Melissa Schaal
lat
cm

Post

Melissa postanowiła zrelaksować się nad wybrzeżem. Spacerowała samotnie, ubrana w zwiewną sukienkę. Brodząc po brzegu doszła do nieznanego jej dotąd pomostu, który wyglądał jak niewielkie molo. Wiatr lekko rozwiewał jej jasne włosy, jednak trzeba było przyznać, iż wieczór był ciepły i bardzo przyjemny. Kobieta przeszła po pomoście na sam jego koniec i oparła się o drewnianą barierkę. Wyjęła z torebki kilka obwarzanków, które kupiła wchodząc na plażę. Odrywała małe kawałki i rzucała je w powietrze, a zwinne mewy i rybitwy łapały je w locie. Melissa nie miała ciekawszych planów na wieczór, a samotne karmienie grubych rybitw wydawało się być ciekawą alternatywą.
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Akurat był ciepły wieczór, a ja wracałem do domu ze szpitala. Jakoś ostatnio zajęcia na uczelni sprawiły że rzadko pojawiałem się w domu, a co za tym idzie Alice organizowala sobie czas beze mnie, a wieczorami zwykle pracowała.
Już od jakiegoś czasu nie miałem parcie na wykrywanie dziewczyn, ale w ostatnim czasie coś się zmieniło. Częściej wychodziłem i po prostu rozmawiałem z nieznajomymi. Zacząłem znowu zwracać uwagę na piękne kobiety.
Dlatego gdy przechodziłem obok blondynki nie mogłem nie zwrócić na nią uwagi.. Posłałem jej czarujący uśmiech już z daleka..
-I jak? Biorą? - zagailem, tak jak zwykle robili to wędkarze na pomoscie.
Melissa Schaal
lat
cm

Post

Melissa pozbyła się już prawie wszystkich obwarzanków. Karmienie latających ryb sprawiało jej frajdę. Wtem z monotonii urywania, rzucania i podziwiania nadlatującej, spasionej mewy wyrwał ją głos nieznajomego chłopaka. Kobieta odwróciła się i podobnym głosem do marynarza na pokładzie odpowiedziała;
- Całkiem nieźle. Masz może jakąś sieć? - spytała mierząc mężczyznę wzrokiem, czy nie zagaduje do niej jakiś plażowy żul. Chodziło jej oczywiście o taką sieć, jaką łowi się ryby. W tym wypadku te opierzone. - Zamroziłabym sobie kilka sztuk. - Wskazała skinieniem głowy na siadającą na poręczy mewę. - Nikt by się podczas święta Dziękczynienia nie poznał. - zaśmiała się, chowają pustą foliówkę po obwarzankach do torebki.
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałem się na słowa kobiety i podszedłem bliżej do barierki.
-Niestety nie posiadam sieci.. - Powiedziałem.. - sam smutny telefon, na abonament mnie nie stać... - ot taki żarcik. Ofc wiedziałem o jaką sieć jej chodzi, ale postanowiłem zadziwić urokiem osobistym i bystrym umysłem. A potem spojrzałem na tłusta mewe.
-Zdecydowanie.. Nikt my się nie zorientował że to nie to... - Powiedziałem i zaśmiałem się. - są tak spasione że niewiele im brakuje do indykow... - wyszczerzyłem się do niej.
Melissa Schaal
lat
cm

Post

Melissa roześmiała się szczerze rozbawiona, bo wyobraziła sobie rodzinę jedzącą mewę, i od razu usłyszała w głowie słowa matki "mm jaki dobry indyk w tym roku, czym przyprawiałaś?"
- To pewnie głodujesz, szkoda że nie przyszedłeś chwilę wcześniej. Miałam obwarzanki, ale przyczyniłam się do przerobienia mew na indyki. - Wzruszyła bezradnie ramionami. - A Ty co tutaj łowisz?
Spytała spoglądając na niego ukradkiem.
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No widzisz.. Biednemu to zawsze wiatr w oczy... - Powiedziałem z rozbawieniem i puściłem jej oczko.
-zwykle na pomoscie można wyhaczyć jakieś dobre sztuki i tym razem instynkt mnie nie zawiódł.. - Powiedziałem wesoło i spojrzałem na dziewczynę. Była ładna i do tego zabawna, więc..
Melissa Schaal
lat
cm

Post

- O jaa, wyczuwam tutaj króla suchego żartu. - Zaśmiała się radośnie. Nie przeszkadzało jej to. Lubiła przebywać w towarzystwie wesołych ludzi, szczególnie mężczyzn. Ostatnio brakowało jej jakiegoś chłopaka u boku, a ten, który pojawił się znikąd był bardzo przystojny i intrygujący.
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Suchary to moja specjalność. Na śniadanie, obiad, kolacje.. - Powiedziałem szczerzac się jak kretyn, co jak co. Ale suchary są zawsze w cenie! :)
Pokreciłem głową..
-A tak serio. To tak już mam.. - Puściłem jej oczko..
-A w ogóle to Theo.. - przedstawilem się jej... - Nie widziałem Cię wcześniej... Nowa w mieście?
Melissa Schaal
lat
cm

