ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Haley przytuliła się do Nate'a - Będę zwracać na nich uwagę tylko po to by sprawdzić czy nadają się dla Brooke - powiedziała jeżdżąc sobie tak paluszkiem po jego klatce piersiowej - Myślę, że fajnie się złożyło że Chase się pojawił - uśmiechnęła się
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
lat
cm

Post

- Tylko w takim wypadku się zgadzam - powiedział z uśmiechem nadal gładząc jej włosy. - Też tak myślę, ale chyba nie sądzisz, ze oni znów będą razem? - spytał.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nie wiem - powiedziała - W sumie lepszy Chase niz jakiś nieznajomy Hawajczyk - stwierdziła i podniosła lekko głowę, żeby na niego popatrzeć - A Ty jak myślisz??
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
lat
cm

Post

- Przynajmniej go zna, byli już ze sobą. Fajnie gdyby Brooke nie była sama - stwierdził i lekko się uśmiechnął.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Tak - zgodziła się - A Chase jest dodatkowo świetnym chłopakiem - dodała i spowrotem położyła sobie głowę na jego klacie

[z/w]
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
lat
cm

Post

- Masz racje. Nie zdziwiłbym się gdyby razem przyszli na nasz ślub - powiedział. - A właśnie, zastanawiałaś się już kogo zaprosimy? - zapytał.

/ok
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Uśmiechnęła się - Byłoby super - stwierdziła bo chciała by Brooke była szczęśliwa itd. - Na pewno naszych najbliższych znajomych. Oczywiście Lucas i Brooke. Jeszcze Chloe, Clark i Michael - powiedziała - I kogo jeszcze chcesz.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
lat
cm

Post

- Na tych znajomych mogę się zgodzić - powiedział. - Może jeszcze Chase, żeby Brooke nie czuła się samotna - uśmiechnął się. - Ciekawe tylko czy Peyton zdąży przyjechać.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Mam nadzieję, że zdąży - powiedziała - Chciałabym by wszyscy nasi przyjaciele byli obecni. W końcu to ważne wydarzenie - uśmiechnęła się
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
lat
cm

Post

- Masz racje - zgodził się z nią. I ja już muszę iść więc powiedzmy, ze Nate poszedł się odświeżyć, ubrał się itd i wyszedł zobaczyć się z księdzem i pozałatwiać jakieś inne rzeczy.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Gdy Nate poszedł Hales też wstała, wzięła prysznic, ubrała się i poszła poszukać Brooke.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
lat
cm

Post

Nate jeszcze trochę połaził po mieście i popatrzył się na Hawajki dopóki może, aż w końcu wrócił do pokoju i usiadł sobie na fotelu grając sobie w koszykówkę na komórce.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Brooke prosto z restauracji przyszła pod pokój Nathana i Haley. Miała nadzieje, że dobrze zapamiętała numer. Weszła sobie jak zwykle bez pukania i gdy zobaczyła Nathana odetchnęła z ulgą, że nie trafiła na żadnego grubasa w samym ręczniku czy jakieś inne coś xD
- Hey - powiedziała z uśmiechem siadając obok niego - Haley mnie przysłała, żebym coś Ci zorganizowała i żebyś nie nudził się w pokoju.
Brooke Davis [25 l.]
Dangerous n’ Beauty
Damon Blake [26 l.] Jake Jagielski [25 l.]
Handsome Guy Charming Lover
Erin Silver-Lanter [20 l.] Santana Foster [16 l.]
Sweet and Lovely Party Lovers
Vicky Ventimiglia [3 l.] Jenny Jagielski [7,5 l.]
mów mi:
lat
cm

Post

Wystraszył się, bo nie spodziewał się nikogo w pokoju, a tu nagle drzwi się otworzyły. Uśmiechnął się, bo ucieszył się, że to była Brooke, ale przez tą jej nagłą wizytę stracił kilka punktów w swojej grze. - Cholera - przeklął po kolejnym straconym punkcie. - Hej - przywitał się z Brooke i schował swój telefon. - Masz na myśli jakiś klub ze striptizerkami? - zaśmiał się.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nie mów tak brzydko - skarciła go z lekkim uśmiechem. Rozejrzała się po pokoju, bo chciała sprawdzić czy wybrała ten najlepszy. Potem popatrzyła na niego - Chciałbyś co?? Poproś o to Lucasa, może zrobicie sobie jakiś wieczór kawalerski - stwierdziła - Ja zabieram Cię na basen - uśmiechnęła się - Bo jest strasznie gorąco...
Brooke Davis [25 l.]
Dangerous n’ Beauty
Damon Blake [26 l.] Jake Jagielski [25 l.]
Handsome Guy Charming Lover
Erin Silver-Lanter [20 l.] Santana Foster [16 l.]
Sweet and Lovely Party Lovers
Vicky Ventimiglia [3 l.] Jenny Jagielski [7,5 l.]
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotel”