ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zmrużyła oczy - ktoś tu mieszka? - spytała, albo raczej pomyślał głośno stając przed niewielkim domem.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-zaraz się przekonamy-powiedziałem i zapukałem do drzwi nikt nie odpowiedział, ani nie wyszedł z domu pociągnąłem za klamkę...-chyba nikt tu nie mieszka-powiedziałem do Naomi...-zapraszam-powiedziałem i zaprosiłem ją do środka
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- cyniczne - rzuciła kiedy otworzył drzwi - podoba mi się - zaśmiała się i weszła do środka. - żeby nie ten zapach... powiedziałabym, że całkiem przyjemnie - rzuciła oglądając zakurzone wnętrze... - nie sądzisz?
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-zaraz będzie inaczej-powiedziałem otworzyłem okna by wpadło tu trochę świeżego powietrza...-rozgość się-powiedziałem z uśmiechem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Mm - zamruczała mrużąc oczy - czuję się jak u ciebie - rzuciła torbę na jakiś stary fotel i zakładając ręce na piersi wpatrywała się w Tylera.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

Znalazłem jakieś stare świeczki podpaliłem je by było jaśniej...-i jak Ci się teraz tu widzi??-spytałem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- coraz lepiej - przytaknęła obeszła dookoła pokój w którym się znajdowali - tylko te świeczki... - znów zmrużyła oczy - tworzą taki dziwny nastrój - kiedy mijała Tylera palcem wskazującym przejechała zaczepnie po jego brzuchu...
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-przynajmniej Cię widzę-powiedziałem przyciągnąłem ja za rękę do siebie i zacząłem całować jej usta
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- racja - zdążyła rzucić zanim zatkał jej usta. Odwzajemniła pocałunek wsuwając dłonie pod jego koszulkę. Zamruczała cicho czując pod palcami jego mięśnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

Całowałem ją coraz zachłanniej ściągnąłem z siebie koszulkę rzuciłem ją gdzieś na podłogę i wróciłem do całowania jej ust ręce położyłem na jej pośladkach i mocno je ścisnąłem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kiedy zdjął z siebie koszulkę jej dłonie instynktownie zaczęły wodzić po jego ciele. Jęknęła cicho kiedy ścisnął jej pośladki. Lubiła kiedy faceci zdecydowanie brali to czego chcą. W pewny momencie odsunęła się o krok i przygryzając wargę pchnęła go na ścianę w między czasie sama zdejmując swoją bluzkę.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

Oparłem się o ścianę i przyciągnąłem ją do siebie za ręke...-to mi się podoba-powiedziałem i pomogłem jej ściągnąć koszulkę rzuciłem ją gdzieś na podłogę i zacząłem całować jej szyje
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przygryzając silnie wargę odchyliła głowę do tyłu pozwalając mu robić co chce.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

Pocałunkami zszedłem na jej dekolt a dłońmi pieściłem jej piersi przez stanik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Las”