Awatar użytkownika
42 lat
173 cm
Sąd Stanowy
Prokurator
to skomplikowane
tbc
Huston, Teksas

Post

Octavia Blackburn pisze: 17 mar 2024, 09:07 Dziewczyny mogą się znać od śmierci jej męża. Mogła potrzebować wsparcia psychologa by przeżyć swoją żałobę.
Dobrze by było gdyby miała jakieś wsparcie! Musiała się jakoś pozbierać po tym wszystkim.
mów mi:
Lucie
tree hill
Awatar użytkownika
42 lat
173 cm
Sąd Stanowy
Prokurator
to skomplikowane
tbc
Huston, Teksas

Post

Ben Eriksson pisze: 17 mar 2024, 09:08 Ben może być ogrodnikiem Lucie , mogą mieć też romans i bzykać się kiedy on jest w pobliżu.
Lucie na pewno będzie pozwalała mu na częste pielęgnowanie jej ogrodu :D ^^
mów mi:
Lucie
tree hill
Awatar użytkownika
42 lat
173 cm
Sąd Stanowy
Prokurator
to skomplikowane
tbc
Huston, Teksas

Post

Bruno Shepherd pisze: 17 mar 2024, 09:11 Mogli poznać się wiele lat temu kiedy Bruno był na bakier z prawem. Mogła uczestniczyć w jego sprawach i później kiedy wychodził na wolność. W mieście mało kto zna jego przeszłość kryminalną. Mogą teraz wpaść na siebie w miasteczku. Może jakiś niezobowiązujący romans chemia między nimi ?
Myśle, że byłaby zaskoczona że na siebie tutaj woadną. Może od zawsze miała jakąś słabość do niego ale zawsze była mega profesjonalna I nigdy nie przekracza·a granic ale teraz nic ją nie powstrzymuje ^^
mów mi:
Lucie
tree hill
Awatar użytkownika
42 lat
173 cm
Sąd Stanowy
Prokurator
to skomplikowane
tbc
Huston, Teksas

Post

Jordan Buchanan pisze: 17 mar 2024, 09:15 Współpracowali nie raz razem przy sprawach, które rozwiązywał Jordan. Mogli mieć romans w pracy, ogólnie dobrze się znają. Mogą się przyjaźnić czasami po imprezach lądują w łóżku. Dość intensywnie na siebie działają
Bardzo intensywnie ze sobą pracowali aż to zrobili, może u niej w gabinecie albo u niego. Teraz zdarza im się to powtarzać.
mów mi:
Lucie
tree hill
Awatar użytkownika
42 lat
173 cm
Sąd Stanowy
Prokurator
to skomplikowane
tbc
Huston, Teksas

Post

Alex Hardman pisze: 17 mar 2024, 09:18 Alex jest fałszerzem więc Lucie mogła mieć sprawę , która wskazywała na Alexa , ale nie mieli dowodów chłopak jakiś czas temu rozpłynął się w powietrzu nie bardzo wiedziano co się z nim stało. Mogą na siebie wpaść w mieście on pracuje to jako barman, a ona będzie próbowała go złapać na gorącym uczynku jak np szasta kasą itp
Jak tylko by go rozpoznała to ma nadzieję nakryć go na gorącym uczynku I doprowadzić sprawę do końca.
mów mi:
Lucie
tree hill
Awatar użytkownika
28 lat
180 cm
Oktagon
zawodnik MMA
singiel
brak
Szwajcaria/Lucerna

Post

Jeśli szuka kochanka to Kevin może być jej przyjacielem z przywilejami. Jeśli lubi eksperymentować to może z nim to robić. Może być przy nim otwarta w sprawach seksu.
Awatar użytkownika
36 lat
190 cm
Posterunek policji
Szef wydziału narkotykowego
singiel
NY

Post

Lucianna Livingston pisze: 17 mar 2024, 11:04
Jordan Buchanan pisze: 17 mar 2024, 09:15 Współpracowali nie raz razem przy sprawach, które rozwiązywał Jordan. Mogli mieć romans w pracy, ogólnie dobrze się znają. Mogą się przyjaźnić czasami po imprezach lądują w łóżku. Dość intensywnie na siebie działają
Bardzo intensywnie ze sobą pracowali aż to zrobili, może u niej w gabinecie albo u niego. Teraz zdarza im się to powtarzać.
Pasuje mi to :)
mów mi:
Jordan
Awatar użytkownika
42 lat
173 cm
Sąd Stanowy
Prokurator
to skomplikowane
tbc
Huston, Teksas

Post

Kevin Creekman pisze: 19 mar 2024, 12:19 Jeśli szuka kochanka to Kevin może być jej przyjacielem z przywilejami. Jeśli lubi eksperymentować to może z nim to robić. Może być przy nim otwarta w sprawach seksu.
Ona chyba już zawsze będzie szukała kochanka <lol> Ale jeśli chodzi o eksperymenty to na pewno sobie mogą pozwolić na bardzo dużo ^^
mów mi:
Lucie
tree hill
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

Tu na szybko mi przychodzi realacja z jasonem..mieszkal w Houston..ma swoja wielka firme budowlana z filiami w roznych miastach wiec skoro ona ma wiele posiadlosci w róznych miejscahc to mogli sie poznac wlasnie przez to, że zatrudnila jego firme..a ze to byly konkretne "zamowienia" to osobiscie pilnowal by wszyskto bylo jak anlezy...wiec moga sie znac dobrze...kumplowac..moga miec romans..mogli miec romans.., co spowodowalo ze np sie rozstal z swoje jedna z ex hha no nie wiem..jak wolisz? :)

PS
co do innych moich panów to mozesz sobie zerknac w wolnej chwili czy chcesz sie jeszcze z kimś znac czy pograc czasem itp :)
Awatar użytkownika
42 lat
173 cm
Sąd Stanowy
Prokurator
to skomplikowane
tbc
Huston, Teksas

Post

Jason Gosling pisze: 21 mar 2024, 20:26 Tu na szybko mi przychodzi realacja z jasonem..mieszkal w Houston..ma swoja wielka firme budowlana z filiami w roznych miastach wiec skoro ona ma wiele posiadlosci w róznych miejscahc to mogli sie poznac wlasnie przez to, że zatrudnila jego firme..a ze to byly konkretne "zamowienia" to osobiscie pilnowal by wszyskto bylo jak anlezy...wiec moga sie znac dobrze...kumplowac..moga miec romans..mogli miec romans.., co spowodowalo ze np sie rozstal z swoje jedna z ex hha no nie wiem..jak wolisz? :)

PS
co do innych moich panów to mozesz sobie zerknac w wolnej chwili czy chcesz sie jeszcze z kimś znac czy pograc czasem itp :)
Myślę, że ona potrzebowała kogoś zaufanego do swoich wielu posiadłości, a tym bardziej jak on jest z Huston to ona musiała się z nim dogadać. Mogli mieć płomienny romans, w sumie jeśli była powodem jego rozstania z eks to jak najbardziej by mi to pasowało. Ogólnie teraz ten romans mógł się na nowo jakoś pojawić.

Zerknę na pozostałych panów ^^
mów mi:
Lucie
tree hill
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

Lucianna Livingston pisze: 23 mar 2024, 14:28
Jason Gosling pisze: 21 mar 2024, 20:26 Tu na szybko mi przychodzi realacja z jasonem..mieszkal w Houston..ma swoja wielka firme budowlana z filiami w roznych miastach wiec skoro ona ma wiele posiadlosci w róznych miejscahc to mogli sie poznac wlasnie przez to, że zatrudnila jego firme..a ze to byly konkretne "zamowienia" to osobiscie pilnowal by wszyskto bylo jak anlezy...wiec moga sie znac dobrze...kumplowac..moga miec romans..mogli miec romans.., co spowodowalo ze np sie rozstal z swoje jedna z ex hha no nie wiem..jak wolisz? :)

PS
co do innych moich panów to mozesz sobie zerknac w wolnej chwili czy chcesz sie jeszcze z kimś znac czy pograc czasem itp :)
Myślę, że ona potrzebowała kogoś zaufanego do swoich wielu posiadłości, a tym bardziej jak on jest z Huston to ona musiała się z nim dogadać. Mogli mieć płomienny romans, w sumie jeśli była powodem jego rozstania z eks to jak najbardziej by mi to pasowało. Ogólnie teraz ten romans mógł się na nowo jakoś pojawić.

Zerknę na pozostałych panów ^^
no i super :)
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

może jakas znajomośc z ianem?On sie zajmuje poza warsztatem samochodowym, sprowadzaniem i odpicowywaniem/odrestautowynaiem jakis fajnych wyjatkowych samochodów, na zyczenie klienta..wiec moz ejakby chciala cos fajnego sobie kupc..jakis retro wóz czy cos oryginalnego to moze przyjsc do niego..albo juz tka bylo i sie zwyczajnie kumplują? :)
Awatar użytkownika
41 lat
165 cm
Little India
właścicielka sieci indyjskich restauracji
w związku
Duarte Silva
Miami

Post

jak ona z "wyzszych sfer" to moze Jasmin jakas relacja?
Awatar użytkownika
38 lat
168 cm
policja
agentka wydziału narkotykowego
singielka
brak
Chicago/Atlanta

Post

I jak ona prokurator a Evelyn w policji pracuje to tez moga sie skads znac czy cos?:)[ u Ev wchodzi w gre tez jakis romansik jesli Luci lubi sie zaawic z laskami hih]
ODPOWIEDZ

Wróć do „relacje”