Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Chyba mówisz o sobie, bo ja nigdy nie stosowałem przemocy by coś lub kogoś zdobyc
lat
cm

Post

-ale gdybyś zachowywał się poprawnie Twoja rodzina by żyła to Ty odpowiadasz za ich śmierć
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wierzysz w to tylko Ty jedna i nikt inny w to nie uwierzy nigdy w życiu - powiedziałem i dodałem - gdyby Ciebie nie kręciła przemoc to byś mnie dawno rozkuła i wypuściła, bo zależałoby Ci bym tu był z własnej woli
lat
cm

Post

-wiesz masz rację już mi nie zależy na Tobie -powiedziałam podeszłam do niego i uwolniłam go z kajdanek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Potarłem nadgarstki - pierwsza dobra decyzja w Twoim życiu - powiedziałem wstając - jeszcze mogłabyś otworzyć drzwi
lat
cm

Post

-za jakiś czas zostana otwarte-powiedziałam podeszłam do barku i zrobiłam sobie drinkia...-chcesz?-spytałam okazując na szklankę
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Nie, nie mam ochoty na picie - powiedziałem i rozprostowywałem nogi - czym mnie faszerowałas?? - spytałem bo to była rzecz na jakiej mi teraz zależało
lat
cm

Post

-wszystkim po trochę, a co brakuje Ci narkotyków?-spytałam
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Możesz mi powiedziec co to było lub choćby pokazać?? Jesteś mi to winna skoro zrobiłas ze mnie jakiegoś nałogowca
lat
cm

Post

-mogę pokazać Ci wiele rzeczy-uśmiechnęłam się do niego i upiłam łyk drinka...-gdzie się podziała Twoja agresja?
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- ratuje życie Lois, skoro nie mogę uratować żony i synka. Wszelkie swoje uczucia pogrzebie razem z nimi - powiedziałem i poprawiłem swoje ubranie - więc czym mnie faszerowałas?? To jedyna rzecz jakiej w tej chwili chce
lat
cm

Post

-na szafce masz strzykawkę z kolejną dawką-powiedziałam i pokazałam na szafke gdzie leżała strzykawka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wziałem strzykawkę z szafki i podwinałem sobie rękaw i walnałem w żyłe ale tylko część tej dawki by nie odpłynąć całkiem
lat
cm

Post

-lepiej usiądź -ostrzegłam go i napiłam się drinka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Usiadłem i chwile się delektowałem tym uczuciem. Przymknałem oczy opierając sie o oparcie fotela - co to jest?? Jakieś namiary na dilera??
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”