Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

***
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedłem do swojego pokoju wyciągnałem świeże rzeczy i poszedłem do łazienki wziąłem zimny prysznic ubrałem się wyszedłem z pokoju poznać miasteczko o którym tyle czytałem
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedłem do pokoju rozebrałem się i poszedłem do łazienki umyłem się ubrałem bokserki wróciłem do pokoju połozyłem się spać
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wstałem w południe ubrałem się zamówiłem do pokoju obiad włączyłem laptopa zacząłem wykonywać różne telefony gdy zapukała do pokoju kelnerka z restauracji hotelowej otworzyłem jej wziąłem wprowadziłem wózek z jedzeniem podziękowałem jej usiadłem i zacząłem jeść
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zjadłem wyłączyłem laptopa wyszedłem z pokoju
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wróciłem do pokoju wziąłem szybki prysznic i połozyłem się spać
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obudziłem się rano zjadłem śniadanie które zamówiłem ubrałem się i wyszedłem z hotelu
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedłem do pokoju ściągnąłem z siebie ubranie i poszedłem do łazienki umyłem się zamówiłem kolacje do pokoju zjadłem ją i położyłem się spać
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obudziłem się rano wstałem z łóżka ubrałem się zamówiłem śniadanie do pokoju...po paru minutach przynieśli mi śniadanie usiadłem przy stole i zacząłem jeść
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zjadłem śniadanie ubrałem buty i kurtke wyszedłem z pokoju
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedłem do pokoju...ściągnąłem kurtkę i buty poszedłem do łazienki umyłem się i położyłem się spać
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wstałem rano ubrałem się i wyszedłem z pokoju do Brooke
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Spakowałem swoje rzeczy i poszedłem się wymeldować w między czasie zarezerwowałem sobie bilet do NY
Julian Baker
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Czasami muszę walnąć coś, to nie byłbym Ja.
Po chwili spędzonej w recepcji dostali klucze do pokoju i od razu przyszli do tego właściwego.Weszli do środka i Conrad zamknął za sobą drzwi jako, że wszedł jako drugi.od razu zaczął się rozglądać po fajnie urządzonym pokoju.Podszedł do jakiejś kanapy i tam rzucił swoje ubrania.Poszedł następnie i usiadł na łóżku i kilka razy"podskakując" w miejscu sprawdził jego miękkość.Spojrzał od razu na Jade i takim gestem wyciągniętej i lekko ugiętej w łokciu ręką, a dokładniej jednym palcem "powiedział"-chodź do mnie.
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

To trzeba było przyznać- pokój był bardzo dobrze urządzony, był duży i przytulny. Jade wychyliła się zza rogu, żeby zobaczyć łazienkę i sypialnię. Nie można jej się było dziwić- w hotelu była po raz pierwszy. Położyła swoją torebkę na sofie i jeszcze raz się rozejrzała, kątem oka rejestrując Conrada, który siedział (tudzież leżał) na łóżku i tym swoim gestem wzywał ją do siebie. Ale Jade miała to do siebie, że lubiła się drażnić, dlatego usadowiła swój suchy, ale mimo wszystko zgrabny tyłek na blacie stołu i pokręciła przecząco głową. Niech się waszmość sam pofatyguje- taka sama droga.
Meredith Reve
20 lat, studentka dziennikarstwa
Obrazek Obrazek Obrazek

Jade Callahan
16 lat, uczennica liceum

Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”