Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-Eh..nie..no dja spokoj.Łapiesz mnie za słowka..wiec juz konec tematu jogi.. - wywrocila oczami krecac glowa na niego.
-jestes idealny..wierz mi.. - zapewnila go i przystanel by go pocalowal czule.
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

Zaśmiał się na te jej przewracanie oczami, ale zatrzymał się i Odwzajemnił, ujmując jej twarz w dłoń..
-Nie chciałem się przypieprzyć.. - powiedział i cmoknął jej nosek..
-Po prostu jak masz jakieś uwagi to mi możesz powiedzieć...- powiedział do niej z uśmiechem.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-nie ma..serio..ale wierz mi Skarbie..jak tlyko cos w czyms nei ebdzie mi pasowac to zdecydowanie sie o tmy dowiesz..bez zadnych podchodów..wiec wies.z.lepiej sie przyloz do lekcji tanca - zasmiala sie
-Wgl..ok..ja wmslilam jakis taniec..cos co ja lubie alemoze ty chcesz bym ja sprobowal czegos co ty lubisz? - zapytala.Dopila picie i wywaila kuek do kosza
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

-No i o to chodzi, kochanie.. - powiedział do niej z uśmiechem..
-Spokojnie do tańca się przyłożę.. - dodał miło.
-Ooo mówisz, że jesteś otwarta na propozycje.. to wymyślę nam jakieś zajęcie wspólne.. - zaśmiał się.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-Oj no jasne, że tak..nie mozmey wiecznie robic czegos co tylko ja lubie..to nie o to przciez chodzi - zasmiala sie Liv.
-Wiec wies.z.w miare mozliwosci czasowych..moich..to wiesz.. - cmknela go sobie.
No ona miala troche rpayc, studia wiec..nie miala tyle czasu co on ale..jak sie dbrze zorganizuje..
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

-Muszę przyznać, że jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza.. - powiedział i zaśmiał się, cmoknął ją..
-Ale co powiesz na naukę gry w szachy.. albo szermierkę... - zaproponował z uśmiechem.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-A...okey - zasmiala ie a potem spojrzal na niego.
-Ale ty teraz mowisz serio? - bo jednak dosc nietypowe hobby xD
-Choc nie wiem.jesli nie zartujesz to moze ta szermierka?A jak mi nie podejdzie to sprobujemy szachow.. - dodala.
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

-Jak najbardziej... - powiedział i pomachał brwiami, co jak co, oni z wyższych sfer, to ich uczyli różnych rzeczy w prywatnych szkołach.
-Będziesz się przy ty doskonale bawić.. - powiedział wesoło.
-A jak nie to szachy.. Choć tutaj ostrzegam, bo jestem mistrzem.. - zaśmiał się.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-No to ebdzie szermierka..a co m tam..najwyzej padne trupem od bagnatu..czy jak to sie tam ta szabelka nazywa - zasmiala sie.
-e..to awet nie ma sensu..co mi z wiecznej przegraje - zasmiala sie
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

-Będziesz cholernie seksowną szermierką.. - powiedział do niej i uśmiechnął się, cmoknął ją i sobie szli dalej powolutku..
-Więc skoro już mamy najbliższy czas zaplanowany, to na pewno będziemy się świetnie bawić.. - dodał miło, oj zakochany był w niej na maksa.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-No pewnie ze tak..co by to n bylo..a teraz chodź..zjadlabym se jakiegos hot-doga - zasmiala sieI poslzi szukac odpowiedniej budki xD
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

-Hot doga mówisz? - zapytał i zaśmiał się, miał oczywiście inne skojarzenia xD
-Dobra, ja stawiam te parówy.. - wyszczerzył się i znaleźli budkę to sobie kupili przekąskę.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-A weź - trzepnela go w ramie bo..głupek xD
No ale poslzi i kupili i zjedli.A potem sobe ejszce cheilke pospacerowlai az w kocu porozchodizli sie do domów
Awatar użytkownika
25 lat
175 cm
biuro tłumaczeń
tłumaczka j. tureckiego
w związku
Noah Plumier
Tree Hill/Ankara

Post

Nie mieli daleko z domu a tu bylo fajne miejsce do jeżdżenia.Wiec zalozyli rolki i jz sobie spokojne jechali przed siebie.
-Fajnie, nie? choc czuje ze z rcji ze danwo nie jezdzilam potem mi nogi odpadna no ale co tam - zasmiala sie Lily
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-no tak później mogą być zakwasy, ale teraz cieszmy się z przejażdżki -powiedział i jechali sobie wzdłuż promenady
-fajnie , że wpadłaś na ten pomysł -powiedział
ODPOWIEDZ

Wróć do „Promenada”