Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-przecież ja nie mam domu-powiedziałam i puściłam mu oczko. Wyszłam z basenu wytarłam się ręcznikiem i poszłam do sauny się ubrać.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Poszedłem za nią.Zacząłem sie ubierac.-Wiesz o co mi chodziło Katherine...zwał jak zwał i nie czepiaj sie słowek - dodałem.Po kilku chwilach byłem ubrany.-Poza tym mam nadzieje, że pamietasz moja propozycje w razie czego.. - dodałem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Skończyłam się ubierać i odwróciłam się w stronę Ian`a...-zawsze możesz pokazać mi swój dom-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego. Nie zakładałam już maski bo była ona zdecydowanie zbędna.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne.Nie widze przeszkód - powiedziałem po cyzm wyszlismy sta, i z zamku i poszlismy do mnie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Więc wyszli z sali rycerskiej i trafili prosto do... no właśnie łaźni parowej i zaraz obok był basen.
-Nieźle.-powiedział patrząc na to wszystko.Zamurowało go trochę, nie był tutaj jeszcze nigdy.
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pokiwałam głowa i rozglądałam się dookoła siebie..-Nieźle to mało powiedziane..-powiedziałam i spojrzałam na Chrisa..
-Umiesz pływać?-zapytałam i wyszczerzyłam się do niego..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-No baa... jasne, że umiem.A co?Chodzi Ci coś po głowie?-zapytał uśmiechając się szeroko, ale nie czekając na jej odpowiedź zaczął zdejmować z siebie ciuchy...
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wciągnęłam głośniej powietrze, gdy zaczął się rozbierać i lustrowałam go przez chwilę wzrokiem, no co.. Podobał mi się xD Potem się oczywiście opamiętałam i zrzuciłam z siebie sukienkę.. Stanęłam koło niego i przejechałam dłonią po jego klacie i brzuchu..
-Mam wrażenie, że tego się starałam uniknąć dzisiaj..-powiedziała cichutko i wspięłam się na palce, by go pocałować.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Chris był tak zajęty szybkim rozebraniem się, że dopiero po chwili spojrzał na Becę, ale chyba najlepszym, gdyż zobaczył jak jej sukienka opada i ujawnia jej piękne ciałko, aż dreszczyk go przeszedł.
-Chyba się nie dało tego uniknąć.-powiedział po pocałunku który odwzajemnił przedłużając go.
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Stałam chwilę na przeciwko niego i sobie jeździłam delikatnie paluszkami po jego rozebranym torsie. Cholernie mnie pociągał i miałam na niego wielka ochotę.
-Tak myślę..-powiedziałam, po czym pocałowałam jego usta, wplatając rękę w jego włosy. To gdzie bylismy podniecało mnie jeszcze bardziej, no i trzeba przyznać, że bvyła to fajna miejscówka.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ona go też strasznie pociągała, zapewne było to widać po zawartości jego bokserek, chłopak był podniecony po prostu.Jeszcze jej dotyk... Ale nie był przekonany do tego by zrobić to już dzisiaj, już teraz choć bardzo tego pragnął.
Odwzajemnił ponownie jej pocałunek i sam zaczął ją całować, rękę ułożył na jej plecach i przyciągnął ją do siebie, do swojego ciała.
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przylgnęłam do niego całym swoim ciałem, jak mnie tak przyciągnął i odwzajemniałam jego pocałunki.. W moim przypadku racjonalizm już dawano wyparował z mojej głowy. Teraz tego chciałam, po tym pewnie będę żałować, ale nie mogłam mu się oprzeć. Jedynym ratunkiem pozostawał basen, miejmy nadzieję, że z zimną wodą xD
Zrobiłam krok w stronę brzegu basenu.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Skoro tego chciała... ale tylko dlatego, że tak hormony jej buzowały, że się na niego napaliła, to przydałoby się chłodne otrzeźwienie xD Gdy zrobią to pierwszy raz już odwrotu nie będzie.A Chris chciał jeszcze trochę poczekać, gdyż uważał, że Anna jest bardzo wyjątkowa.Gdy tak dała krok w stronę basenu była bliżej niego niż Chris.W pewnym momencie podczas pocałunku Chris odepchnął ą od siebie i Beca wpadła do wody :D
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wydarłam się głośno, gdy poczułam, że lecę do wody i wylądowałam w niej z wielkim pluskiem i walnęłam tyłkiem o dno. Wypłynęłam szybko na powierzchnię i nabrałam powietrza.. -Jezu, jaka zimna..-powiedziałam i spojrzałam na niego, za bardzo się cieszył, więc zaczęłam udawać, że się topię. xD No bo co, ja go zapytałam, czy umie pływać, ale nikt się nie zainteresował mną, to skąd miał wiedzieć, że umiem xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamek”