lat
cm

Post

Podeszłam do swoje szafki schowałam nie potrzebne rzeczy zamknęłam ją i udałam się do wyjścia
mów mi:
lat
cm

Post

Podeszłam do swojej szafki wzięłam z niej to co mi było potrzebne i poszłam na zajęcia
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyszłam do skzoły i poszłam do swojej szafki.Miałem jeszcze chwile czasu przed pierwsza lekcją.otworzyłam szafke i zaczęlam brac odpowiednie ksiązki a reszte chowac do szafki...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Miałam jeszcze chwilę więc wrzuciłam ksiązki do szafki biorąc ylko te na pierwsza lekcje.Czegos tam jeszcze cukałam czy coś, przejrzałam się na koniec w lusterku aby nieco poprawić makijarz..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Spence znalążła ją przy szafce.
- Przygotowujesz się na lekcje z panem Randallem?? - zapytała cicho stając obok niej
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zauważyłam ją już wcześniej w lusterku więc nie było mowy i jakimś zaskoczeniu.Zamknęłam szafkę i obróciłam sie ku niej.-No tobie dzień dobry też. - powiedziałem najpierw.-Nie, mysle, że to już skończone.CHyba jednak wolę facetów w moim wieku lub tylko nie wiele starszych - powiedziałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Uśmiechnęła się do niej w podzięce za dzień dobry.
- Wow. Skąd ta zmiana?? - zapytała - No i co chciałaś mi powiedzieć??
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj...widać przeszła mi juz fascynacja.chyba za szybko się nudzę - powiedziałam.Choc kto wie jak to będzie kiedy Jake poprosi ja o spotkanie jeszcze kiedyś.-Hmm..opowiedzieć.I za razem oświadczyć, że zaraz po szkole idziemy do sklepu kupić gaz pieprzowy. - dodałam całkiem powaznie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- O dziwo ja Ci się jeszcze nie znudziłam - zauważyła a potem spojrzała na nią marszcząc lekko brwi - Gaz pieprzowy?? Po co nam gaz pieprzowy??
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wiesz gdybym z toba sypiała to pewnie bys mi sie tez znudziła - zażartowałam wystawiając jej język.-No jak to po co?Dla obrony.Po mojej wczorajszej przygodzie... - pokręciłam lekko głową przypominając to sobie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zaśmiała się - W takim razie bardzo dobrze, że ze sobą nie sypiamy - odpowiedziała a potem przyjrzała się Claire - Wczorajszej przygodzie?? - zapytała - Coś się wczoraj wydarzyło?? - skoro mówiła teraz o gazie pieprzowym to widocznie musiało się coś stać.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo...wracałam wieczorem od, powiedzmy jakiejś, Ashley :P przez park.No wiesz bliżej było - powiedziałam.-W parku spotkałam 5 kolesi...jacyć dilerzy, bandyci...no i sie zaczęło - westchnęłam patrząc na nia i jej reakcje
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Spence otworzyła szerzej oczy - Zrobili Ci coś?? - zapytała od razu i przyjrzała jej się dokładniej jakby miała zauważyć jakąkolwiek zmianę.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No na szczęście nie zdążyli....Choć nie było już za wesoło, złapali mnie - powiedziałam.-N ale...i wtedy właśnie pojawił się mój wybawiciel - dodałam i sie uśmiechnęłam.-Pobił ich, zagroził, że zastrzeli i zwiali.Sam dostał nożem ale..cóz...przyszliśmy do mnie i sie opatrzył a potem..poszedł. - dodałam.ZAprosił mnie do swojego klubu.To ten nowy w mieście.. - dodałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- jak dobrze, ze nic Ci nie jest - ze szczęścia przytuliła mocno przyjaciółkę a potem zmarszczyła lekko brwi - Tylko mi nie mów, ze teraz przerzuciłaś się na tego właściciela klubu. - dodała
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „TREE HILL HIGH”