Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nie wiem Skarbie - powiedziałem odnośnie uruchamiania a wcześniej oczywiście tam przy tym pocałunku najpierw się zasmiałem :P - Pewnie tu przy konsoli będa jakieś guziki lub gałki - puściłem jej oczko i podeszliśmy do jakiegoś panelu i oświetliłem latarką tamten pulpit - stare więc powinno działać - powiedziałem i najpierw pożyczyłem od niej jakąś wsuwkę czy coś i użyłem jej jako kluczyka a potem wcisnąłem coś i ruszułem gałkę. - uhu.... - powiedziałem widząc jak zapalają się niewielkie światełka - czas na rundkę Kochanie...
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Wow...nie wiedziałam, że znasz się na takich sztuczkach...super - podskoczyłam lekko, że mu sie udało.-Idziemy - dodałam po czym pobiegłam i wsiadłam na cos tam....
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Tu Kochanie chyba musisz przejechać się sama... bo wiesz nie mam zielonego pojęcia jak to ustawić by się samo wyłaczyło a kręcić się cały czas chyba nie będziemy - popatrzyłem na nią - no idź idź - dodałem z uśmiechem widząc po prostu jak sie cieszy na samą myśl o karuzeli
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj... - zmarszczyłam nosek.-To juz nie bedzie takie fajne - dodałam jednak co racja to racja.Lepiej aby ktos był i tym sterował.-Hmm..tylko jedna rundka i wracam do ciebie - powiedziałam po czym pocalowałam go mocno i pobiegłam aby wsiaść na "wagonik".-Jestem gotowa - krzyknęłam.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

No to przekręciłem jakąś tam gałkę i popatrzyłem jak się karuzela powoli rozkręca - chyba więcej rundek, bo pierwsza za szybka nie jest - zaśmiałem się mówiąc do niej a w zasadzie to troszkę głosniej musiałem to powiedziec... - Może na młynie pojadę z Tobą i będziemy wyskakiwać z wagonika - znowu sie zasmiałem...
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-łuhuuu!!! - krzyczałam jak karuzela kręciła się coraz szybciej.-ZA 2 minuty wyłącz! - krzyknęłam do niego.W wesołym miasteczku zrobiło sie oczywiście jasniej i głosniej bo automatycnzie sie wlaczyła jakas głupia muzyka jak karuzela ruszyła.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- w porządku - odkrzyknałem jej i to prawda, że było jaśniej i głośniej.... nieodzowne atrakcje wesołego miasteczka, badziewna muzyka i wiele migających świateł... Patrzyłem jak się cieszy i po dwóch minutach przekręciłem gałke spowrotem i karozela powoli zaczynała zwalniać i uciszać muzykę...
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

W końcu jak sie zatrzymała to zsiadłam z niej i wróciłam do Wrena.-Kurcze...chyba wieki nie bawiłam się w wesołym miasteczku - powiedziałam obejmując go za szyję.-To co?teraz ty chcesz czy idziemy na ten diabelski młyn? - zapytałam.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Idziemy spróbowac uruchomić to wielkie koło - powiedziałem obejmujac ja w pasie i dałem jej buziaka - fajnie jest widzieć Cię tak uradowaną jak przed chwilą - powiedziałem no i poszliśmy do tego wielkiego młyna, zabierając oczywiście tę wsuwkę co automatycznie zaciemniło wszystko dokoła
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Taaa....jak małe dziecko - zaśmiałam się po czym poszlismy do koła.-Tym razem albo jedziesz ze mna albo sam - powiedziałam Więc....zakładam, że uruchamia sie podobnnie jak tamto więc...działaj mistrzu - puściłam mu oczko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..niech bedzoie - przyszli wiec dali zetony i wsiedli.
-CHoc wiesz..to zawrotnego tempa nie ma wiec..ale jak chcesz to ebde cie trzymal za reke - zasmial sie i sieldi gdzies obok siebie pewnie i sie zaczeli krecic
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się.
-Więc poproszę dłoń..-powiedziała, wyciągając swoją dłoń w jego stronę i teraz się już trzymali za łapki. Kochany był :D
Choć ja myślałam, że to taka karuzela, że są siedzonka na długich łańcuchach i tak się kręci szybko xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zasmial sie.
-Serio..jestes walnieta - powiedzial rozbawiony bo eh.. No ale smiesznie.

Lol..to trzebabylo sprezcyzowac xD Bo w opisie ani w 1 poscie nic nie bylo wlasnie wiec.. xD najwzyej zaraz se dalej w tmy temacie zorbimy druga karuzele taka na lancuchach xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Dopiero teraz to odkryłeś? - zapytała z rozbawieniem i puściła mu oczko. Była walnieta.. Ale kurde ostatnio miała wrażenie że tylko przy nim bardzo swobodnie się czuła, tak na luzie. Nic nie musiała. Może to kwestia tego że jej nie zależało a tylko dobrze się bawiła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No wiec wkoncu karuzela sie zatrzymala i zeszli.
-No w koncu..normalnie myslalem ze przy tym zawrotnym tepie to pawia puszcze - powiedzial glupio sie szczerzac.
-To co? Dom strachow a potem na ta wielka karuzele z lancuchami? - zapytal
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wesołe miasteczko”