lat
cm

Post

Gdy tak leżał poszłam do łazienki wzięłam szybki prysznic ubrałam się i wróciłam do pokoju usiadłam na kanapie włączyłam laptopa i zaczęłam coś tam przeglądać
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Nim wróciła to na tej podłodze zasnąłem, chyba nawet obśliniając dywan <lol2>
lat
cm

Post

Wykonywałam różne telefony do swojej firmy odpisywałam na emaile co jakiś czas spoglądałam na Clarka czy się czasem nie budzi
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ja byłem naćpany i zdecydowanie odleciałem hen w dal
lat
cm

Post

Tym lepiej dla niej wstałam z kanapy otworzyłam drzwi i znowu zawołałam obsługę hotelową oczywiście trochę ogarniając pokój gdy połozyliśmy Clarka na łóżku zapłaciłam chłopakowi zamknęłam drzwi schowałam klucze podeszłam do łóżka i znowu przypiełam do niego Clarka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Coś tam wymamrotałem gdy mnie ruszali z podłogi na łozko - bscgbsyi suka - wydukałem nadal śpiąc
lat
cm

Post

Powiedziałam chłopakowi że Clark jest pijany więc się nei przejął tym co mówi wróciłam do laptopa i pracowałam dalej
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Już leżąc na łozku zapadłem w głęboki sen i spałem smacznie
lat
cm

Post

Gdy skończyłam zamknęłam laptopa włączyłam tv i położyłam się obok śpiącego Clarka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- chrrrr, chrrrr - pochrapywałem sobie

Nie wiem co pisać jak on śpi ćpun jeden
lat
cm

Post

Po jakimś czasie też usnęłam
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Obudziłem się gdy szarało na dworze. Wiedząc, ze śpi obok próbowałem po cichu jakoś wyciagnąć dłonie z kajdanek co mi się oczywiscie nie udawało.
lat
cm

Post

Przytuliłam się bardziej do niego i dalej spałam
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Byłem coraz bardziej zły na to w jakiej sytuacji sie tu znalazłem. Byłem zły na siebie, że w ogóle tu przyszedłem. Poza wściekłością zaczynały przechodzić mnie dreszcze, chyba sie uzależniałem od tych narkotyków jakimi mnie faszerowała
lat
cm

Post

Obudziłam się i spojrzałam na Clarka...-jak się czujesz?-spytałam z uśmiechem na ustach
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”