Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Lepiej uznajmy to za noc naszego życia i nie wracajmy do tego więcej..-powiedziałem, obejmując ją w pasie i odwzajemniłem jej pocałunek, przedłużając go nieco.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noic naszego życia..hmm..niech będzie.. - zgodziłam sie po chwili namysłu.Z pewnością długo to będzie paietac ale czy do końca zycia..?-No dobra..w takim razie..czas sie pożegnać..imoże do..kiedyś..do nastepnego balu - zasmiałam sie lekko po czym pocałowałam go i se poszłam w swoja strone do domku
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnąłem się do niej, no z tą nocą życia, to na razie pewnie taka była, a potem się to może zmienić. Normalne. xD
Odwzajemniłem jej pocałunek, spojrzałem jeszcze jak odchodzi w swoją stronę, po czym ruszyłem do domu z uśmiechem na ustach.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Jakoś tak nie miała za bardzo co ze sobą zrobić, pogoda była jeszcze piękna, więc wyszła sobie na spacer i szła 0romenada, dochodząc do wiklinowych koszy.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

A jake akuratmial ochote sobie pobiegac.Byl wieczór..póxne popoludnie wiec akurat spoko pogoda bo nie jakis najwiekszy ipal.
Biedł sobie promenada kiedy rzucila mu sie w oczy znjoma blondi.Od razu do niej podlecial.
-heloł Bejbe...gdie pomykasz samotna?- zapytal weolso
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oooo hej...- powiedziała wesoło I cmoknęła jego policzek..
-A wyszłam na spacer, bo jakoś mnie tak naszło.. - uśmiechnęła się. Uwielbiała mieszkanie na plaży..
-A ty co? Dbasz o formę... - zaśmiała się z mięśniaka..
-Co tam u was? - zapytała miło
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-A no trzeba..bo mnie jeszcze Soph rzuci i ebdzie - zasmial sie.
-A w porządeczku..a ty jak tam? Kurcze...hmm..siadziemy gdzies?Moze wemziemy se cos do pcia..chyba ze cesz cos zjesc..to cos na wynos i gdzie sklapniemy.. - zaproponowal.
No on biegla wiec spocony nieco wiec do knajpy nie pójdzie xd
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-A co? Planuje? - zasmiala sie.
-W sumie można pojsc po coś do Rammer Jammer i siąść gdzieś na plaży...- powiedziała miło do niego..
-Ale nie mam ani telefonu ani portfela.. więc stawiasz... - wyszczerzyła się i poszli w stronę knajpy..
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-A bo ja wiem - zasmial sie.
-No brzmi jak spoko plan... - pokiwal glowa.
-Ach ty cwaniaro..wgl ok bez kasy niech ebdzie al ejak mozna wyjsc z domu bez tela - pokrcil na nia glowa i sie zawineli w srtone RJ
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Chcialam mieć chwilę dla siebie, wiec nie potrzebowałam do tego telefonu...- powiedziała śmiejąc się..
-Wiec.. albo stawiasz.. albo zostajemy tutaj...- dodała z rozbawieniem.
No ale pewnie w końcu poszli w stronę RJ.
-Co u was?
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-No i pech.Trafilas na mnie i nie masz spokoju i czasu dla siebie - wyszczerzyl sie
-Dobra chodź marudo..nie zbiednieje - zasmial sie i sobe szli.
A w porzadku..do przodu..sielanka nadal trwa. - zasmia sie.
-Soph w koncu otworzy swoje studio..skoncyzla remont itp a ja wracam od tego roku na srudia - powiedzial.-A co u ciebie?Jak tam zbenem?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooo no.to świetnie.. - powiedziała wesoło do przyjaciela..
-W końcu masz normalna laske, która ciągnie Cię w górę a nie w dół.. - powiedziała i zaśmiała się.. poszli do tego RJ..
-A jakoś tak.. no w sumie spotykamy się czasem.. I no seks jest obłędny.. ale nie wiem czy coś z tego będzie więcej.. - powiedziała szczerze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Promenada”