Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aha..no to bardzo dobrze.Nic nie wskazuje na jakies problemy. - uśmiechnął sie.
-U mnie..no nauczyciele inni..wiesz ze skzoly troche pomarudzuli ale..co oni moga..juz nie jesrtes uczenniac a anie udowodnia nam , że sie spotkalismy jak sie uczyłas jeszcz w LO wiec...jest ok.A jak im cos nie pasuje to ich problem - wzruszył amonami i sie napił.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to cudowne uczucie , że nie musimy się ukrywać i w końcu możemy spacerować po mieście, a rozmawiałeś o nas z Jamiem ?-spytałam i spojrzałam w jego oczy
-mam nadzieje , że nie masz problemów z Haley
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nooo zajebiste uczucie.Nie martwic sie o nic.Jak mamy ochote gdzies raze wyjśc to wychodzimy.Chce cie pocalowac to to robie bez ogladania sie przez ramie by ktos nie zauwazył -zgodził sie z nią.
-Nooo rozmawiałem..choc szczerze..powiedzial mi, że sie domyslał i cos podejrzewal ale w sumie to nie jego sprawa. - powiedział nate.
-Mówił, że jestes spoko więc..a hales..ona nie ma nic do tego.Oczywiscie walnęł kazanie, że no to jest..chore bo jestes 10 lat mlodsza ode mnie ale...no jak mowilem..nie jej sprawa - powiedział
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Słuchałam uważnie Nathana , rączką jeździłam po jego ramieniu.
-Kocham Cię -pocałowałam jego usta z uczuciem i spojrzałam w jego oczka kiedy się od niego oderwałam
-zdecydowanie tak jest o wiele lepiej -napiłam się winka
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Usmiechnął sie.
-Nooo i o to chodzi.Ty kochasz mnie, ja ciebie i jest nam dobrze..więc co tam wiek czy jakieś krzywe spojrzenia innych - odwzajemnil pocałunek czule a potem tez sie napił i patrzył sobie jak słońce zachodzi
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-myślę , że teraz mało kto się nami by zainteresowała , w końcu nikomu krzywdy nie robimy-napiłam się winka i patrzyłam na zachód słońca siedząc na kolanach Nathana
-chyba nigdy tak normalnie nie siedzieliśmy na Twoim tarasie -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No własnie.No i to juz nie te czasy kiedy róznica wieku była sensacją - powiedział nate.A skoro Amber juz nie chodziła do liceum to mogli im naskoczyć :P
-Nooo nigdy.Zawsze grzecznie na krzesełkach obok - zasmial sie.
-Ale teraz już sie to zmieni - cmoknął jej szyjke odgarniając włosy na druga stronę
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zdecydowanie bardzo się teraz to wszystko zmieni-odchyliłam głowę do tyłu kiedy całował moją szyję
- o tak Kochanie , to mi się coraz bardziej podoba -wyszeptałam czułam jak moje podniecenie wzrasta
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhy..zmieni na lepsze.Znacznie lepsze - oj tak..kiedys mogli pmomarzyć by teraz robił cos takiego tak na widoku, na tarasie.
Całował dalej jej szyjke, ramie...reką wjechał pod jej spódniczkę na udo
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jesteś najlepszy Kochanie -powiedziałam podnieconym głosem , cicho westchnęłam i przygryzłam wargę. Wplotłam palce w jego włosy , przymknęłam oczy i delektowałam się tymi boskimi pieszczotami. Po chwili dostawiłam kieliszek z winem , żeby nie oblać Nathana
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj tak..zdecydowanie tez pwinien odstawić swój.Wiec w sumie to tlyko dopi wino a potem pocałował jej usta namietnie odkładaąc szkło na stól.
-Uwielbiam cię - powiedział podnieconym głosem i pieścił jej szparke przez majteczki na razie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a ja Ciebie Nate -powiedziałam po pocałunku. Spojrzałam w jego oczy
-wiesz , że właśnie doprowadzasz moje zmysły do szaleństwa-pozbyłam się jego koszulki
-od razu lepiej -zaczęłam pieścić pocałunkami jego klatę , rękę wsunęłam w jego bokserki.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wiem..i cholerne mi sie to podoba - pomógl jej z koszula a potem jeknął.
-Oj tak..zaraz cie tu przelece..i bedzie to tak zajebiscie doby sex... - zero ukrywania!!!
-Zlaź - powiedział po chwili i tz wstał.Zsunął z niej majteczki spod spódniczki a potem podprowadził ja do barierki.Oparl ejej łapki na niej a sam stanął za nią.Wyjął swojego fiuta ze spodni a potem w nia wszedł od tyłu.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-lubię kiedy jesteś taki stanowczy-powiedziałam kiedy wstałam i poszłam z nim do barierki. Złapałam się o nią i po chwili poczułam jego fiuta w sobie. Jęknęłam dość głośno, było to cudowne uczucie.
-mocniej Nate -powiedziałam i zatracałam się w tym stosunku.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No w końcu moge sobie na to pozwolic w pełni.W końcu lubie sobie..porzadzić- zasiał sie lekko a potem zdjął z niej koszulkę.Dłońmi sciskał jej piersi przez stanik.nie bedzi jej tu całkiem roznegliżowywał xD
Po jej słowach przyspieszył.Wchodził w noą ostro, po same jajka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Scottów”