Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-skoro nie masz ochoty na zabawę to w jakim celu tu przyszłaś ?-spytałem szczerze zaciekawiony
-wiesz jeśli masz ochotę zatańczyć , to zapraszam -puściłem jej oczko z cwanym uśmieszkiem. Napiłem się drinka i rozejrzałem się po sali balowej gdzie było sporo osób.
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Leeann Martinez
lat
cm

Post

- Bardzo dobre pytanie.. - odpowiedziała. Po co tu przyszła? Co tu robi? Po co ta sukienka? - To wina siostry. Namówiła mnie, żeby nie powiedzieć zmusiła. Ona ma ten dar.. No wiesz, przekonywania.. - i oto pojawiła się pierwsza oznaka, gdy język zaczął się plątać, że zdecydowanie zbyt dużo wypiła.
- To bardzo zły pomysł. Wierzę w Twoje umiejętności taneczne, ale jakby to powiedzieć. Jestem nieco wstawiona. Mogę nie być dobrą towarzyszką w tańcu. Ale nie krępuj się, idź tańczyć. Chętnie się poprzyglądam.. - zmusiła się do uśmiechu, bo niby dlaczego miałaby patrzeć jak obcy mężczyzna robi wygibasy na parkiecie?
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Słuchałem uważnie dziewczyny i piłem swojego drinka , w końcu trochę się zmęczyłem na parkiecie i trzeba było uzupełnić płyny.
-a czyli co nie masz własnego zdania , żeby siostra musiała decydować za Ciebie i pewnie jeszcze mi powiesz , że przyszłaś sama bez niej?-spojrzałem uważnie na nią
-nie dzięki na razie sobie posiedzę i popiję noc jeszcze młoda -uśmiechnąłem się
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Leeann Martinez
lat
cm

Post

- Bardzo ciężko walczyć z moją siostrą i jej stanowczością, wierz mi. Czasami po prostu robię coś, by mieć święty spokój.. - odpowiedział zgodnie z prawdą. Raven była kobietą dość restrykcyjną, potrafiła postawić na swoim niemalże zawsze. Jedynym godnym jej przeciwnikiem była właśnie Leeann, jak widać nie zawsze.
- Spokojnie, krąży tu gdzieś. Sama lub z kimś, nawet nie wiem czy ma parę. Pewnie ma, jak to ona.. - wywróciła oczami na samo wspomnienie o siostrze i jej sporej liczbie partnerów.
- Jak wolisz.. - odpowiedziała, odwzajemniając nieśmiało uśmiech.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-ok rozumiem więc już Cię nie zamęczam jeśli chodzi o Twoją siostrę -powiedziałem i puściłem jej oczko. Usiadłem wygodniej na krześle , żeby mieć lepszy widok na dziewczynę.
-jestem Kenny -przestawiłem się z uśmiechem na twarzy.
-a Ty jak się nazywasz ?-napiłem się drinka i odstawiłem szklaneczkę na blat baru.
-wiesz jeśli chcesz dotrwać do fajerwerków to zmień szklaneczkę na coś nieprocentowego
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Leeann Martinez
lat
cm

Post

- Leeann, miło mi.. - odpowiedziała, nie ciągnąc dłużej rozmowy na temat swojej siostry. Nawet teraz była tu z nią, jej rozmowa kręciła się wokół niej. Miała powoli tego dosyć.
- Oj, to tylko niewinny szampan. Wyglądam na aż tak bardzo wstawioną? - zapytała z nutką zażenowania w głosie. - Może masz rację.. - odstawiła kieliszek na bar.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-bardzo mi miło -ucałował jej dłoń i uśmiechnął się do dziewczyny
-nie , ale sama powiedziałaś , że jesteś wstawiona -zaśmiał się
- a jak chcesz jeszcze trochę wytrzymać to proponuje zwolnić z picie , ale to tylko takie moje gadanie, możesz robić co chcesz
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Leeann Martinez
lat
cm

Post

- Oh, kobiety wiele rzeczy mówią.. - powiedziała z przekąsem.
- Może powiedziałam tak, byś nie mógł wyciągnąć mnie na parkiet? - przyznała z rozbawieniem. - Nie należę do najlepszych tancerek. Przynajmniej nie towarzyskich - dodała.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-niby tak , ale pijesz też alkohol , który bardzo szybko uderza do głowy , a skoro nie tańczysz to sama rozumiesz -puściłem jej oczko
-ale koniec tematu nie będę wyliczał Ci ile wypiłaś tego alkoholu-zaśmiałem się , w sumie sam lepszy nie byłem , ale ja zawsze dużo piłem więc to co innego.
-powiedz mi czym się zajmujesz ?
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Leeann Martinez
lat
cm

Post

Uśmiechnęła się do niego, uważając..że ta rozmowa o alkoholu zmierzą donikąd. Może i nie miała mocnej głowy, może nie powinna tyle pić. Może powinna bardziej się oszczędzać ze względu na jej stan zdrowia. Ale.. ale ona miała jedno życie, które chciała przeżyć nie stawiając sobie żadnych barier.
- Pracuję w miejscowym pubie, jako kelnerka. Jednak nie jest to mój szczyt ambicji. Uwielbiam fotografię i to planuje robić w przyszłości . A Ty? Czym Ty się zajmujesz? Wyglądasz na jakiego ważnego prezesa.. - zaśmiała się, lubiła gdy alkohol rozplątywał jej język i pozwalał mówić to co chciała.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-jestem właścicielem jednego z klubów w miasteczku poza tym mam jeszcze inne kluby , dlatego też często wyjeżdżam poza miasto -powiedziałem zgodnie z prawdą i napiłem się whisky.
-chcesz być fotografem czy wolisz być fotografowana ?-spytałem i spojrzałem w jej oczy
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Leeann Martinez
lat
cm

Post

- Lubię fotografować ludzi, przyrodę. Kocham miejscowe wschody słońca... - odpowiedziała na pytanie .
- A powiedz mi, jak się nazywa Twój klub? - zapytała z zaciekawieniem. Paradoksem byłoby, gdyby tam właśnie pracowała Leeannn
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-jestem właścicielem red hawk -powiedziałem z dumą w głosie , co jak co ale nieźle zarabiałem na tym klubie w mieście więc mieszkańcy wiedzieli co dobre
-a Ty gdzie pracujesz może kiedyś wpadnę na drinka -puściłem jej oczko
-to chyba musisz zapisać się na jakieś kursy , albo studia w sumie nie znam się na fotografii -zaśmiałem sie
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
Leeann Martinez
lat
cm

Post

- Nie potrzebuje warsztatów, by być dobrym fotografem. Takie coś po prostu jest. Tego nie da się wyuczyć. Nie chce robić doskonałych zdjęć, chce by one były prawdziwe - odpowiedział w zamyśleniu.
- To wspaniale, więc właśnie tam zapraszam Cię na drinka.. - zaśmiała się na głos, nie dowierzając. Nie przypuszczała, że spotka tu kogokolwiek. A już na pewno, że spotka tu..swojego..szefa. Przecież był jej przełożonym, tak? Był nad wszystkimi możliwymi koordynatorami sali i innymi zarządzającymi tamtym miejscem. O matko!
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-skoro tak uważasz , ja tam nie znam się na zdjęciach więc się nie wypowiem w tym temacie -puściłem jej oczko i napiłem się
-jak to tam mnie zapraszasz na drinka , pracujesz w moim klubie ?-spytałem niepewnie , ale w końcu nie ja zajmowałem się zatrudnianiem pracowników tylko mój menager , który znał się na tym zdecydowanie lepiej ode mnie.
-to miła niespodzianka -powiedziałem
Kenny Scott McQueen
Obrazek
Obrazek
Chce, aby twój świat zaczynał się i kończył się na mnie.
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamek”