Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Taaaaa...jak mnie rozszyfrowalaś, hm? -uniosłem głowę w górę aby na nia spojrzeć po czym bez żadnego ostrzeżenie wywróciłem się na plecy tak, że oboje wpadlis,my z wielkim pluskiem do wody.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Gdy wpadliśmy do wody odpłynęłam od niego i po chwili się wynurzyłam łapiąc powietrze do płuc. Przetarłam oczy z wody i zaczęłam rozglądać się za Ianem gdy się wynurzył zaczęłam go chlapać...-jesteś okropny-powiedziałam i wytknęłam mu język.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiem - obrówicłem głowę aby woda mi nie leciała do oczu jak mnie chlapała.-Ale własnie dlatego lubisz ze mna przebywac, czyz nie mam racji? - zasmiałęm sie po czym podpłynąłem do brzegu basenu i oparłem sie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jesteś za bardzo pewny siebie-powiedziałam i podpłynęłam do niego...-a za co Ty mnie lubisz Ian? -spytałam patrząc w jego oczy.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Pewność siebie to zaleta, nie wada - powiedziałem.-Hmm...poza zajebistym seksem i twoim ponetnym ciałem i ładna buzią...hmm... - podrapałem sie po brodzie....-no to chyba by było na tyle - dodałem.oczywiście to był jeden wielki żarta ale jakos nie mogłem sie oprzec aby nie zobaczyc jej reakcji.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-jesteś pewny , że chodzi tylko o moje ciało?-spytałam nie spuszczając z niego wzroku. Po chwili odpłynęłam od niego i zaczęłam sobie pływać.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Eh... - westchnąłem. - dobrze wiesz, że nie.To taki bonus bym rzekł.Po prostu cie lubię Kath.twoje towarzystwo, dobra zabawe - dodałem patrząc sobie jaj pływa.-CHoć szczerze to myslałem, że inaczej zareagujesz na takie uprzedmiotowienie.. - dodałem.-Ale ciesz sie, że nie dostałem po pysku - zasmiałem sie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-takie teksty nie robią na mnie wrażenia, bo większość z facetów z którymi się spotykałam tak mówili więc to dla mnie nie nowość, a co do złości to nie ma o niej mowy ja znam swoją wartość inni mogą myśleć sobie o mnie co chcą
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No niby tak.Ale chyba nie słyszysz takich słow od...no cóż....nie wazne...w ogóle bez sensu temat - dodałem po czym tez zacząłem sobie pływac...
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no dokończ-powiedziałam podpływając do niego...-co chciałeś powiedzieć?-spytałam uśmiechając się do niego
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj przestan....za dużo chyba wypiłem, potem mi przygrzało tej saunie...sam nie wiem co gadam - zasmiałem się..-Kurcze fuks, że wczesniej poszlismy do sauny i ubrania beda suche.Bo co jak co ale jakbysmy przyszli od razu popływac to zanajc siebie juz bys tu pływała w ciuchach...
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-już mi tu nie ściemniaj, powiedz mi to co chciałeś powiedzieć-powiedziałam podpływając do niego...-boisz się czegoś?-spytałam z cwanym uśmieszkiem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ja?! - parsknąłem smiechem-ja sie niczego nie boje moja droga.. - pwowiedziałem.-Chodzilo mi o to, ze hmm...myślałem ze się bardziej wkurzysz słyszac takie głowa od kogoś znajomego czy nawet coś w rodzaju dobrego znajomego a nie od obcego...
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-uwierz słowami mnie nie urazisz -powiedziałam śmiejąc się...-przykro mi , że Cię rozczarowała Ian-powiedziałam i pocałowałam jego usta...-zbieramy się stąd?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dobrze wiedzieć Kat - usmiecnąłem sie i odwzajemniłem pocałunek.-Jasne - podciągnąłem sie na rekach i wyszedłem z basenu.Wziałem ręcznik, ktory miałam z sany i wytarłem się.-Wracamy na zabawe czy wolisz abym cie odporowadził już do domu? - spytałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamek”