Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jesteś pewny , że mamy jeszcze czas?-spytałam i lekko odwróciłam twarz w jego stronę. Pocałowałam jego usta...-zaczyna robić mi się ciepło Kochanie-powiedziałam z uśmiechem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dobrze, że jesteś coraz bardziej rozgrzana..-powiedziałem i całowałem nadal jej szyję, pozbyłem się z niej sukienki oraz biustonosza, stojąc za nią pieściłem ustami jej szyję i kark, a rękoma jej piersi.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Oliver był w firmie więc postanowiłam wyjść z domu na spacer. Nudziło mi się siedzenie samej, Chloe odwołała spotkanie więc postanowiłam pospacerować sama po miasteczku , a może uda mi sie wpaść na kogoś znajomego.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wróciłem po pracy do domu i poszedłem na dół do strzelnicy.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wróciłam do domu ze spacer...-Kochanie jesteś !?-zawołam. Ściągnęłam buty i powiesiłam kurtkę. Poszłam do salonu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Po kilkudniowym wyjeździe służbowym wróciłem do domu. Podjechałem taksówką, zapłaciłem za kurs, wytargałem swoje walizki, po czym wszedłem do środka.
-Kochanie jesteś?-zapytałem o progu, a w zasadzie wrzasnąłem na całe gardło.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zbiegłam na dół i rzuciłam się Oliverowi na szyje....-cześć Kochanie-powiedziałam ucieszona na jego widok. Pocałowałam namietnie jego usta....-mogłeś powiedzieć , że wracasz to bym po Ciebie pojechała na lotnisko
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Cześć kochanie..-powiedziałem..-Nie było potrzeby byś specjalnie po mnie jechala na lotnisko..-dotarłem cały i zdrowy..-powiedziałem i pocalowałem jej usteczka..-Tęskniłaś?-zapytalem, unosząc lekko brew do góry i objalem ją w pasie, rzucając gdzieś walizki w kąt.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jasne , że tak chyba w to nie wątpisz Kochanie-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-jesteś głodny?-spytałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-W Ciebie nigdy nie wątpie..-powiedziałem z uśmiechem...-A co mi pysznego przygotowałaś? -zapytałem, patrząc na nią z lekkim uśmiechem, bo w końcu sie mnie nie spodziewała, więc pewnie nic do jedzenia w domu nie było..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zrobiłam lasagne , w sumie za parę minut powinna być gotowa , ale nie wiem czy będzie jadalna bo dopiero się uczę -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-jeśli masz ochotę na coś innego to możemy zamówić coś z restauracji-powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Kochanie, oficjalnie jestem w szoku..-powiedziałem..-Myślałem, ze nie zajmujesz się gotowaniem, ale chętnie spróbuję tego Twojego dania.-dodałem z uśmiechem..-Mam nadzieję, ze nie będziemy musieli niczego zamawiać.. Idziemy do kuchni?-zapytałem, patrząc na nią i w sumie nie czekając na odpowiedź poszliśmy do kuchni, sprawdzić, co z tą lasagne...
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Razem z Oliverem wyszykowaliśmy się na ślub Chloe. Mało ze sobą rozmawialiśmy od wypadku , a w sumie od tego kiedy Oliver się wybudził ze śpiączki , nadal nie byłam w stanie powiedzieć mu o utracie dziecka. Oliver zamówił taksówkę. Wsieliśmy do niej i pojechaliśmy do kościoła.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Po weselu wróciliśmy do domu, byłem ledwo żywy, bo po tym wypadku nie odzyskałem jeszcze całkowitej sprawności...-Jesteś zmęczona kochanie?-zapytałem, patrząc na nią z lekkim uśmiechem..-Bo ja padam z nóg..-powiedziałem..-Idziemy się położyć?
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-tak idziemy na górę-powiedziałam i poszliśmy do naszej sypialni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Olivera Queen”