Post

- O, to podobnie u mnie, tyle że rybitwy, rybitwy, rybitwy - Suchość zaraża.- No i dobrze. Nie zmieniaj się. - powiedziała szczerze i uśmiechnęła się spokojnie, jakby lekko się opanowując.
- Melissa. W sumie to mieszkam tu od urodzenia, tylko nad wybrzeżem byłam może dwa razy w swoim życiu. - Westchnęła. Tak to już jest. Osoby, które mieszkają w górach nigdy po nich nie chodzą, a ci którzy mieszkają nad morzem rzadko widują plażę. O ironio.
- A Ty tak do wszystkich panienek zagadujesz? - spytała spoglądając mu głęboko w oczy. - Twoja pani nie będzie zazdrosna? - dodała, przerzucając torbę przez ramię i niespiesznie kierując się w stronę plaży z zamiarem pójścia w inne miejsce. Idąc obróciła się przez ramię, spoglądając na Theo.
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nigdy nie jadłem rybitw.. Ale skoro biorą na suchary to może sobie urozmaice dietę... - Powiedziałem i pomachałem brwiami..
-No proszę. To ciekawe. Myślalem że znam tutaj już wszystkich... - zaśmiałem się..
-Nieee. Do wszystkich nie. Tylko do tych ładnych... - Powiedziałem i puściłem jej oczko. Odeszła na kilka kroków. Nie do końca wiedziałem czy ma zamiar tak sobie ode mnie odejść. Czy co..-raczej nie bywa zazdrosna. Ale może jeszcze jej nie dałem dobrego powodu do zazdrości... - wzruszyłem ramionami.. Zrobiłem jeden krok w jej stronę, wysuwając dłonie w kieszenie.
-Nie masz ochoty zjeść czegoś lepszego niż suchary? - zapytałem i spojrzałem na nie uważnie.

Melissa Schaal
lat
cm

Post

Gdy doszła na plażę stanęła i odwróciła się do mężczyzny.
- Chętnie coś zjem. Skoro jesteś specem od okolicy, poprowadź w jakieś ciekawe miejsce. - zaproponowała, puszczając mimo uszu komplement skierowany w jej stronę. Zrobiła tak, ponieważ niezbyt wiedziała, jak na niego zareagować.
Kiedy chłopak potwierdził jej przypuszczenia, że jest już z kimś w związku, Melissę przeszła wewnętrzna fala rozgoryczenia. Już miała nadzieję spotkać kogoś, z kim mogłaby się zaprzyjaźnić bez wyrzutów sumienia. Niezbyt moralne było dla niej zaprzyjaźniać się z facetem, który ma dziewczynę. Ale, w sumie.. jebać konsekwencje!
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- W takim razie idziemy do Rammer Jammer...-Powiedziałem i ruszyłem w jej stronę. Knajpa była stosunkowo niedaleko i miała rewelacyjne jedzenie. Uśmiechnąłem się do niej, bo w głębi duszy miałem nadzieję, że nie odepchnie jej wieść o dziewczynie, jednak brałem pod uwagę fakt, że Melissa mogłaby zrezygnować z towarzystwa. Kobiety różnie reagowały.. Niektóre od razu usuwały się z drogi. Inne traktowały partnerkę jako wyzwanie. Melissa zdawała się nie być jakoś przesadnie zainteresowana mój osobą, więc wydawała się nieszkodliwa. Póki co.. Mama nadzieje. Poszliśmy wiec spokojnie w stronę restauracji, która była na mojej drodze i chyba gdzieś w podświadomości ja cały czas miałem.


Idę spać, dobranoc ;)
Melissa Schaal
lat
cm

Post

Ruszyła za nim. - Prowadź. - rzuciła.
Melissa zastanawiała się nad słowami chłopaka. Skoro świadomie zagadywał do "tych ładniejszych" dziewczyn, najprawdopodobniej nie traktował zbyt poważnie swojej partnerki. A to dawałoby pole do popisu dla Melissy. Postanowiła, że zobaczy jak potoczy się sytuacja.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Cass z Mikiem przysli sobie wiec na promenade a stamtad na pomoscik.
-Mroźny wiatr ale.. fajnie..tak sie doletnic..potem sie bedziemy musieli dobrze porozgrzewac - zasiala sie.
-Kurcze..jz sie nie moge doczekac kiedy w koncu bedzimey mogli wyjsc jak normlani ludzie..para i sie nei wiem..załapac za rece, objac..pcoalowac..cokolwiek - powiedziala i sie zatrzymala i oparla o barierke by se popatrzec na ocean
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnął się do niej.
-Porządnie cie rozgrzeje.. Nie martw się.. - powiedział i puścił jej oczko. A potem jak tak stanęła to się rozejrzał dookoła. Nikogo nie było to ja tak przytulił od tyłu i cmoknął jej policzek.
-Możemy jak nikogo nie ma w pobliżu.. - zaśmiał się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Promenada”