lat
cm

Post

-Lois jest głupia i naiwna myślała że ratuje Ciebie i Chloe wpadła w pułapkę i teraz zdecydowanie nie jest jej do śmiechu...chcesz jakiś dowodów mogę obciąc jej ręke lub palec-wzruszyłam ramionami
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Zaczałem znowu się szarpać z całych sił - Ty jesteś stuknięta psycholką. Ciebie trzeba leczyć w psychiatryku i nigdy nie wypuszczać, bo szkodzisz całemu społeczeństwu
lat
cm

Post

-to jak chcesz powalczyć o jej życie czy mają ją zabić?-spytałam
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Masz ją zostawić w spokoju i całą resztę także, rozumiesz??
lat
cm

Post

-jeśli masz tak się do mnie odzywać to nie masz co liczyć że długo pożyję-powiedziałam i zaczęłam wybierać numer w komórce
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Spojrzałem na nia - co ona do cholery Ci zrobiła, co?? Nawet nie jest dla mnie kimś ważnym, więc coś się jej uczepiła teraz??
lat
cm

Post

-jest jedyną osobą z Twojej rodziny która jeszcze żyje ale jak widze jej życie nic dla Ciebie nie znaczy to i ją się sprzatnie-powiedziałam wystukałam numer i zaczęłam rozmawiać udając że wykonuję rozkazy związane z tym co mają zrobić z Lane
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Zaczałem się szarpać i rzucac po łozku - zostaw ją do cholery jasnej, słyszysz?? Zostaw ją
lat
cm

Post

-teraz zaczyna Ci na niej zależeć?-spytałam zasłaniając komórkę dłonią
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Czego Ty do cholery chcesz?? Mało ludzi skrzywdziłaś?? Jestem tutaj, więc daj spokój wszystkim innym
lat
cm

Post

-dam jeśli zmienisz swój stosunek do mnie-powiedziałam
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Czego ode mnie oczekujesz?? Przykuwasz mnie do łozka, zabijasz rodzinę, faszerujesz czymś i mam być milutki??
lat
cm

Post

-nic takiego by się nie stało gdybyś sam do tego nie doprowadził dawałam Ci szanse
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Zachowując się jak psycholka?? - spytałem patrząc na nią - mnie takie rzeczy nie kręcą, zresztą ludzie nie kochają na siłe, powinnaś to wiedzieć i próbować inaczej zwracać na siebie uwagę a nie stosowac głupie sztuczki i przemoc
lat
cm

Post

-Ciebie najwyraźniej kręci tylko przemoc-powiedziałam
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”