Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-wiem , że mnie o to nie poprosi , ale zawsze mogła bym to zrobić , a na pewno jak bym byłam w ciąży to bym o tym myślała , nie chcę żeby moje dziecko było wychowywane przez niańki , a przy naszej pracy właśnie by tak było , jak są zdjęcia to trwają przez wiele godzin -powiedziałam i pokręciłam głową.
-na razie nawet o tym nie myślę , bo nie mam dziecka , ani nie jestem w ciąży -zasmiałam się.
-jasne , że takie rzeczy umacniają związek....co tak szybko -zrobiłam wielkie oczy kiedy powiedziała o drugim dziecku.
-ale jeśli tak chcecie ,myślisz , że przy tych kłopotach to dobry pomysł z tym drugim dzieckiem ?-spytałam z troską.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Nie powiedzialam, ze zdecydowalismy sie na dziecko - wyjasnila - Powiedzialam, ze myslimy nad drugim dzieckiem - dodala z usmiechem. - To jest jeszcze do przegadania - mowila - Zaczelismy ten temat przed tym wszystkim. - powiedziala - Dlatego tez nadal sie zastanawiam. John teraz dluzo wyjezdza, wiec nie chce takiej sytuacji, ze bede sama z Joshem i do tego jeszcze w ciazy - wyjasnila.
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-może poczekaj , aż wszystko się uspokoi i wasza sytuacja będzie stabilniejsza , pewnie John bardzo przeżywa utratę firmy -powiedziałam i westchnęłam.
-nie wyobrażam sobie tego jak by czuł się Oliver , ale pieniądze to nie wszystko ważne , że ma Ciebie -uśmiechnęłam się i spojrzałam na małego.
-no i macie tego boskiego aniołka
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Oczywiscie ze tak. Nie bede teraz przeciez naciskac na drugie dziecko - powiedziala - Dlugo nie pracowalam przez Josh'a. Teraz musze odpracowac - wyjasnila - Nawet jesli bede musiala go zabierac na plan - dodala
- Juz jest lepiej niz bylo - usmiechnela sie - John jest silny - usmiechnela sie
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-w koncu to facet musi być silny -powiedziałam i usmiechnęłam się.
-jak się wszystko ułoży wtedy pomyślcie o dziecku Josh na pewno by chciał mieć rodzeństwo -powiedziałam i spojrzałam na malca.
-może i ja niedługo oznajmię całemu światu , że jestem w ciąży kto wie , na razie ciesze się moim mężem i mam wrażenie jak byśmy mieli cały czas miesiąc miodowy
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Na razie czekamy - powiedziala - Ale znajac mnie trafiaja sie niespodzianki - zazartowala. - To dobrze sie tak czujecie - umiechnela sie. - Przynajmniej macie czas dla siebie. To pokazuje jak bardzo sie kochacie - dodala
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-w sumie to całe dnie spędzamy razem , ostatnio zamknęliśmy się na tydzień w domu i nie wychodziliśmy z niego -powiedziałam i uśmiechnęłam się na sama myśl o tym. To był cudowny tydzień.
-u mnie chyba nie ma co liczyć na niespodziankę , a może sie myle kto wie -powiedziałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- To znaczy, ze nie mozecie sie soba nacieszyc - powiedziala do HOney z usmiechem - To dobry znak - wyjasnila.
- Tego nie wiesz. Moze sie okazac ze juz jestes w ciazy ale o tym nie wiesz - dodala
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-no w sumie nie sprawdzałam teraz czy jestem w ciąży -powiedziałam i zaśmiałam się.
-wiesz, ale my tak mamy od zawsze , a od kiedy jesteśmy małżeństwem prawie każdą wolną chwilę spędzamy razem ....nie spodziewałam sie , że moje życie własnie tak się potoczy
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Musisz sprawdzic - usmiechnela sie - To dobrze. - dodala - Ja ostatnio myslalam o tym jak poznalam sie z Johnem i co zrobilismy tego samego wieczoru po tym jak sie poznalismy. - usmiechnela sie - I nie moge w to uwierzyc. Mogl sie okazac seryjnym morderca - zasmiala sie. NO tak, wypad na Kube zaraz po poznaniu sie byl szalony
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-raz się żyje więc , nawet jak by Cię miał zabic to była byś na Kubie-zasmiałam się.
-ja poznałam Olivera też na wakacjach i spędziłam je całe z nim -powiedziałam .
-ale zdecydowanie bardziej podoba mi sie teraz niż to jak się poznaliśmy , teraz mamy wspólne wspomnienie , historię , wtedy byliśmy obcymi ludźmi -powiedziałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Mysle jednak ze nie chcialabym byc zamordowana na Kubie w hotelu - zasmiala sie - Mysle, ze nie pojechalabym z nim na Kube, gdyby nie zaiskrzylo od poczatku - dodala - To bylo to - usmiechnela sie.
- ALe masz racje. Zdecydowanie teraz, to wszystko jest lepsze - dodala
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zawsze musi sie to jakoś zacząć -zaśmiałam się...-w sumie to spotkalismy ich prawie w tym samym czasie -powiedziałam do przyjaciółki.
-pamiętam , że zarzekałam Ci się , że nie zwiążę się z nikim do puki nie skończę z modelingiem -zasmiałam się
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Dokladnie - powiedziala
- Pamietam tez jak mi mowilas ze John nie jest dla mnie, bo martwilas sie ze wszystko idzie za szybko - usmiechnela sie. - I ze jest za stary - dodala
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-o tym , że jest za stary to nie pamiętam , ale fakt szybko to u was się działo , ja byłam z Oliverem chyba z rok zanim się zaręczyliśmy , a po 2 latach ślub dopiero , nie chciałam się spieszyć , bo nie miałam ochoty później na rozwód i szarpanie się , wolałam sie upewnić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Park”