Awatar użytkownika
42 lat
173 cm
Sąd Stanowy
Prokurator
to skomplikowane
tbc
Huston, Teksas

Post

Henry Lee pisze: 16 mar 2024, 20:39 No i bardzo fantastycznie, chętnie dla niej coś zaprojektuje ^^
Na pewno będzie jej projektował sypialnie <pliss>
mów mi:
Lucie
tree hill
Awatar użytkownika
42 lat
173 cm
Sąd Stanowy
Prokurator
to skomplikowane
tbc
Huston, Teksas

Post

Liza Herrera pisze: 16 mar 2024, 20:39 Liza jako friend? Ona prowadzi duża firmę IT. Mogą też mieć jakieś wspólne interesy, albo po prostu się przyjaźnić?
Przyjaciółki jak najbardziej, dobre dogadywanie się to podstawa. Może czasami jej firma pomaga jej z utrzymaniem całego oprogramowania w jej domu? Ona się na takich sprawach kompletnie nie zna.
mów mi:
Lucie
tree hill
Awatar użytkownika
43 lat
168 cm
IT Corporation
prezes
singiel
-
San Diego

Post

Lucianna Livingston pisze: 16 mar 2024, 20:43
Liza Herrera pisze: 16 mar 2024, 20:39 Liza jako friend? Ona prowadzi duża firmę IT. Mogą też mieć jakieś wspólne interesy, albo po prostu się przyjaźnić?
Przyjaciółki jak najbardziej, dobre dogadywanie się to podstawa. Może czasami jej firma pomaga jej z utrzymaniem całego oprogramowania w jej domu? Ona się na takich sprawach kompletnie nie zna.
Pewnie, będzie jej klientka prywatną, ale to tylko z tego względu że się przyjaźnią. I super ;)
Awatar użytkownika
35 lat
183 cm
GOSLING CONSTRUCTION
Architekt
singiel
Tree Hill

Post

Lucianna Livingston pisze: 16 mar 2024, 20:42
Henry Lee pisze: 16 mar 2024, 20:39 No i bardzo fantastycznie, chętnie dla niej coś zaprojektuje ^^
Na pewno będzie jej projektował sypialnie <pliss>
Ahhh, z przyjemnością to zrobi! <sex>
Awatar użytkownika
37 lat
180 cm
Qatar Airways
pilot
singiel
Holywood/Wielka Brytania

Post

Lucianna Livingston pisze: 16 mar 2024, 19:15
Blake Hemingway pisze: 16 mar 2024, 19:12 Romans / przyjaźń
Mogli poznać się pod czas jakiegoś lotu. Teraz mieszkają w tym samym mieście.
Widziałabym tutaj początkową przyjaźń, a później mógł się nawiązać romans między nimi. Często lata to mogli się spotkać kilka razy, a teraz kiedy on mieszka tutaj to zawsze znajdują dla siebie czas :D
Pasuje mi to jak będziesz chciała zagrać daj znać :)
mów mi:
Blake
Awatar użytkownika
34 lat
185 cm
Night Club
Menager NC
to skomplikowane
brak
Tree Hill

Post

Może jakiś niezobowiązujący sex, świetnie się razem bawią. Mogli poznać się w NC lub w red hawk
mów mi:
Chris
Awatar użytkownika
24 lat
163 cm
Internet
Influencerka/marka własna
singiel
Los Angeles

Post

Lucianna Livingston pisze: 16 mar 2024, 19:16
Harper Callaway pisze: 16 mar 2024, 19:14 Harper może reklamować na swoim kanale jej wina , co Ty na to? Mogą ze sobą współpracować i się kumplować.
Myślę, że to super pomysł. Dziewczyny zgadały się pewnie jakiś czas temu a biznes przerodził się w kumplowanie i wspólne picie wina <lol>
Super :)
mów mi:
Awatar użytkownika
30 lat
164 cm
Bake shop/ właścicelka
Cukiernik
singiel
brak
NY

Post

Mogą się znać od kiedy Lucie pojawiła się w miasteczku. Często zamawia u Kendry ciasta , torty i inne słodkości.
mów mi:
Kendra
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Dziewczyny mogą się znać od śmierci jej męża. Mogła potrzebować wsparcia psychologa by przeżyć swoją żałobę.
Awatar użytkownika
25 lat
188 cm
Gosling Construction/staż
ogrodnik, budowlaniec
singiel
brak
Szwecji

Post

Ben może być ogrodnikiem Lucie , mogą mieć też romans i bzykać się kiedy on jest w pobliżu.
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

Mogli poznać się wiele lat temu kiedy Bruno był na bakier z prawem. Mogła uczestniczyć w jego sprawach i później kiedy wychodził na wolność. W mieście mało kto zna jego przeszłość kryminalną. Mogą teraz wpaść na siebie w miasteczku. Może jakiś niezobowiązujący romans chemia między nimi ?
mów mi:
Bruno
Awatar użytkownika
36 lat
190 cm
Posterunek policji
Szef wydziału narkotykowego
singiel
NY

Post

Współpracowali nie raz razem przy sprawach, które rozwiązywał Jordan. Mogli mieć romans w pracy, ogólnie dobrze się znają. Mogą się przyjaźnić czasami po imprezach lądują w łóżku. Dość intensywnie na siebie działają
mów mi:
Jordan
Awatar użytkownika
27 lat
184 cm
AMI'S PUB
barman/fauszerz
singiel
a po co xD
Londyn

Post

Alex jest fałszerzem więc Lucie mogła mieć sprawę , która wskazywała na Alexa , ale nie mieli dowodów chłopak jakiś czas temu rozpłynął się w powietrzu nie bardzo wiedziano co się z nim stało. Mogą na siebie wpaść w mieście on pracuje to jako barman, a ona będzie próbowała go złapać na gorącym uczynku jak np szasta kasą itp
Awatar użytkownika
42 lat
173 cm
Sąd Stanowy
Prokurator
to skomplikowane
tbc
Huston, Teksas

Post

Christian Lockwood pisze: 17 mar 2024, 08:33 Może jakiś niezobowiązujący sex, świetnie się razem bawią. Mogli poznać się w NC lub w red hawk
Jak najbardziej. Lucie uwielbia się dobrze bawić. Szczególnie w dobrym towarzystwie ^^
mów mi:
Lucie
tree hill
Awatar użytkownika
42 lat
173 cm
Sąd Stanowy
Prokurator
to skomplikowane
tbc
Huston, Teksas

Post

Kendra Willson pisze: 17 mar 2024, 08:46 Mogą się znać od kiedy Lucie pojawiła się w miasteczku. Często zamawia u Kendry ciasta , torty i inne słodkości.
Lucie uwielbia słodycze! Może coś sobie zamawia przynajmniej raz w tygodniu albo po prostu odwiedza jej miejsce.
mów mi:
Lucie
tree hill
ODPOWIEDZ

Wróć do „relacje”