lat
cm

Post

Dopiłam drinka i podeszłam do Clarka....-az tak bardzo Ci się to podoba?
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- nie muszę myśleć o tym, że zostałem sam bez żony i synka. Jesteś mi winna tę informacje - powiedziałem patrząc na nią - no i mogłabyś otworzyć drzwi bo na mnie już pora
lat
cm

Post

Pochyliłam się nad nim i zaczęłam całować jego usta rękoma zaczęłam pozbywać się jego koszulki
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Zabrałem jej ręce od siebie i odsunałem od niej twarz - nie mam ochoty, nie mam ochoty na sex z Tobą czy kimkolwiek innym. Zresztą podobno już Cię nie interesuje, więc wypuść mnie - powiedziałem wstając - zmywam się stąd
lat
cm

Post

-a Ty ponoć ratujesz życie Lois chyba szybko o niej zapominasz ale jak chcsze-powiedziałam wstałam podałam mu klucz od drzwi
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Podszedłem do drzwi i otworzyłem je kluczem - Ty naprawde jesteś psychiczna i cholernie naiwna - powiedziałem w drzwiach - zgnijesz w więzieniu suko - wycedziłem i dodałem - żegnaj na zawsze - po czym wyszedłem i szybko skierowałem sie do wyjścia
lat
cm

Post

Gdy wyszedł pozacierałam wszystkie ślady i też wyszłam z pokoju
mów mi:
lat
cm

Post

Weszłam do swojego pokoju rozebrałam się do bielizny i położyłam się spać
mów mi:
lat
cm

Post

Wyszykowałam się i wyszłam z pokoju
mów mi:
lat
cm

Post

Wróciłam do pokoju ściągnęłam z siebie ubranie poszłam do łazienki wzięłam szybki prysznic ubrałam koszulkę wrociłam do pokoju i położyłam się spać
mów mi:
lat
cm

Post

Obudziłam się rano wstałam z łóżka trochę poćwiczyłam po ćwiczeniach zamówiłam śniadanie do pokoju poszłam do łazienki wzięłam szybki prysznic ubrałam się pomalowałam uczesałam włosy usłyszałam pukanie do drzwi wyszłam z łazienki podeszłam do drzwi otworzyłam je podziękowałam kelnerowi za śniadanie dałam wysoki napiwek jak zawsze zamknęłam drzwi usiadłam przy stole i zaczęłam jeść śniadanie włączyłam tv patrzyłam co dzieje się na świecie w między czasie wykonałam pare telefonów do firmy.
mów mi:
lat
cm

Post

Gdy wszystko załatwiłam postanowiłam wyjść na świeże powietrze wyszykowałam się i wyszłam z pokoju
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Podeszlismy pod jej drzwi - to tutaj, to jej pokój

Nim Clark skończył mówić uderzyłem pięścią w drzwi - otwieraj... bo wywalę drzwi - powiedziałem głośno
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Kochanie może to nie jej pokój-powiedziałam patrząc ja Milo wali w drzwi
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Zdecydowanie jej, nie dałoby się go zapomnieć od tak zwyczajnie - powiedziałem i złapałem rękę Mila - spokojnie, tak nic nie wskóramy a i raban nam nie jest potrzebny
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”