrzeć oferty bo niektóre biura mają całe plany podróży można coś od nich zgapić -zaśmiałam się
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Scottów”