Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Odwzajemniałam jego pocałunki gdy się oderwałam od jego ust spojrzałam w jego oczy z pożądaniem gdy się tak ocierał o mnie myślałam że oszaleję zaczęłam wić się na tej podłodze z podniecenia krzyczałam i jęczałam na przemian co jakiś czas całowałam łapczywie jego usta dłonie zaciskałam na jego pośladkach
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Po jakimś casie ponownie w nią wszedłem.Mocno i brutalnie.Poruszałem sie w niej bardzo szybko.Ręką pieściłem jej piersi.
-A co jak wejdą tu dzieci? - spytałam z rozbawiona miną.
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

-one mnie nie obchodzą tylko Ty-wydyszałam zaczęłam całować jego klatę
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No wiesz co...pewnie padły by tu na zawał a nas stad wywalili - zasmiałem się po czym wplotłem palce w jej włosy.Czułem, że juz mi wiele nie potrzeba do spełnienia.
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

-Kotku liczy się tylko ta chwila-powiedziałam i pocałowałam namiętnie z języczkiem jego usta zatracając się w tym pocałunku czułam jak fala przyjemności zalewa moje rozpalone ciało
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak..co racje to racją - szepnąłem i zatraciłem się w jej pocałunku.Przewróciłem ja na brzuch i wszedłem w nia od tyłu.Całowałem jej plecy i ramiona.
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Oparłam dłonie o podłogę...-o tak!!!-krzyczałam doprowadzał mnie tym do jeszcze większej rozkoszy nie chciałam by ta chwila się skończyła
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O tak, maleńka.krzycz.. - szepnąłem jej do ucha i leko je przygryzłem.Rękami mocno ścisnąłem jej posladki.
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

-Ian jesteś boski!!-krzyczałam czułam jak dochodzę przekręciłam lekko głowę w jego stronę na mojej twarzy pojawił się grymas rozkoszy serce waliło mi jak oszalałe zaczęłam kręcić tyłeczkiem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wyprostowałem sie odrywając od jej szyi.Złapałem za włosy i lekko pociągnałem poruszając się naprawde mocno w niej.Po paru chwilach poczułem ogromna rozkosz kiedy moja sperma wypielniała jej szparkę.
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Czułam jak jego sperma zalewa moją szparkę uśmiechnęłam się sama do siebie i opadłam na podłogę...-podobało mi się to-szepnęłam i spojrzałam na jego odbicie w lustrach
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Mnie tez Kate, mnie też.I to nie wiesz nawet jak bardzo - powiedziałem wstając i ubierając się.Potem usiadlem na podłodze opierając sie plecami o jedno z luster i patrzyłem na dziewczynę.
-Z toba nie mozna sie nudzić, co? - zasmiałem się.
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

-nie ma takiej opcji-powiedziałam wstałam z podłogi i zaczęłam się ubierać...-jak będzie Ci się nudziło wiesz gdzie mnie znaleźć-powiedziałam skończyłam się ubierać i usiadłam obok niego...-co teraz robimy?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A mucimy cos robić? Całkiem fajnie mi sie tu siedzi..Chyba sobie musze sprawic kilka takich luster do domu - powiedziałem rozglądajac sie w około.
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

-było by ciekawie-powiedziałam i oparłam głowę o jego ramię...-to sobie posiedźmy -powiedziałam z uśmiechem i patrzyłam w nasze odbicie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wesołe miasteczko”