Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

--N no to szczególy dogadamy..jeszce wiesz..kompletuje zaloge itp..bo sala ju jest itp ale noo.. - powiedziała.
-CO?! - az widelec zastygł jej w polowie drogi do ust odkaszlneła i eh..
-Ok..to ejst..dziwne..alb i ne.w sumie nie dziwie mu sie - zasmiala sie.

-nie nie spokojnie - zasmiala sie Jas.
-Nic powaznego..odklad eh.odkad pozbylam sie mojego niedoszłego meza wiesz..raczej sie abie wiec noo..ale jesli ja mam odpuscic czy cokolwiek to ies.z.słowo i to zakoncze czy cos - dodala powaznie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Rozumiem.. Więc jakbyś potrzebowała jakiejś pomocy kochana, to wal śmiało.. -powiedziała miło.
Zaśmiała się z jej reakcji..
-Dlatego właśnie pytam.. -powiedziała.. -Ostatnie czego chcę to żeby w wieku 40 lat stanął pomiędzy nami facet i się pokłócimy.. -dodała z rozbawieniem..
-Więc szczerość laska i w jedną i w drugą stronę i damy radę.. -powiedziała.. -Bo ja go traktuję jako zabawę i nic więcej.. Więc wiesz.. -puściła jej oczko.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Kochana..od pomocy mam ludzi.. - zasmiala sie.
-Ale chetnie zobacze jak sama bys mi pomogla i popracowala - zasmiala sie puszczajac friend oczko.
-Daj spokoj..co to to nie..jestem ponad to..wiec wiesz..ale dobrze wiedziec.Przynajniej wiemy a czym stoimy i nie bedzie zaskocenia - dodala.
-ja tez.tym bardziej ze no..spotklaismy sie kurdę.po ilu miesiacach itp - zasmial sie.
-niemniej..nie pogardze jakimis nowymi znajomosciami wies.z.znasz ktoras z tych waszych gwiazd?jakis namiar prywatny a nie rpzez agenta itp? -zapytala
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Co jak co to ja wiem, co to jest ciężka praca.. Może niekoniecznie mam doświadczenie w gastronomii ale jak trzeba to się podszkolę.. -powiedziała śmiejąc się..
-Dokładnie.. -powiedziała wesoło..
-Na gwiazdy? -zapytała śmiejąc się.. -W sumie na gwiazdy same w sobie to nie, ale mam telefon do właścicielki wytwórni płytowej, albo do narzeczonej właściciela wytwórni teledysków.. -powiedziała przeglądając swoją książkę adresową w telefonie..
-A nie czekaj.. Mam Prince'a.. -powiedziała śmiejąc się..
-Z resztą kochana.. Słowo i znajdziemy namiary na kogo chcesz.. -powiedziała wesoło.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dzieki..jak zostane z tmy wszysktim sama to wies.z.biore ciebie..zakasmay rekawy i jazda - zasmiala sie Jas.
-Hmm..chyba niekoniecznie wiem kto to ale niech ebdzie..pewnei tutejsi go znaja wiec.. - powiedziala.
-Mozesz dac nr albo ne wiem..sama mi go załatwic..keidy ma jakas wolne sobote na otwarcie klubu by zagrał kilka piosenek czy cs..a potem noo..moze imprezowac do woli na koszt firmy - dodala.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Jasne, kochana, zadzwonię sama, to na pewno będzie lepszy odbiór.. -powiedziała wesoło..
-Na kiedy mam mniej wiecej go umawiać? Kiedy planujesz to otwarcie? -zapytała wesoło.
-A z resztą dam jemu twój numer, żebyście mogli obgadać szczegóły.
-Prince Royce... -powiedziała..-hiszpańskie ciasteczko.. -powiedziała machając brwiami.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm..nie wiem..jak najszybciej w sumie..wiesz..plakaty juz mam ulotki itp..znalazłam fajnego przystojniaka na twarz do reklamy..wiec no mysle ze w tmy tygidniu jakas promocja czy cos..i w przyszły weekend?jakby sie ualo to swietnie.. - powiedziała
-No ok..to wstepne zagadaj a potem jak spoko to daj mu moj numer - dodala.
Pewni zjadły juz ale sobie jeszcze domawialy winko i popijały
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Aaa Mo to już faktycznie wszystko na ostatni guzik dopiete.. Kurde.. Nie wiem czemu zrozumiałam że dopiero zaczynasz ogarniać temat... - powiedziała śmiejąc się..
-Ale skoro tak to pewnie.. Zadzwonię do niego i dam ci znać co wyszło z tego.. - powiedziała i uśmiechnęła się..

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Kochana..wiesz..zatrudnieni ludzie to prace idą szybko..siedze tu juz troche .Nie przyjechalam wczoraj - powiedziala Jas.
-Super..no ale..a co u ciebie/ja interesy?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Powinnaś więc dostać kopa że się nie odezwałaś wcześniej.. Ale uznam że byłaś zajęta i nie miałaś czasu.. - powiedziała śmiejąc się..
-Interesy bardzo dobrze.. Miałam sobie dać trochę na wstrzymanie.. Ale wiesz.. Nie umiem.. - zaśmiała się.. Co jak co dalej prowadziła multimilionowe imperium.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A no..jak sama wlasnie słyszysz..byłam..ale to wiesz.. tez nie tka ze siedze tu pol roku - zasmiala sie.
-No wiesz..co jak co czy w moim cy w twoim fachu..ciagła konurencja cholere to trzeba byc wies.z.na topie - pwiedziala
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No wiem wiem.. Ale drink z przyjaciółką zawsze by się przydał.. - powiedziała wesoło.
-To prawda.. - pokiwala głową. Skończyły winko pić..
-Więc jakie masz plany na później? - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj własnie andrabiamy..a teraz kochana to juz ebdzie czesciej..jeszcze bedziesz glowkowala jak sie wymigac od drinków ze mną - zasmiała sie.
-Nie wiem..wroce do domu..jogarne jeszcze troche wiesz..spraw zwiazanych z robota..wszyskto musi byc an tip-top.. -dodala.
-Swoja droga..musze zatrudnic jakiegos ogrodnika,trenera prywatneog..słuzbe..eh..maskara..ama musze gotowac - zasmiala sie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-I chętnie poglowkuje nad tym.. - powiedziała śmiejąc się. Wiadomo że nie będzie narzekać..
-Ahhh. No dobra.. To nie będę Cie ciągnąc nigdzie.. Ale po otwarciu musimy porządnie nadrobić.. - powiedziała śmiejąc się..
Zaśmiała się..
-Mogę zapytać moich czy nie mają kogoś z polecenia.. - powiedziała miło.
-Co jak co to ty chyba gotować potrafisz..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Spokojnie..jak juz będzie knajpa otwarta to wiesz..jestem cała twoja.. - obiecała.
-No cos tma umiem..ale wiesz..jedzene domowe..ne by stac w kuchni restauracji - zasmiala sie.
-Poza tym..nie ma to jak wlasna pokojówka..jedzen emoge w sumie ogarnac na wynos - zasmiala sie.-
-No jak masz kogos sprawdzonego co szuka pracy to wiesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „ITALIAN "LO" RESTAURANT”