Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zaprowadziłam go do łaźni parowej gdzie tez był basen, jacuzzi i takie tam..-Wypatrzyłam to przypadkiem - dodałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-I co będziem tutaj robić?-zapytałem z uśmeichem na ustach..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie wiem jak ty -zdjęłam buty - ale ja zamierzam skorzystać z tego jacuzzi - powiedziałam po czym ruszyłam w tamtym kierunku po drodze zrzucając z siebie sukienkę.oczywiście do tej sukienki stanik nie był potrzebny a ni nic więc go nie miałam.Weszłam do ciepłej wody, związałam włosy aby mi się nie zamoczyły i usiadłam sobie wygodnie.-Zamierzasz dołączyć czy będziesz tam tak stać? - spytałam patrząc na niego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Chętnie dołaćze..-powiedziałem i rozebrałem się szybko, zostałem w samych bokserkach i wskoczyłem do jacuzzi...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-I jak ci się podoba ta zmiana miejsca? - spytałam pocierając swoją stopa lekko jego udo..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jak dla mnie bomba..-powiedziałem i usiadłem bliżej niej w tm jacuzzi...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to się cieszę... - powiedziałem po cym gdy się przysunął spojrzałam na niego i przejechałam lekko języczkiem po jego ustach...-Mogliśmy jeszcze tylko zabrać ze sobą szampana - zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

SPojrzałem na nią..-No przydałby się szampan, ale bez niego tez damy sobie radę..-powiedziałem i jakoś tak moja ręka wylądowała na jej piersi..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jakoś tak? A to ci niewyjaśniona zagadka. xD Spojrzałam przez kilka sekund na jego rękę po czym wróciłam wzrokiem na jego twarz z zadziornym uśmieszkiem na ustach.-Tez tak myślę...jakoś będziemy musieli - szepnęłam i zaczęłam namiętnie całować jego usta.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Usiechnałem się tylko i całowałem jej usta, moje dłonie coraz bardziej rozochocone pieściły jej piersi, bawiąc się sutkami..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wzdychałam lekko od czasu do czasu pod wpływem pieszczot moich piersi.Usiadłam na nim więc okrakiem aby było mi znacznie wygodniej po czym nie przestając całować zjechałam ręką na jego umięśniony brzuch..by po kilku chwilach wsunąć ją do jego bokserek i zacząć sprawiać mu przyjemność..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Westchnałem tylko gdy poczulem jej rękę na mojej męskośći... Całowałem jej usta, po czym zszedłem pocałunkami na jej dekolt, a potem językiem zacząłem pieścić jej sutki
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ohh... - wyrwało mi się.odchyliłam się nieco do tylu aby mu było łatwiej.Ręka oczywiście wciąż go pieściłam co jakiś czas przyspieszając ruchy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Starałem się by było jej dobrze, dlatego jedną ręką zjechałem też na dół i zacząłem pieścić jej kobiecość...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamek”