ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to nie fajne..sero..tzn wiesz..ta cała sprawa z tym spadkiem czy cos.Że tylko po to tu przyjechała..no ale..chyba nie bede sie w to mieszac..musisz sam to jakos..sobie poukaldać Kochanie - powiedziala milym tonem.Cóz..onaz regóły była miła, grzeczna i wybaczająca więc..
Spojrzala na niego.-Oj pewne bys sobie poradził.. - powiedziała.
-Nemniej..wies.z.zawsze mozmey iciec do Chicago..tam pjśc na studia i zamieszkać z moimi dziadkami..a potem na swoim - dodała.No coz..zawsze to jaka alternatywa hehe.Albo moga tam znwaic po prstu na wakacje czy cos..jak sie beda chcieli wyrwac gdzies na dłuzej z TH
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiem o tym..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczy..-Lepiej nie bierz tylko przypadkiem ich strony..-powiedziałem i zaśmiałem się lekko.
-Yhm, teraz myślę, że to może być całkiem dobry pomysł..-powiedziałem i spojrzałem na nią, wcześniej jak o tym rozmawialismy to nie chciałem jechać nigdzie ze względu na babcię, ale teraz nic mnie tu już nie trzymało..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj ne biorę.Wiesz, ze zawsze bede po twojej stronie - powiedziala od razu Emma.No co jak co ale jesli faktycznie w czyms nie bedzie sie totalnie mylil to zawsze będzie po jego stronie.
-Okey... to jak będzie pora to obmyslimy szczególy - wiedziała, że do tego nie dojdzie bo mówił tylko tak teraz, w gniewie, ale niech mu będzie.
-To co?Chcesz troszkę o tym wszystkim zapomniec? - zapytała po chwili i przesiadła sie na jego kolanka okrakiem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No tak, wiem o tym, ale mam nadzieję, że jajniki nie wygrają i nie będziesz w końcu przeciwko mnie..-powiedziałem i zaśmiałem się.
-Dobra..-powiedziałem i pokiwałem głowa..-Nie chce mi się nawet teraz o tym gadać..-powiedziałem do niej.
-Hmm, chyba tak..-spojrzałem na nią, jak siada na mnie.
-Najadłaś się już?-zapytałem i przejechałem dłonią po jej pleckach.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No jak byś przegiął to będę..ale..no w tej sytuacji wole sie nie mieszac wcale.Ale jakby trzeba było to wiesz..jako twoja dziewczyna będe po twojej stronie.. - powiedziała.
-Hmm..potem dojem..na raZie mi starczy - powiedziała i pocałowała jego usta.
-Ale jak tobie przeszkadzam to mów..pozwole ci jeszcze pojeść - dodala a potem całowała jego szyjkę.Rączki wsunęła sobie pod jego koszulke miziając paluszkami brzuszek
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No i w sumie lepiej..-powiedziałem i pokiwałem głowa..-Chyba nie ma sensu się nad tym zastanawiać, musisz być po mojej stronie. To taki dziewczęcy obowiązek..-wyszczerzyłem się do niej.
-Nie przeszkadzasz wcale..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem w jej oczka z uśmiechem, pocałowałem jej usteczka, przejechałem dłońmi po jej tyłeczku.
-Kocham Cię, wiesz?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Obowiązek?A to ci interesujące - zasmiała sie Emma kręcac lekko głowa.
-Ale okey..niech i tak będzie - dodała.
-Wiem..ja ciebie też - poweidziała odrywajac sie od jego szyjki a potem długo i namietnie, z języczkiemsie całowali.Raczka zjechała na jego krocze i zaczeła je masowac..

/masz odpisane all..ja znikam bo nie mam siły po pracy grać :)
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to już wiesz wszystko, tylko musisz się tego trzymać..-puściłem jej oczko.
Westchnąłem lekko, czując jej dłoń.
-Hmm, aż tak bardzo chcesz zająć moje myśli?-zapytałem i rozejrzałem się dookoła, czy nikogo nie ma, bo wiadomo.


Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..jesli nie chcesz to nie ma sprawy...wystarczy slowo a przestanę.. - powiedziała Emma.Kto wie co ja wgl napadło by teraz go tu bałamucić :) No ale nikog nie wiziała..byli smai...a on był zmartwiony, smutny, zły...Zaczeła z niego zdejmowac koszulkę..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-A kto powiedział, że nie chcę?-zapytałem od razu i zaśmiałem się, spojrzałem w jej oczk i pozbyłem sie szybciutko jej koszulki, a potem rozpiąłem jej stanik i pozbyłem się go, zatopiłem się w jej boskich piersiach, zacząłem je pieścić językiem, tego mi było trzeba! :P
-Kocham Cię..-wyszeptałem, całując jej dekolt, szyjkę, żuchwę, znów usta..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej..a co to za robieranie mnie? - zapytała smiejąc sie lekko.Bo jak jtoś ja tu zobaczy to go zamorduje! Facet bez koszulki to co innego ^^
-Ja Ciebie też - powiedziala i sie całowali.Rączkami zwinnie rozpięła jego spodnie i wyswobodziła z nich i z bokserek jego członka.Zaczęła piescić go ręką
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-A co to za rozbieranie mnie?-zapytałem od razu, gdy mnie wyswobodziła z tych wszystkich ubrań, spojrzałem w jej oczka i pocałowałem zachłannie jej usteczka, coraz bardziej się robiłem napalony i miałem na nią wielka ochotę..
-Jesteś najlepsza...-powiedziałem, całując jej szyjkę, pieszcząc dłońmi jej ciało.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj..i tak cie nie widać za bardzo..cała cie zaslaniam..zaslonie..w razie czego - zasmiała się Emma.Coraz szybciej poruszała raczką czując jak twardnieje i rosnie w jej dłoni.
-Noo..chyba ze ma cie ubrac z powrotem to wiesz...to tez da sie zorbić.. - no bo nic na siłę przecież ^^
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to mnie zasłaniaj..-powiedziałem i westchnąłem głośno, czując jej rączkę, spojrzałem w jej oczka..-Trochę nie fair jest to, że cała jesteś ubrana, kochanie..-powiedziałem i zaśmiałem się.. przejechałem dłonia po jej tyłeczku, zsunąłem z niej materiał majteczek i zacząłem ją pieścić powolutku.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj tam ubrana..wcale nie za wiele - zasmiala się.Miala juz tlyko wmkońcu majtki i spódniczke na sobie xD
Westchnął czując jak zaczął ja pieścić.
-Szkoda, że nie mamy kocyka.. - pusciła mu ockzo a potem wpiła sie w jego usta
ODPOWIEDZ

Wróć do „WZGÓRZE ZA MIASTEM”