Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

przywarłem do niej po kilku krokach - ej no moja droga obiecałem ci coś nie - uśmiechnąłem się patrząc w oczy - dobry porywacz dotrzymuje obietnic... - dodałem ...
- a tak bardziej serio to tak z wielką chęcią...
Clive Robin "Tigh" Teller*lat 24*Motocyklista
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Tigh
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Andreas Stamper - 41 lat - Właściciel "Stamper Motors">>><<< Lewis Flynn - 21 lat - III rok Architektury
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
NASA>>>>><<<<< HellCats
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
dr Luka Kovac - 33 lat - Chirurg>>>>><<<<<Richard Castle - 36 lat - Pisarz
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Luka>>>>><<<<< Castle
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camila Lansy Novak – 16 lat - licealistka
Komórka & Szafa& Informator & Relacje
WhiteCurranT
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się lekko..-Bardzo mnie to cieszy..-dodałam i pocałowałam delikatnie jego usta.. -Bo właśnie z Tobą chciałam tam iść, więc cieszę się, że mnie nadal porywasz i chcesz spędzić ze mną tą imprezę..-dodałam.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- cała przyjemność po mojej stronie - patrzyłem w jej oczka... - to co zaliczamy następne atrakcje porwania
Clive Robin "Tigh" Teller*lat 24*Motocyklista
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Tigh
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Andreas Stamper - 41 lat - Właściciel "Stamper Motors">>><<< Lewis Flynn - 21 lat - III rok Architektury
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
NASA>>>>><<<<< HellCats
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
dr Luka Kovac - 33 lat - Chirurg>>>>><<<<<Richard Castle - 36 lat - Pisarz
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Luka>>>>><<<<< Castle
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camila Lansy Novak – 16 lat - licealistka
Komórka & Szafa& Informator & Relacje
WhiteCurranT
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Możemy..-powiedziałam, gdy powoli zbliżaliśmy się do wyjścia z labiryntu. Kolejnym punktem imprezy miały być samochodziki, więc po tym, jak już skończyliśmy przechodzić "magiczne" lustra, skierowaliśmy się do samochodzików.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszliśmy do chatki z lustrami....-wiesz sporo podróżowałem i się co nieco nauczyłem -powiedziałem szczerze jak było.
-może nie mówię tak płynnie i perfekcyjnie , ale potrafię co nieco po hiszpańsku , poza tym uwielbiam ten język -powiedziałem i uśmiechnąłem się do Katiny.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Hmm, no to dobrze wiedzieć, że rozumiesz, co sobie tam gadam pod nosem..-powiedziałam z lekkim rozbawieniem i spojrzałam w jego oczy..-Mogłeś to dłużej ukrywać, to więcej byś się dowiedział..-wyszczerzylam się..
-Hmm, też go uwielbiam..-powiedziałam i puściłam mu oczko, a potem ruszyliśmy labiryntem z lustrami.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Chodziliśmy między lustarmi robiąc głupie minki i śmiejąc się z naszych odbić.
-mogłem , ale nie chce niczego przed Tobą ukrywać-powiedziałem szczerze i szedłem przed siebie między lustrami.
-jak chcesz złap się mnie , żebyś mi się nie zgubiła Złośnio
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Śmiałam się na głos z tych naszych odbić, a w pewnym momencie prawdziwy Eliot mi zniknął i gdy tylko go odnalazłam to chwyciłam jego dłoń i w sumie szłam bardzo blisko niego..
-Złośnica na dobrym miejscu..-powiedziałam z lekkim rozbawieniem i spojrzałam w jego oczka..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-o tak zdecydowanie na właściwym miejscu -ścisnałem jej dłoń mocniej i szliśmy dalej przez siebie. Kiedy doszliśmy do rozwidlenia odwróciłem sie do niej.
-którą drogę wybieramy?-spytałem z uśmiechem na twarzy. Podobał mi się ten nasz dzisiejszy wypad.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

za każdym razem jak Ci odpisuję, to się najpierw pół godziny gapię w tego gif xD
-Prawą..-powiedziałam od razu i już prawie ruszyłam , ale zatrzymałam się w pół kroku..-Nie, lepiej lewą..-zmieniłam zdanie nagle..
-Albo lepiej prawą..-dodałam po chwili jeszcze.. -Kurde, nie wiem, a którą chcesz?-zapytałam i spojrzałam w jego oczka, bo w sumie się tak na mnie patrzył, że się nie mogłam oderwać od tych jego boskich oczu <3
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

/to chyba dobrze xD
Oczywiście odwróciłem wzorki , bo znowu bym jeszcze ją pocałował , to pewnie bym mnie tu zabiła i przykryła lustrami xD
-nie wiem mi to obojętnie-powiedziałem i kiedy się zdecydowała ruszyliśmy przed siebie nadal się wygłupiając.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Oj, aż taka nerwowa nie byłam , żeby go zabijać.. xD
Poszliśmy sobie jedną alejka i przeglądaliśmy się swoim twarzom, pogrubionym, wydłużonym, trochę przyciemnionymi rozjaśnionym, było zabawnie..

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-na co masz ochotę , jak wyjdziemy z tej chaty ?-spytałem i szliśmy coraz bliżej byliśmy do wyjścia z labiryntu luster. Faktycznie było śmiesznie i zabawnie. Poza tym cały dzień dzisiejszy był zabawny.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Hmm, może dom strachów?-zapytałam i spojrzałam na niego z uśmiechem, a potem pewnie wyszliśmy z labiryntu luster i skierowaliśmy się do domu strachów, będzie pretekst by się trochę potulić xD
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Aha..no to nic dziwnego.A kompleksy..no coż..na upartego pwnie każdy by w sobie cos nie tak znalazł ale racja..trzeba zawsze patrzecna pozytywne i mocne steony swoje..i na tym sie skupić.Jak sami uwazamy sie za pewnych siebie to inni tez tak nas beda widzieć - pwiedziała Alice.Eh..kurcze..ta to powinna na psychologie iśc a nie na marketing i zarzadzanie haha
-Ooo juz ci sie orgie marza..no ladnie - rozesmiala się.
-A swoja droga..nigdy nie brałam udziału w orgii..conajwzyej kilak razy trójkąt - powiedziała puszczając mu oczko.
-Zdecydowanie choc..wiesz..tam to chyba nie koneicznie za piekni bedziemy.Ale mozna wybrac to co nam powikszy jeszcze co nieco - rozesmiałą się i sobie po kilku chwilach doszli do slaonu luster.
-Wchodzimy Jo - złapała go zareke i weszli dośrodka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wesołe miasteczko”