Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj no ciesz się..i na długo zapamiętej - wyszczerzył się.nie znosił garniaków ale no raz na rok moze sie poświecic dla niej :P
-Poza tym..wow to raczej nie ja a Ty - pocałował ją.No cholernie elegancko i sexy wygladała.
***
Dojechali do ZAmku, pokazali wejściówki, rozpłaszczyli sie i weszli na sale balową szukajac póki co swoich miejsc
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No więc sobie już wyszli z zamku.
-No wiec.. chyba decyzja się sama podjęła.. gdzie.. kwestia ttlko by zakładać ten termin sobie i omówić szczegóły potem co do tych namiotów jedzenia itp- powiedziała.
-wiec.. co myślisz Misiek?-zapytala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No dokładnie..-zaśmiał się..-Czyli co? zaklepujemy tutaj ten termin? na maj czy czerwiec? -zapytał miło i pocałował ją sobie jeszcze na schodach..
-Będziesz miała mało czasu, żeby ogarnąć kieckę. Ale ta kobieta wydaje się jakaś nawet ogarnięta i pewnie będzie mogła nam pomóc w niektórych kwestiach..-powiedział.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odwzajemnila poczuł ek.
-hmm... dobra.. to może czerwiec? A sukienka..spokojnie..dam radę.. Ale fakt.. jak czerwiec to trzeba to sobie ogarnąć dość szybko wiec nie wiem..radzimy się jej czy znajdziemy jakaś wedding planerki i mamy to z głowy latanie?-No tak to ona lata pani ttlko powie co chcą i podejmują decyzje już że to albo to
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No jak chcesz kochanie. Możemy znaleźć sobie wedding planerke i tylko mówić jej co chcemy.. Twoja decyzja. Serio chce żebyś ty miała wszystko co chcesz..-uśmiechnął się do niej i poszli w sumie już sobie.
Awatar użytkownika
100 lat
200 cm
Tree Hill
Burmistrz
to skomplikowane
tree hill
tree hill

Post

HALLOWEEN PARTY 2022r.
Obrazek
IMPREZA: HALLOWEEN PARTY
GDZIE: Zamek
KIEDY: 29.10.2022r. start: 20:00
Impreza przebierana- Obowiązkowe są przebrania. Bez nich nie ma wstępu na zamek. Cały obiekt udostępniony jest uczestnikom. Bilety sprzedawane są z wyprzedzeniem. Pula zebrana idzie na cele charytatywne
mów mi:
Tree Hill
tree hill
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamek”