Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..bardzo smiecne Jade..bardzo - pokrecil na na glowa smiejac sie.Choc no tak..dla niego balety to nie na godzine i do domu haha
-jasne..o ile tance beda przewidziane - zasmiał sie.
-Spoko..ostrzege Margot - powiedzial i napil sie[/color]
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No co? - Puściła mu oczko. -Nie moja wina że jesteś jeszcze bardziej przystojny.. I wiesz.. zawsze było nam dobrze.. więc.. myśli krążą w tych rejonach... - powiedziała, ujmując w dłoń jego policzek.
-Nawet jeśli nie będą.. to ja zamawiam..zorganizuje coś jak trzeba będzie...- powiedziała z uśmiechem.
-Czemu zaraz ostrzegać? - zaśmiała się.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..Jade..przestan.. - oj no polechtala milo jego ego i eh..miaa racje..xle im nigdy nie bylo.
-Ach tak..w to nie watpie - zasmial sie.
-Oj..w sensie powiadomie - dodal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zasmiala się slodko i wpatrywała się chwile w jego oczy. W sumie to był niewinny flirt..
-No co? To tylko słowa Ian...- powiedziała.. puściła mu oczko. Co jak co.. nie zrobiłaby niczego, czego by nie chciał.. a jakoś miała wrażenie że jednak ma jakieś hamulce i nie poleci tak od razu na nią.. chociaż nie mogłaby powiedzieć że na to nie liczyła.. chciała trochę sprawdzić czy jeszcze coś w sobie ma..
Pomachała brwiami..
-Dokladnie...
-Yhmm ja myślę...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No i tlyko na słowach pozostanie - ostrzegł ją wmiły sposob.CHoc eh..gdyby nie to ze Kochał Margot jak wariat..a bylby z jakas inna po prostu laska to zdecydowanie by sie skusil na wiecje niz z słowa xD
-To co? Jeszcze po drinku i spadamy?Przed nami jeszcze wiele wiele czasu i spotkan skoro wrocilas - usmiechnal sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

To się okaże pomyślała sobie i uśmiechnęła się niewinnie do niego.
-Nie martw się. Będę grzeczna.. nie zrobię niczego, czego byś nie chciał.. - powiedziała do niego. Oczywiście swoim sexy tonem i z dużym podtekstem.. ale No cóż.. nie mogła się powstrzymać.
-Pewnie...- powiedziała wesoło I uśmiechnęła się. No i wypili jeszcze po drinku, wspominając stare czasy, a potem poszli pod rękę po plaży już w stronę centrum wspominając wesoło stare czasy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Westchnal juz tylko glosno krecac na nia głowa.
-Rozwalasz mnie Jade - no co za eh...
A potem owszem...Ian odprowadzil grzecznie Jade a potem sam sie udal do domu w koncu haha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plaża”