Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Poczułam jak zaciskam się na jego członku i szczytuję z jego imieniem na ustach. Głośno dyszałam i pocałowałam namiętnie jego usta , mocno obejmowałam go nogami w pasie. Trochę rozluźniłam ten uścisk i spojrzałam w jego oczy kiedy dochodziłam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poruszałem się w niej mocno, przyspieszając swoje ruchy na finiszu..
-Oo tak, Mała..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem.. Po chwili poczułem jak dochodzę, zalewając jej szparkę swoim nasieniem, wpiłem się w jej szyjkę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Krzyknęłam z rozkoszy kiedy poczułam jak dochodzi. Odchyliłam głowę tak , żeby miał lepszy dostęp do mojej szyi. Byłam szczęśliwa przy nim , doprowadzał moje zmysły do totalnego szaleństwa. Serce biło mi bardzo szybko , rękoma błądziłam po jego spoconym ciele.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Całowałem ją jeszcze przez chwilę, a potem wyszedłem z niej i usiadłem na krześle, dysząc ciężko.
-To było dobre..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka, uśmiechnąłem się szeroko..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Spojrzałam na niego ,a po chwili zeskoczyłam ze stołu. Zobaczyłam krew na swoich udach.
-zabierz mnie do szpitala -powiedziałam przerażonym głosem , poszłam szybko na górę się ubrać xD
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

W pierwszej chwili nie ogarnąłem co się wydarzyło, potem spojrzałem na nią i na siebie, byliśmy cali we krwi, przeraził mnie ten widok.. Chwyciłem swoje ciuchy i ubrałem się, szybko zadzwoniłem po taksówkę, bo swoje auto zostawiłem cholera wie gdzie..
Poszedłem do wyjścia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Andie Rodriguez”