Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Angus przywiózł mnie do redakcji. Wszedłem do budynku przywitałem się ze swoim personelem , wsiadłem do windy i pojechałem na swoje piętro. Musiałem zająć się szkodami po burzy.
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Mr De Haviland' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: Mr De Haviland; font-size: 38px; color: #4c1612; text-shadow: 1px 0px 1px #2a2a2a; letter-spacing: 1px; line-height: 21px; position: relative !important;">Gideon <i>Julian</i> Cross</div>Obrazek ObrazekKarta postaci Willa Problem Relacje Praca Sms Ubranie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Miałem dzisiaj mieć wywiad w gazecie, więc przylazłem dość niezadowolony z tego, nie przepadałem za tym, a jeszcze mieli mi robić jakieś zdjęcia, więc w ogóle masakra.. Poszedłem do windy.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zjechaliśmy windą na dół i wyszliśmy z budynku
-to po prostu nie rozmawiajmy -powiedziałam , bo w sumie już nic nie miałam do powiedzenia. Wsiadłam do samochodu , kiedy Milo zajął miejsce odpalił silnik i pojechaliśmy do domu.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wyszłam z redakcji . Miałam już dzisiaj wolne więc udałam się do centrum handlowego
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wyszłam z pracy i ruszyłam w stronę restauracji
ODPOWIEDZ

Wróć do „TREE HILL NEWS”