Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne , że mnie to dziwi , w sekcji bardzo się opierałeś więc sam rozumiesz-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-ale jak tak działam na Ciebie , to bardzo mnie to cieszy , kiedyś to z pewnością wykorzystam , żeby Cię uwieść-przygryzłam wargę.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj opierałeś, opierałeś...Wtedy było wtedy.Miałem co innego na głowie.No tak..Nikitę :/ Zaśmiał się lekko.
-I i z pewnością z dobrym skutkiem - powiedział z usmiechem.
-Może objerzmy w domu potem jakis film czy coś? - zapytal.No bo c tak bedda siedzieć?
-Albo jeśli pójdziemy do mnie mozemy zagrac w bilarda sobie - powiedział
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no to możemy zagrać w bilard , a później coś obejrzeć -powiedziałam i połozyłam się na jego klacie.
-a teraz sobie odpoczywajmy , bo jest bardzo przyjemnie , nawet jak masz tyle ciuchów na sobie-powiedziałam i położyłam rękę na jego kroczu.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No to fajnie..mamy konkretny Plan.W sumie to nie wiem kiedy ostatnio grałem w bilarda..albo ogólnie miałem takie..miłe dni - powidział Mike i objął ją ramieniem jak sie na "nim" połozyła.
-Wiesz..w razie potrzeby one znikają - zasmiał się
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-też dawno nie grałam w bilard -powiedziałam i spojrzałam w jego oczka.
-tak , wiem , ale chyba lepiej jak masz je teraz na sobie , bo przynajmniej się do Ciebie nie dobieram -zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No to moze mamy rowne szanse - zasmiał sie lekko Mike.
--Hmm..no coż..czy ja wiem czy lepiej..?Ale spoko..juz wiem co zorbic bys sie dopierała - puścił jej oczko
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zaśmiałam się.
-aż tak Ci zalezy , żebym się do Ciebie dobierała ?-spytałam i spojrzałam w jego oczka.
-lubię kiedy spędzamy razem czas-powiedziałam i wtuliłam się w jego szyjkę , zaciągnęłam się jego zapachem.
-lubię kiedy pachniesz seksem -wyszeptałam mu do uszka i delikatnie je przygryzłam.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No wiesz... chce wykorzystac jeszcze ten wolny czas póki go mamy.Bo potem to kto wie jak bedzie - powiedział Mike szczerze.
-ja tez Alex..od zawsze ale to wiesz.. - dodał i gladził ja sobie po pleckach.
-Aty znow kusisz.. - zasmiał sie
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie kuszę , po prostu Cię wącham -zaśmiałam się i polizałam jego szyjkę.
-za dobrze pachniesz , to nie moja wina , tylko Twoja-spojrzałam w jego oczy.
-wiem , że na dniach to wszystko może zniknąc , ale nie chce o tym myśleć
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak..moja.Wybacz..nastepnym razem sie wypsikam czymś okropnym.. - zasmial sie.
-No ja tez..dlatego nie myslmy.Cieszmy sie chwilą obecną. - cmoknął jej usteczka
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Leżałam sobie na Michaelu i jeździłam rączka po jego ramieniu.
-ciesze się chwilą , bo to jest tylko ważne , zaraz możemy wszystko stracić -powiedziałam i pocalowałam łapczywie jego usteczka.
-bosko całujesz -wyszeptałam z uśmiechem na twarzy.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

odwzajemnił pocałunek wplatając paluszki w jej włosy.
-Bo ja w ogóle caly boski jestem. - zasmiał się.
-No i przyciagam boskie kobiety wiec wiesz... - puscil jej ockzo.Druga reka zjechał na jej tyłeczek sobie

/wgl to ogladałam ostatnio lindsey w nowym serialu hehe ale to lata chyba jakies 60te cy cos wiec tam taki ma styl, kelnerka jest haha
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

/szkoda , bo nie lubie takich starych czasów xD
-uważasz , że jestem boska ?-spytałam unosząc brew
-nie wiedziałam , że tak o mnie myślisz Mike -zaśmiałam się i sobie na nim nadal leżałam , czułam jego rączkę na moim tyłku , ale nie przeszkadzało mi to.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No to chyba było wiadome samo przez się.W końcu z byle kim bym sie nie zdawał no ie? - powiedział patrzac w jej oczka.
-Poza tym..co jak co ale chemia była miezy nami od zawsze..więc sie tak nie dziw - usmiechnął sie
/
noo bo to sa czasy po kapitanie ameryce bo to takie Marvel's Agent Carter hehe ja takie klimaty to zalezy obejrze kilka odc i zobacze czy znoscne :)
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

/nie lubie tych seriali na podstawie komiksów batman i Spiderman masakra jak dla mnie , uznaje tylko Supermana xD
-lubię tą naszą chemię Mike , czasami jest aż za niebezpiecznie -powiedziałam i pocałowałam jego usteczka.
-ale tylko wtedy kiedy mam chcice na Ciebie -uśmiechnęłam się do przyjaciela.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Obrzeza miasta”