Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Serio?Hmm..i ile juz tak w sobie rozkochales? Tak..powiedmzy w tna rttydzien ile omamiasz? - wyszczeryla sie i sobie biegli a potem juz zawrocili w strony punu yjscia o ta najlepiej kazdmeu z nic bylo sie domu potem rozejsc
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Na razie może jedna mi się uda.. - powiedział i puścił jej oczko. - a na tydzień? Nie prowadzę statystyk.. - wyszczerzyl się i wrócili do punktu wyjścia..
-To co? O której? 20 dzisiaj?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- Oj Tobą tyłach że trzeba statystyki prowadzić..? U LA la.. 4-zasmiala się.
- tak.. może być o 20.więc.. jaki strój obowiązuje? -no co?bo nie chciała jak coś przesadzić z wystąpieniem się jak on nie będzie w jakimś gsrniaku lol
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Seksowny... - powiedział z rozbawieniem.. - albo w ogóle brak stroju.. - wyszczerzyl się do niej. No co. Nie będzie jej narzucał jak ma się ubierać..
-a tak serio. To obojętnie.. - puścił jej oczko. No i się rozstali. Pobiegł do domu, szykować kolacje.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Mad z samego rana biegała po parku. Kiedy zrobiła zamierzony dystans udała się truchtem do domu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jason przyszedł do parku pobiegac.uwielbial to i lubil utrzymywac dobra kondycje wiec, wlozyl sluchawki w uszy i biegał sobie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Madie wracała z centrum miała do załatwienia parę spraw. Kupiła sobie mrożoną kawę i szła dróżką w parku , zobaczyła Jasona więc pomachała do niego widziała , że ma słuchawki i pewnie i tak by jej nie usłyszał jak by coś mówiła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Owszem..usłyszec by ne usłyszał ale no biegnc musiał patrzec przed siebie wiec zobaczył, że ktos mu macha.Zmruzył oczy by sie przyjrzec zblizajac sie do owej psotaci i rozpoznał w koncu Madie.Podbiegł i zatrzymał sie obok.
-Wyjał słuchawki z uszu.
-No hej.. - przywital się i napił wody
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-cześć -powiedziałam i ucałowałam go na powitanie
-co u Ciebie słychać , masz już jakiś wstępny projekt na dom na wyspie ?-spytałam i uśmiechnęłam się
-po wakacjach czy budujesz formę na wakacje ?-spytałam śmiejąc się
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No hej..projekt..no juz prawie gotowy..mialem tak w przyszłym tygodniu do ciebie dzownic bo bedzie juz i kostorys i projekt itp.. - powiedzial.
-Oj dawno ne biegalem..a brkauje mi tego..musze trzymac forme wiec nadrabiam..rozleniwilem sie - zasmial sie.
-A ty gdzie pedzisz?
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-dobrze to słyszeć bo jestem ciekawa tego projektu -uśmiechnęłam się do przyjaciela
-a byłam pozałatwiać parę spraw w mieście i teraz sobie wracam spacerkiem , w sumie dawno nie miałam okazji pospacerować wszędzie tylko autem , albo samolotem -powiedziałam i napiłam się kawy
-to może dasz się zaprosić na lunch ?-puściłam mu oczko
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..czyli zabiegana Pani Panno mcKlein - usmichnal sie.
-Hmm..w sumie..jasne..czmeu nie..biegac moge dokonczyc potem choc..ne wiem czy nie powinienem sie isc najpierw przebrac do domu - bo l w dresie na sportowo
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zawsze możemy skoczyć do mnie zrobię coś na szybko do jedzenia i spędzimy miło czas -powiedziałam i przejechałam ręką po jego koszulce
-mam nadzieję , że masz dzisiaj trochę więcej czasu -puściłam mu oczko
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..do ciebie mowisz..no okey..nie ebde arzekal..co do jedzenia wybrdny nie ejstem wiec mozesz i zorbic kanapke - zasmial sie.
-To chodzmy - i ruszyli spacerkiem sobie do niej do domu
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Miał dzisiaj wolne więc postanowił, że sobie pobiega. Włączył muzykę na iphonie i ruszył przed siebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Park”