Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

James i Andie podeszli do strzelania i James zaplacil za pare strzalow. Pierwszy byl nieudany ale w koncu zaczelo mu dobrze isc. - Mam ostatni strzal - powiedzial do Andie - Chcesz strzelic ze mna? - zapytal - Jeden i mozemy wygrac tego miska - pokazal jej na samej gorze wielkie pluszaki
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Patrzyłam na Jamesa jak sobie świetnie radzi.
-wow , wiesz lepiej bym nie ryzykowała , ja nie znam się na strzelaniu , a Tobie nieźle idzie i ten pluszak , może być nasz -powiedziałam z uznaniem.Bo na prawdę sobie świetnie radził.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Chodz, pomoge Ci - powiedzial wyciagajac reke w jej strone. Gdy ja zlapala, obial ja od tylu i polozyl dlonie na jej. - Strzelamy w ten punkt - powiedzial i wycelowal bronia razem z nia. - Teraz - powiedzial do niej aby pociagnela za spust. Gdy to zrobila, butelka sie przewrocila. - Gratulacje - powiedzial mezczyzna i pokazal na najwyzsza polke. - To bedzie twoj pluszak, wiec wybierz - usmeichnal sie James
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ale to Ty strzelałeś -powiedziałam do niego kiedy powiedział, żebym wybrała sobie miśka.
-Ty go wybierz James , wtedy będzie w całości od Ciebie -uśmiechnęłam się do chłopaka , byłam szczęśliwa i zapomniałam o problemach.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Usmiechnal sie do niej i ja pocalowal. - Wezmiemy tego po prawej - powiedzial do mezczyzny i po odebraniu miska z wielkim sercem podal go Andie. - Prosze - dodal z usmiechem patrzac jej w oczy
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wzięłam od Jamesa miśka , był na prawdę duży.
-dziękuje jest słodki-powiedziałam i spojrzałam na miśka , który był ogromniasty , ale cudny.
-to gdzie teraz ?-spytałam i dałam buziaka Jamesowi.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Teraz ty cos wybierz - powiedzial z usmiechem - A potem ja - dodal - Bedziemy na zmiane wybierac - dokonczyl
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chcę iść na diabelski młyn lubię patrzeć na miasteczko z góry -powiedziałam do chłopaka.Wzięłam go za rękę i poszliśmy na diabelski młyn w drugiej ręce trzymałam ogromnego miśka , który bardzo mi się podobał.
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nie chodziło o to, by wygrać, tylko o to, by sobie postrzelać, a opłacalne to było niezbyt, by płacić za dziesięć serii z góry dla jednej gratisowej. Olena znała mechanizm takich zabaw. Celownik jest przestawiony, bo inaczej każdy by wygrywał przy pierwszym lub drugim podejściu. Dla prowadzących strzelnicę, to nie interes. Szło jej słabo, na tyle, że dziewiąty raz wygrała nagrodę pocieszenia w postaci lizaka czupa-czups.
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No to przyszli tutaj..
-Dawaj bejbe.. - powiedziała i poklepała jego tyłek, śmiejąc się..
-Tylko nie strzelaj we mnie.. - dodała z rozbawieniem. Stała z boku bardziej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej..az taki slepy to nie jestem..a teraz cicho..nie ropraszaj mnie to mzoe cos ci wygram - zamsial sie i kupil sobie tma runke.No i strzelal stzelal i dupa..
-O maly wlos..ale chwila..jeszcze raz - cnow kupil i juz mu szlo lepej.Musial sie do strleby przyzwyczaic jak chodzi itp.
-W koncu za jakis 4 razem udlao mu sie wygrac dla niej wielka maskotke.Moze nie jakas najwieksza ale nie tez jakas mini.
-Wybieraj... w koncu mnie to kosztoealo - puscil jej ockzo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się z niego i w sumie potem już oglądała jak on tam strzela w te butelki czy co tam.. Ale jak wygrał to zaklaskala w dłonie..
-wow.. Nie sądziłam że ci się uda.. - wyszczerzyla się do niego.. Wybrała sobie jakiegoś Miśka z kokarda..
-Teraz masz konkurencję.. Z nim będę spała.. - powiedziała i puściła mu oczko.
Wzięła go za rękę i poszli sobie na diabelski młyn.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ach..dobra..niech ebdzie - zasmia sie po czym dostlai strzleby by celowac tma do jakis puszek czy ruchomych kaczek xD
-Kto lepszy - powiedzial i zaczeli strzelanie
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zaczęła się zabawa i to całkiem niezła bo byliśmy całkiem dobrze , ale Dominic był lepszy. Po tym jak skończyły się kaczki i amunicja oddaliśmy strzelby
-nieźle -puściłam mu oczko
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wesołe miasteczko”