Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

O tak wiedział,że ze uwielbiałą jak zajmowal sie jej stópkami.ZAssal jej paluszki najepierw od jednej stki a potem od drugiej patrzac na jej reakcje.W koncu znow calowal jej nocki az w koncu dobal sie do jej cipki.Najpierw ja obcałował a potem w koncu zaczał piescic i lizac jezyczkiem
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Gdy zajął się je stópkami, to jak zwykle doprowadził ją do szaleństwa..
-Oooch, Ian.. -zawyła, czując jak jej cipka na to reaguje.. Była już taka mokra i podniecona, nie potrzebowała więcej gry wstępnej..
-Skarbie. Chodź tu.. -wydyszała i przyciągnęła jego twarz do swojej, pocałowała go namiętnie, z całą miłością jaką go darzyła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odwzajemnil poclaunek po czy nakierowal chuja na jej cipke i w nia w koncu wszedl.Westchnal glosno czujac jaka jest mokra i goraca.
-Idealna.. - wymruczał i zaczal poruszac rymiczne biodrami.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oo tak, kochanie.. ty jesteś idealny...- powiedziała do niego i uśmiechnęła się gdy w nią wszedł.
-Jak ja cie kocham.. - jęknęła i spojrzała w jego oczy..
-Najbardziej na świecie...- pocałowała go namiętnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-I wzajemnie Margot - odparł i juz coraz szybciej i mocniej w nia wchodził.Czasem sie z nią całował, czasem całował jej szyjke...W koncu jednak uniosl sie do kleku, złapał za jej nogi uniesione w gore i juz ja ostro pozuwał wbijajac sie w nia po same jajka
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uwielbiała jak ją mocno brał, ale w tej pozycji to musiał sie jeszcze zajmować jej stópkami, co doprowadzało ją do totalnej ekstazy.. Mocno ściskała swoje piersi i jęczała głośno, przy każdym jego mocnym pchnięciu..
-Ooo tak, mężu.. Bierz mnie.. -mruknęła puszczając mu oczko, przygryzła swoją wargę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Owszem..nie zaniebdywał stópek.Byly wulizane i wycałowane na maxa xD
W koncu spuscil jej nogi na dol i znow sie na dnia pochylil.Wpil sie w jej usta i dalej osto i szybko ja pieprzył.Byl na nia cholerne napalony..jego chuj juz wniej zaczał pulsowac z rozkoszy
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Chciała się z nim zamienić pozycjami jeszcze, ale chyba już nie dali by rady.. Jękneła głośno, czując jak jest blisko..
-Ooo tak! Skarbie! Idealnie! -jęknęła jeszcze głośno, a po chwili już szczytowała, wyginając się pod nim w łuk..
-Ooochhh! -zawyła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Cóż..najwyzej góra bedzie z rana xD
Poczuł to..to bylo mocne...docisnal ja i jeszcze kilka ruchów i tez doszedł mocno zalewajac jej cipke mocno.
-Kocham cię Zono - powiedzial i wpil sie w jej usta
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ja Ciebie też, skarbie.. -powiedziała i spojrzała na niego z uśmiechem, przyciągnęła go do siebie i pocałowała go namiętnie..
-Cudownie.. -powiedziała..
-A teraz idziemy spać.. -powiedziała, wtulając się w niego..
-Reszta rano.. -dodała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No no..spać..tylko wies.z.trzymaj te nogi mocno złaczone by ci tma nic ne wypłyneło za wiele - zasmial sie.No co..mieli sie bardzo starac wiec..im wiecej jego bojowników z niej zostanie tym wiksza szansa ze dotra gdzie trzeba haha
-Dobranoc - i szybko posneli bo jednak padnieci.I fizycznie i tez psychicznie bo to jednak duzo wrażeń
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Ok. 13 się obudziła, spojrzała na swojego męża, na siebie.. Wtuliła się w niego..
-Idę pod prysznic, dołączysz? -zapytała miło, przygryzając jego uszko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przebudził się.zameuczal pod nosem.
-yhm.... za 2 minutki.. puść wodę - powiedział by sobie jessczw te 5 min dolezec
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No ładny z Ciebie leniwiec, mężu.. -powiedziała śmiejąc się, cmoknęła jego ramię i poszła do łazienki, odkręciła wodę i jak już była dobrej temperaturze, to się zaczęła w niej myć, czekając na Iana w sumie.. Ale że mu się kimnęło dłużej to nie zdążył :P
Wróciła taka trochę mokra, owinięta ręcznikiem..
-Łazienka wolna..- zaśmiała się..

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-CO?Jak wolna..juz wstaje.. - spojrzala na nią.ja ci dam przysneło mu sie :P
-Ne poczekalas..jest krutna.. - westchnal i pokiwal jej palcem.Wstal zlozka.
-To ide..ale..prosz emi tu sie nie ubeirac i czekac na meza..w gotowosci - dodal i ja cmknał, klepnał w tylek i polecial do lazienki na szybki prysznic i sie odlac xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamek”