Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Matt Devoux pisze: 01 kwie 2024, 16:46 No troche sobie poplywal z synem potem wyszeld na brzeg do zony i dziewcyznek.
-Bierzemy ich kilka i choc z nimi poplywac - powiedzial do Jutine.Luca szybko przyniosl dziewczynek lolka dmuchane a potem se wrocil na kocyk se tma pograc na przenosnej konsoli a oni miali czas z dziewczynkami

-Okej...- powiedziała I potem się bawili z dziewczynkami przy brzegu, potem je Matt brał ciut głębiej by mogły się uczyć pływać z tatusiem. Oczywiście były zachwycone i podjarane jak zawsze w wodzie..
-ale super zabawa...- powiedziała wesoło I uśmiechnęła się do męża. Cieszyło ją to że tak dbał o wszystkie swoje dzieci.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No i spoko..chyba z emaszochote to moamy zrobic sobie jakis szybki wypad babski.Wies zjakis weekendzik czy tam 3-4 dni...niedaleko by to mialo sens.. - powiedziala Amelia.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

Justine Devoux pisze: 04 kwie 2024, 13:49


-Okej...- powiedziała I potem się bawili z dziewczynkami przy brzegu, potem je Matt brał ciut głębiej by mogły się uczyć pływać z tatusiem. Oczywiście były zachwycone i podjarane jak zawsze w wodzie..
-ale super zabawa...- powiedziała wesoło I uśmiechnęła się do męża. Cieszyło ją to że tak dbał o wszystkie swoje dzieci.
Owszem..ne bylo go dlugo to musial zrekompensowac wszystko wszystkim.ale lubil to..nie czul, że musi to robic bo tak wypada.Autentycznie czerpal z tego wielka przyjemnosc.
wiec wkoncu jednak wyszliz tej wody i wrocili a kocyk by sobie cos przekasik.Pewe dziewczynki jakies musiki dostaly a oni se jakies owoce czy kanapki wszmali zanim wroca do domu na jakis obiad
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Tak, tak, mieli sporo przekąsek...ale No też nie mieli daleko do domu, więc na obiadek sobie wrócą na spokojnie...
-To co? Jeszcze coś z piasku budujecie? - zapytała miło. Niech sobie coś tam jeszcze powymyslaja, a potem do domu. Przeschną trochę.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
świat/amnesia
piosenkarz/barman
żonaty
Justine Devoux
Paris

Post

Owszem..teraz to juz dzieciaki zaczely sie bawic same w piasku..dziewyczki jakies babki robily albo jakies po prostu blotko itp itd.Luca troche z nimi nawet sie pobawil.Byl juz na tyle duzy ze ok..moze nudzily go tkaie dzieciaki male ale jednka to jego siostry wiec..one byly wyjatkiem xD
a rodzice sobie lezeli i sie relaksowali zerkajac na potomstwo hih
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Leżeli sobie chillujac trochę, a potem w końcu już wszyscy byli głodni, to pozbierali cały ten majdan, po czym poszli sobie z powrotem do domu. Nie mieli daleko, ale zawsze to pod górkę.. xD
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
Cały świat
aktorka
to skomplikowane
a po co xD
Veracruz/Meksyk

Post

-jakiś wypad na weekend ok -powiedziałam
-a gdzie byś chciała pojechać ?-spytałam
-a może wynająć jacht i popływać sobie przez cały weekend wzdłuż wybrzeża -powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oo w sumie to tez nie glupi pomysl.Zakladajac ze umiesz sterowac jachtem albo ktos nim bedzie nam sterowal - zasmiala sie Amelia.
-Albo zabiermzye kogos znajomego co sie na tym zna - dodala
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
Cały świat
aktorka
to skomplikowane
a po co xD
Veracruz/Meksyk

Post

-możemy kogoś zabrać kto ma patent , albo wynająć sternika -powiedziałam
-myślę , że jak zbierze nas się trochę to koszty będą znośne dla każdego -powiedziałam bo w sumie kasą się nie przejmowałam miałam sporo oszczędności poza tym cały czas zarabiałam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No w sumie mysle ze by bylo spoko.Napisac gdzies kto byłby chetny na fb czy cos i zobaczymy jaka sie ekipa zbierze.. - powiedziala Amelia z usmiechem i lezala dobie opalajc sie i popijaac fajne zimno piwko
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

Colton Grey pisze: 26 mar 2024, 08:26 -dobrze mieć trochę wolnego -powiedział
-tęskniłem za takim czasem tylko z Tobą -pocałował ją nad stolikiem. Po chwili dostali swoje drinki
-za dzisiejszy wieczór Kochanie -powiedział
Uśmiechnęła się do swojego męża..
-Bardzo fajnie spędzać czas tylko z tobą.. tylko wiesz jak jest.. ciągle jesteśmy zarobieni. - zaśmiała się-Jak tam w ogóle u Ciebie w pracy? Katona wróciła z tej Hiszpanii? - zapytała miło..
-Aa i w ogóle.. Matty zaprasza do nich na grilla w sobotę.. pójdziemy, co?
Awatar użytkownika
25 lat
164 cm
Cały świat
aktorka
to skomplikowane
a po co xD
Veracruz/Meksyk

Post

-można tak zrobić -powiedziałam
-myślę , że znajdzie się trochę chętnych -powiedziałam i napiłam się piwa
-a znasz kogoś kto ma patent żeglarski ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No niestety nie znam..albo znam ale tego nie wiem ze ma patent - zasmiala sie Ami.
-Ale napisze na fb..moze sie ktos odezwie..a co... - powiedziala
-Ale..an razie..propnuje sie troche schlodzic w wodzie..co ty na to? - zaproponowala AMi wstajac z recznika.
-Chodź... - machnela reka na Nesse no poszla do wody
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Katina za parę dni wraca jest jeszcze w Hiszpanii -powiedział
-możemy iść na grilla nie ma nic przeciwko -powiedział i dał jej buziaka spacerowali po plaży
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

-Aa no rozumiem...- pokiwała głową.
No i spacerowali sobie, spacerowali, a potem poszli do domu itp.
A w sobotę się zebrali i poszli na grilla.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plaża”