lat
cm

Post

Weszłam do siłowni, która była całkiem nieźle urządzona, a że pora była bardzo wczesna nikogo nie było miałam cisze i spokój odłożyłam butelke z wodą na stolik i zaczęłam się rozgrzewać
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedłem do siłowni i patrzyłem na Dette jak się rozciąga była niezwykle seksowna
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
lat
cm

Post

Poczułam czyjś wzrok na sobie odwróciłam się w strone drzwi...-mama nie nauczyła Cię, że nie ładnie podglądać??-spytałam żartując sobie choć mój ton głosu był bardzo poważny
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-nie nie nauczyła, a nawet gdyby to i tak bym się tego oduczył-powiedziałem podchodząc do niej
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
lat
cm

Post

-nie grzeczny z Ciebie chłopczyk- na mojej wtarzy zaczął malować się lekki uśmiech
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-to zależy dla kogo-powiedziałem i zacząłem się śmiać...-co tu robisz??
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
lat
cm

Post

-a nie widzisz ćwicze-powiedziałam choć wiedziałam, że pytanie tyczy się czegoś innego patrzyłam na niego i świdrowałam go wzrokiem
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-nie mówie o siłowni tylko o Hawajach jak się tu znalazłaś i dlaczego nic mi nie powiedziałaś??
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
lat
cm

Post

-to wyszło tak spontanicznie no i chyba nie musze Ci meldować gdzie się znajduje
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-masz racje nie musisz-powiedziałem...-na ile zostajesz??
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
lat
cm

Post

-jeszcze o tym nie myślałam poza tym bardzo mi się tu podoba-zamyśliłam się i przypomniałam sobie Clarka na plaży był taki gorący
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zauważyłem że o czymś myśli troche ją w końcu znałem...-o czym tak intensywnie myślisz??
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
lat
cm

Post

Jego słowa wyrwały mnie z zamyślenia..-jeśli Ci zdradzę będe musiała Cię zabić-powiedziałam z taką niewinnością w głosie, że aż sama się zdziwiła że tak potrafi
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-grozisz mi??-spytałem i zacząłem się rozgrzewać
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotel”