Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Staram się nie śmutać, ale nie jest to takie łatwe, jakby się mogło wydawać..-powiedziałam i weszliśmy do jubilera..
-W każdym razie mamy weselszy temat, trzeba wybrać tej twojej dziewczynie ładny pierścionek, by Cię nie rzuciła, bo rozstania ostatnio w modzie..-powiedziałam i westchnęłam..
-Masz coś na oku?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Siostra, siostra... ty waz na słowa - pomachał jej palcem smiejąc się.
-No wies.z.wy nie musicie się zachwycać.Wazne aby jej sie podobało i by nie odmówiła bo wyjdę na totalnego kretyna - powiedział i spojrzał na Emily.
-Wiem Emily..pogadmay o tym potem - podeszli do gabloty z piersionkami.
-Hmm..w sumie to nie..choc myslałem coś by moze było coś łączone z żółtym i białłym złotem..albo cos takiego.No i zdecydowanie ładny duży kamień..[/
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zachichotałam i spojrzałam na Asha..-Oj, nie uciszaj mnie..-powiedziałam z rozbawieniem.
-Oj, trochę musimy chociaż poudawać..-pokiwałam głową.
-A weź, nasz brat to kretyn..-powiedziałam i przytuliłam Ems..-Ale cóż.. Rodziny się nie wybiera..-westchnęłam..
-Ten ładny jest..-powiedziałam i pokazałam paluchem..-I ten i ten..-wybrałam jakies trzy xD

Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie ma o czym gadać..-powiedziałam od razu, a w oczach miałam łzy, ostatnie o czym chciałam, to gadać o tym z Ashem..
-jestem kretynką, że uwierzyłam, że jestem dla niego ważna..-westchnęłam.
-Ale to nieważne teraz.. Wydajmy Cię, Johnson..-powiedziałam do niego.. Spojrzałam na pierścionki.
-Ten jest okej..-powiedziałam o tym, co Babi pokazała..-Ale ten i ten mi się bardziej podobają..-wybrałam jeszcze inne jakieś xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No coż..odłyłyście obie Ameryke..mówiłem wam to nie słuchałyscie mówiąc jaki to Bastian wspaniały jest - wzruszył ramionami.COż..skoro tak sprawa wygladała to teraz był jeszcze bardziej wściekły na Bastiana, że zostawił Emily wczesniej ja bałamuca itp.
-Więc ms..nie płacz... - cmoknął ja w policzek.
-Ej, ej..wcale nie pomagacie...za duzo pokauzjecie - westchnął drapiac sie po głowie.Zapytał o porade sprzedawczynię by moze z tych wskazych przez laski wybrała jakies 3 jeszcze co ona uważa xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Tak, wiem, ze jesteś najmądrzejszy, a my głupie, ze Cię nie słuchamy..-powiedziałam i przewróciłam oczami, no co za kretyn, że tak gada, no :P To na pewno Ems nie pomaga xD
-Nie za dużo, tylko dbamy o to, by eS. miała ładny pierścionek na palcu..-powiedziałam..-A biorąc pod uwagę jej przeszłośc trzeba było wybadać jaki miała wcześniej i kupić najinniejszy..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie płaczę..-powiedziałam od razu i uśmiechnęłam się sztucznie trochę, bo w oczach miałam łzy cały czas.
Spojrzałam na sprzedawczynię..-Co nam Pani poradzi?-patrzyłam jak wybrała te trzy pierscionki.
-A jaki mamy budżet na to, bo zaraz się okaże, że Cię nie stać..-powiedziałam, rozbawiło mnie to lekko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Taa jase Babi..powinienem powiedziec do niej tak: Skarbie pokaz mi pierśionek od swojego byłego narzeczonego.. - zasmial się.No cóż..będzie miał zatem nadzieje, że wybierze inny..a nawet jak podobny to jego oświadczyny przyjmie i nie zmieni zdania ;p
-Ems..ty sie nie martw o budżet.. - powiedział.
-Tzn wiesz.. miliarderem nie jestem i nie kupie jej pierścionka za setki tysiecy $ no ale.. - usmiechnął się.
-Hmm..no dobra..to wybiorę z tych 3ch..chyba, że..jeszcze zobacze cos innego - i sie przeszedł do inych gablotek wybierając jezcze z jakis jeden w sumie.Coz..nie znał sie na tym..jemu sie wszystkie podobały albo..moż einaczej wygladały podobnie haha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Tak właśnie, tak powinieneś zrobić..-powiedziałam i zaśmiałam się, spojrzałam na niego z rozbawieniem.
-A tak z drugiej strony to ciekawe, czy ma jeszcze ten pierścionek..-spojrzałam na brata..-Bo jak ma to kiepsko..-zachichotałam, i patrzyłam jak babeczka układa te cztery już teraz pierścionki na ladzie i je zachwala oczywiście, spojrzałam na Ems, wzięłam ją pod ramię i uśmiechnęłam się do niej.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Babi... nie denerwuj mnie - powiedzial do niej Ash. no bo kurde..on sie nad tym ni zastanawiał czy S ma jeszcze tamten piersionek a teraz bedzie myslał o tym :/
-Hmm..myśle, że cos chyba z tych 2ch - pokazał jakieś tam dwa posrodku.Jakoś yły takie..elegantsze, więcej mialy kamieni itp
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dobra, dobra, już Cię nie denerwuję..-powiedziałam i spojrzałam na niego, bo się jakiś nerwowy zrobił głupek,a potem spojrzałam na te dwa, co wybrał.
-jak dla mnie to ten po prawej..-powiedziałam..-A jak wg Ciebie Ems?-zapytałam przyjaciółkę, no i pewnie też mi przyznała rację, bo nie chce mi się drugim kontem wchodzić póki co xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Haha xD Ok to pisz z tego :) Mnie to nie przeszkadza ;)
-Hmm..no skoro tak mówiecie..to niech będzie ten - powiedział Ash. W sumie to wybrały ten droższy cwaniary no ale..oszczędnosci miałtroche więc nie było problemu ;p
Kiedy ekspedientka zapytała o rozmiar zamyslił sie na chwlę.
-Hmm..w sumie to chyba mniej wiecej cos takiego - wskazał swój tam pewnie mały palec.
-Poza tym jak cos to chyba w cenie jest też zmiana rozmiaru, prawda? - zapytał. Babka potwierdziła więc poprosil by ładnie zapakowała w pudełeczko i zpłacił.
-DObra..możmey isć - powiedział do dziewczyn i wyszli ze sklepu.
-To co?Moze jakaś kawa, ciacho, lody..co chcecie za pomoc? - zapytał usmiechniety od ucha do ucha xD
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Szczęściara z tej twojej dziewczyny..-powiedziałam i spojrzałam tęsknie na pierścionek..
-Mam nadzieję, że niedługo nam napiszesz, że możemy wpaść na kawę, gdy eS nam będzie opowiadać, jaki to byłeś wspaniały..-powiedziałam i poczochrałam jego włosy.
-Ja chyba nie mam ochoty na ciastko, muszę zrzucić trochę..-spojrzałam na siebie.
-Ale może kawa, co?-zapytałam i pewnie całą trójką poszliśmy do jakieś kawiarni.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Skoro jubiler to szli po każdym jaki był w pasażu...
- szukamy eleganckiego pierścionka... ta panienka to sobie wybiera... A ja chciałbym przy okazji zobaczyć obrączki... złoto mnie interesuje... I żółte i białe - powiedział do ekspedientki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Megan uśmiechnęła się na jego słowa i oglądała pierścionki. Kilka zobaczyła i przymierzyła do dłoni. W końcu wybrała jeden..
-Mogę poprosić byś wybrał obrączki z białego złota? I żeby pasowały do tego cudeńka? - zapytała, pokazując mu pierścionek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”