Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Księżyc w Nowiu no niestety tak jak się spodziewałam kolejny beznadziejny film
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Chodza słuchy, że mimo wszystko lepszy od 1
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Może i lepsza ale do książki się nie umywa do tego beznadziejna gra aktorów
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Co do gry Belli i Edwarda to to było do przewidzenia :P O reszcie nic nie powiem bo film póki co mi nieznany. O tym jak filmowi do książki daleko też należało się spodziewać... Nic nie przebije "Milczenia owiec" Harrisa i ekranizacji tej książki... Ba nawet uznam Władcę Pierścieni za świetną ekranizację... z drobnymi zażaleniami, bo paru scen brak lub chociażby wspomnienia o postaciach i wydarzeniach... Wszystko inne co ekranizują jest pewne, że spieprzą, chyba, że się autor sam wtrąci do scenariusza...
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jak dla mnie był całkiem w porządku :P Co prawda nie do końca pamiętam treść książki, bo dośc dawno czytałam...
Gra jak gra.. Po nich nie można było sie spodziewać czegoś więcej :P
Ale ogólnieeee. :D To jestem zachwycona Jacobem.. Jaki przystojniachaaaa. ^^ Łooooo. :D
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Peyton jak możesz przecież to jeszcze dziecko <lol>
♥♥♥Christina Aguilera♥♥♥28 lata♥♥♥piosenkarka♥♥♥
Znaki szczególnekliknij
Ich znamEnrique, Milo, Clark, Chloe, Lois, Eric`a, Andreas`a, Wade`a,Sean`a, Lilly, Brooke
Na imprezie urodzinowej
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Jacob jest suuuper ;] Mój ulubiony bohater Zmierzchu <serce>
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

O matko :D to ja jestem inna bo on mi się wogóle nie podoba bo wygląda jak dziecko z podstawówki <lol2>
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Oglądałam film i nie podobał się mi ani moim znajomym kolejny niewypał
♥Adrianna Tate-Duncan♥♥20 lat♥♥Barmanka "ESCAPE"♥
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Czasami wystarczy jeden dotyk, bym zrozumiał, że nie jestem sam.Gdybym zamknął w dłoniach cały świat,
izolował ludzi i ustalał sens, nie znał smaku ciepła Twoich dłoni, nie czułbym, że żyję.

Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

Nie wiem kto uznał, że lepszy od jedynki <lol> W porządku mniej Edwarda a dużo Jacoba, no ale poza tym....... Jak dla mnie miernota... Ukazywanie się Edwarda.... sorry ale zostawię to bez komentarza. Swoją drogą jak widzę teksty seksowny Pattinson to się zastanawiam gdzie te 13-latki mają oczy... chuchro z niego i nic więcej
mów mi:
lat
cm

Post

Mi tam bardziej podobała się jedynka, całe te rozwijanie się miłości, poznawanie tajemnicy Edzia... druga była do d*
mów mi:
lat
cm

Post

janie oglądałam ani jedynki ani dwójki [ no moze fragmentami] mam na kompie i przymiezam się do zobaczenia. Jesli chodzi o książkę...jest napisana swietnie ale EDWARD jako Pattison wcale mi nie pasuje ;/ Nie lubie go. Kocham Jacoba ^^ jedyny chyba normalny i w tych fragmentach co oglądałam ładnie się prezentował ale...aktrosko cienko ;/
mów mi:
lat
cm

Post

ja sie nie wypowiem na temat tego filmu... ;/
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ogólnie beznadziejne, nie wiem co te wszystkie nastolatki widzą w tym badziewiu :P
Jestem nastolatką, ale nie kręcą mnie takie głupoty. :P
Tak samo jaki był szał na Władcę Pierścieni i te inne fantazje. :P

ObrazekNatalia Boa Vista Obrazek 24 lata Obrazek
ZNAM:Owena Vierii, Nikki Procter, Andreasa Stampera, Christinę Aguilerę, Wade`a Robsona, Lilly Stamper, Lirio Vellarde, Adriannę Duncan, Remy Hadley, Enrique Iglesiasa, Kimberly Carter, Ryana Wolfe`a,Andie Rodriguez, Liama Court`a, Tyler`a Gage, Deana Winchestera,Summer Roberts, Chloe Kent, Clarka Kent`a, Mila Ventimiglia, Anthoniego Craven`a...
Moja Lilly Rose Obrazek
Obrazek
N:Hej!Wait up.Bracelet.I found it under my couch.I thought you might want it back.
E:Thanks.
N:Welcome.
E:I had a great time last night.
N:Me too.Next time we'll actually have to watch the movie.
E:Yeah.

Dziś
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oglądał ktoś 3 część??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”