Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-bo staram sie nie ufać facetom , za bardzo zostałam zraniona , żeby znowu sobie na to pozwolić -powiedziałam zgodnie z prawdą
-ja się nie obrażam , nie mam tego w naturze -powiedziałam i spojrzałam na chłopaka.
-sam , źle mnie oceniłeś , skoro uważasz , że sobie pogrywam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nie kazdy facet jest taki sam - powiedzial - I nie oceniam Ciebie tylko twoje zachowanie - wyjasnil. -Takie stwarzasz pozory - dodal.
- Ale moze zacznijmy od poczatku, co? - zapytal - Zatanczysz ze mna? - spojrzal na nia wyviagajac reke.
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wolę odpychać niż zostać znowu zraniona -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-myślisz , że taniec dzisiaj jest bezpieczny na parkiecie ?-spytałam i złapałam go za rękę. Podeszłam bliżej do Jamesa.
-dobrze , że Ty nie oberwałeś -uśmiechnęłam się do chłopaka.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Uwazam ze powinnas zaryzykowac - usmiechnal sie do niej.
- Mysle ze tak - dodal sciskajac jej reke. - Tez sie ciesze, ze nie oberwalem - usmiechnal sie do niej i wyszedl z zaplecza na parkiet z Andie.



/mzoesz tam odpisac
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No więc Matt tam zagadal z kumplem że znika na przerwę i by nie wchodził na zaplecze Boni wziął tam Erice.
Zamknął drzwi za nimi skoro wiaodmo było po co tu oboje są to od razu ja pocalowal namiętnie i złapał za tyłek dociskając ja do jakiejś ścianki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Erica weszła z Mattem na zaplecze i od razu wpiła się w jego usta. Sam fakt, że była na zapleczu klubu i to z takim facetem już ją nakręcał. Dłonią zjechała na jego krocze i od razu zaczęła go pasować. Ich pocałunki stawały się coraz bardziej żarliwe i namiętne. Chciała szybkiego, ostrego seksu i do tego dążyła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

I on o tytm wiedział więc tez ku temu dążył.Podwinąl jej kiecke w gore i wsnał łapkę w majtki by chwile rozgrzac i popieścic jej cipke a potem ja obrocil do siebie tylem, wyjal chuja z e spodni i bokserek i odchylil jej majteczki.Po chwili weszedl w nia z impetem i zaczal sie poruszac w jej cipce
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zdecydowanie jej tego było trzeba.. Pochyliła się nieco do przodu, wypinając tyłeczek w jego stronę. Była cholernie napalona..
-Mocniej, Matt..-wydyszała, czując jak ją ostro posuwa. Jednak już chyba od 'związku' z Harrym była skrzywiona na ten temat. tylko na prawdę ostry seks sprawiał jej przyjemność. Była coraz głośniej, gdy tak mocno w nią wchodził.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to Matt nie nalezął do takich co lubja jakies hardcory.Ale nie byl jakis tez delikatniutki..
-Och taakkk...niceee - wydyszał jej do ucha i je przygryzł i wchodzil w nia syzbko po same jaja czujac jak jego fiut cora zmocniej pulsuje
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zdecydowanie jej było dobrze. Jeczala już głośno i zapierała się mocno o blat jakiś. Było jej cudownie. Czuła jak jej cipkw mocno pulsuje.. Aż w końcu zawyla głośno. Zarzuciła rękę na jego kark i wpila się w jego usta zaborczo.. Ona szczytowala.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odwzajemnil poclaunek mocniej chwytajac jej biodr ai nie przerwyajac.Czul jak sie za nim zaciskala dzieki czmeu po kilku ruchach tez doszedł....CMoknal ja i z niej wyszeld by sie oboje mogli ogarnac.
-Mam nadziejje, że sprostalem wymaganiam..choc troche - zasmial sie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Dyszała głośno zaspokojone i uśmiechnęła się do niego..
-było całkiem zajebiscie..-powiedziala i puściła mu oczko. Ogarnęła się nieco i wpila w jego usta.
-to nasz słodki sekret.. - dodała i polizala jego wargi. A potem oboje wyszli i wrócili do baru.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Matt przyszeld do pracy.Na rano to glownie na zapleczu sie pracowlao robilo zapasy, inwentaryzjacja itp..na barzej byl jakis jeden barmacn.
No ale w sumie tera zjak mu sie tak konkretnie w zyciu zmienialo to zaczal gadke by moze wrocic do jakis innych godzin pracy..ale no to musili tma obmyslic grafik jak wiec sprawa wisiala w powietrzu.
No ale..jakos do tej 18 zlecialo bo od 16 to tka juz ba narze raczej
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMNESIA”