ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Film powstał na podstawie powieści A.J. Quinnell pod tym samym tytułem. Powieść jak i inne książki autora jest autobiograficzna, gdyż naprawdę jest on najemnikiem i podróżnikiem. <br/>Film skupia się na byłym żołnierzu amerykańskim (Denzel Washington), który żyje w Mexico City. Niechętnie zgadza się on chronić dziecko Pinta Balletto, którego rodzice są zastraszeni przez grupę porywaczy. Nieoczekiwanie, zjadliwy samotnik zaprzyjaźnia się z dziewczyną jednakże, gdy zostanie ona porwana, a później zamordowana, żołnierz zaczyna się obwiniać i zbiera się w nim odpowiedzialność oraz żądza zemsty..
Obrazek



Jak dla mnie film genialny muzka też świetna do tego bardzo dobra opsada :)
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Co do Filmu całkowicie się zgadzam... jeden z lepszych ostatnich kilku lat :->
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

To prawda świetny film :) muzyka też jest niezła :)
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

właśnie jej słucham po raz któryś i .... zawsze rozkłada mnie na łopatki... głównie ten kawałek z ostatniej sceny z wiaduktu :)

genialne
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Tak ta muzyka z wiaduktu jest genialna :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”