ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przyszedł tutaj, trzymając ręce w kieszeni. Zaczął rozglądać się za Erin, ale jej nie zauważył. Usiadł więc na pomoście i zaczął wpatrywać się w wodę.
Nate Archibald|| 20 lat || Student & Mathias Freud|| 23 lata || Projektant wnętrz, muzyk ObrazekObrazekObrazekObrazek Eric van der Woodsen|| 18 lat || Uczeń & Jason McLoyd|| 24 lata || Model, aktor ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ona po jakimś czasie przyszła, wszędzie było ciemno, ale jakoś go zauważyła więc podeszła.
- Hey - powiedziała cicho kucając przy nim.
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Z zamyślenia wyrwał go znajomy głos. Odwrócił się z uroczym uśmiechem na ustach. - Hej. Powiedział cicho i cmoknął ją w policzek. - przepraszam, że wczoraj tak szybko się zebrałem. Jak tam impreza po moim wyjściu? Uśmiechnął się ciepło, obserwując ją dokładnie.
Nate Archibald|| 20 lat || Student & Mathias Freud|| 23 lata || Projektant wnętrz, muzyk ObrazekObrazekObrazekObrazek Eric van der Woodsen|| 18 lat || Uczeń & Jason McLoyd|| 24 lata || Model, aktor ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nic nie szkodzi - machnęła ręką - Bawiłam się potem z innymi - wzruszyła lekko ramionami - A Ty załatwiłeś tą pilną sprawę?? - zapytała
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Tak, tak. Załatwiłem. Uśmiechnął się lekko. - A dzisiaj co robiłaś? Spytał.- Byłaś w szkole? Spojrzał się na nią podejrzliwie.
Nate Archibald|| 20 lat || Student & Mathias Freud|| 23 lata || Projektant wnętrz, muzyk ObrazekObrazekObrazekObrazek Eric van der Woodsen|| 18 lat || Uczeń & Jason McLoyd|| 24 lata || Model, aktor ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przygryzła wargę i pokręciła głową.
- To ostatni dzień, obiecuję - powiedziała szybko z lekkim uśmiechem.
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zaśmiał się cicho. - Ale ja Cię do niczego nie zmuszam. Powiedział z przekąsem i uśmiechnął się łagodnie.
Nate Archibald|| 20 lat || Student & Mathias Freud|| 23 lata || Projektant wnętrz, muzyk ObrazekObrazekObrazekObrazek Eric van der Woodsen|| 18 lat || Uczeń & Jason McLoyd|| 24 lata || Model, aktor ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- W sumie powinieneś. - stwierdziła - Muszę chodzić do szkoły jeśli chcę ją skończyć, prawda?
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Uśmiechnął się szeroko. - Okej, więc będziemy chodzić razem do szkoły. Bd po Ciebie codziennie przychodził i wyciągał cię choćby siłą.Powiedział rozbawiony.
Nate Archibald|| 20 lat || Student & Mathias Freud|| 23 lata || Projektant wnętrz, muzyk ObrazekObrazekObrazekObrazek Eric van der Woodsen|| 18 lat || Uczeń & Jason McLoyd|| 24 lata || Model, aktor ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zaśmiała się - Mi pasuje - powiedziała - Nie dość, że będę chodzić do szkoły to jeszcze do tego będe tam chodzić z Tobą
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zaśmiał się cicho. - Coś za coś. Powiedział wesołym tonem. - Trzeba trochę pocierpieć, by otrzymać nagrodę. Powiedział rozbawiony.
Nate Archibald|| 20 lat || Student & Mathias Freud|| 23 lata || Projektant wnętrz, muzyk ObrazekObrazekObrazekObrazek Eric van der Woodsen|| 18 lat || Uczeń & Jason McLoyd|| 24 lata || Model, aktor ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Własnie - powiedziała - Ja chcę nagrodę za wczorajsze moje cierpienia gdy zostawiłeś mnie na imprezie - powiedziala wesoło
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Biedna, musiałaś tyle cierpieć. Powiedział udając poważny ton, ale po chwili zaśmiał się cicho. - Więc jaką chcesz nagrodę? Spytał uśmiechając się łobuzersko.
Nate Archibald|| 20 lat || Student & Mathias Freud|| 23 lata || Projektant wnętrz, muzyk ObrazekObrazekObrazekObrazek Eric van der Woodsen|| 18 lat || Uczeń & Jason McLoyd|| 24 lata || Model, aktor ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Liczę na Twoją pomysłowość - powiedziała z uśmiechem patrząc na niego
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Port”