Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Skoro tak to go nawet posłuchała. Tyle że się ogarnęła i włosy sobie wysuszyła i ułożyła żeby jakoś wyglądać..
A potem zascielila nieco to łóżko i wyłożyła się na nim, kładąc się na brzuchu, ale z głową na krańcu łóżka, żeby miała go blisko jak tylko wyjdzie z tej łazienki.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No nie trwalo to długo.To facet wiec w koncu wyszedł z łazienki przepasany recnzkiem.
-Ulala..ale ta moja zoneczka piekna z rana - powiedzial podchodza do niej.Kucianł przed nia i ja pocalowal dlugo i czule.
-Rozumiem, że sniadanie poczeka..i sie zabawimy..jeszcze raz po królewsku, hmm? - znow ja pocalowal[/color]
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-A mój mężuś jaki przystojny.. -powiedziała z rozbawieniem i odwzajemniła najpierw jeden pocałunek, a potem drugi.. Spojrzała w jego oczy..
-Po królewsku.. -pokiwała głową. Podniosła się na łóżku i przyciągnęła go do siebie, odwijając od razu jego ręcznik.. Wylądowała na plecach śmiejąc się i już się z nim znowu całowała zachłannie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zaśmial sie.
-Alez ty mne łąwo umiesz do łóżka zacianac - powiedzial weoslo miedzy pocałunakmi.Rekami gładził jej ciałko.Jej piersi.Zaczal sie o nia ocierac by sie przygotowac oraz ją.Poclaunkami zszedl na jej piersi
/prosze nazwisko zmienic! ale to juz! ;p
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-To akurat prawda, ale bardzo mi się to podoba.. -powiedziała wesoło i uśmiechnęła się do niego szeroko. Całowali się trochę namiętnie, ocierając o siebie swoimi nagimi ciałkami..
-Ahh,kochanie.. -mruknęła, zjechała dłonią na jego chuja i masowała go intensywniej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Boskie rąckzi - usmiechnal sie ale coz..on sie syzbko naalil.Wsunał palce w jej cipke na moment a czujac ze i ona jest gotowa wszedl juz w nią z cichym westchnieciem.
-W koncu moja..na amen - powiedzial z usmichem poruszajac sie w niej
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-I vice versa.. -powiedziała, a potem oblizała te jego paluszki, uśmiechnęła się figlarnie i liznęła jego usta.
-Kocham Cię, na amen.. -powiedziała wesoło i już się namiętnie i w jego rytmie poruszała, wabiąc go swoim seksi ciałem..

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Poruszali sie w jedym rytmie całujac sie od czasu do czasu.reka gładzi jej ciałko, sciskał piersi.No uwielbiał ja cała.W koncu przeturlał ich by byla nad nim.wiec jak go ujezdząła mógł dłonmi sie bawic jej cyckami
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Była górą, więc ujeżdżała go w swoim tempie i tak by było jej dobrze, jęczała przy tym, gdy tak mocno się na niego nabijała..
Teraz mieli czas, więc delektowali się tym, często całowali i ogólnie kochali namiętnie..
W końcu oboje doszli i leżeli już sobie miziając się i całując na łóżku..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Chyba nie musimy jakoś super szybko stąd zmykac co? a Sniadanie co?D restauracji czy moze tu zamowimy? - zapytal jak sobie tak lezeli milo
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Śniadanie można zjeść tutaj.. -powiedziała i uśmiechnęła się..
-I tak musimy tam podejść jeszcze do biura i rozliczyc się ostatecznie.. -dodała miło.
-Więc potem ogarniemy się i idziemy.. -powiedziała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..wiec co nam mam zamówic? - zapytał Ian chwytajac za menu.Pewnie tma byla jakas kartka zmenu na szafce.
-Moze..ne wiem...mam ochote doslownie na wszystko - zasmial sie.
-jajecznica z bekonem..kiłbajki..tosty..pancaki..eh..ne wiem - zaraz se zamowi wszyskto xD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Weź.. -zastanowiła się chwilę patrząc w kartkę.. -Dobra, chyba wszystko.. -zaśmiała się, cmoknęła go. Też była bardzo głodna..
-I kawy do tego.. -dodała z rozbawieniem.
I w sumie tak zrobili, zamówili wszystko, a potem jeszcze 20 minut w pokoju się migdalili i dopiero przyszło jedzonko na wózku, więc Ian otworzył, a potem sobie siedli i jedli. Byli bardzo głodni..
-Jezu, ja nie wiem, czy ja wczoraj coś jadłam.. -zaśmiała się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A no..niby sie jadlo ale..serio..czuje jakbym nic tlyko pil - zasmial sie.
-ale nadrobimy teraz..jedzenie maja pyzne - powiedzial zajadac i popijajac kawke.
-Wiec..jak sie czujesz?jakos..inaczej? - zamial sie.
/gdzie i kiedy jada na honey moon?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-To prawda...- powiedziała o tym jedzeniu..
-Mysle że wczoraj też było super wszystko i się Imprezka podobała znajomym...-uśmiechnęła się..
-Absolutnie nie...- powiedziała.. -A ty? -spojrzała na jego obrączkę..
-Prosze tylko tej błyskotki teraz nie zdejmować...- zaśmiała się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamek”